• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    predpokladam, ze neni zadna moznost jak hromadne oznacit a poslat pryc pokemony s eventovou grafikou (pikachu s cepickou apod.) Potreboval bych procistit batoh.. a po jednom je to pakarna :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady uzitecna infografika, nektery jsem neznal

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aktualni seznam questu na tenhle mesic

    https://i.imgur.com/0dKlhR6.jpg
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HANZO:sifrovany dotaz asi, ze.

    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty?
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: do teď nebylo jasné, že se bavíte o duálním pogo.. Tak se uklidní a nekaz si karmu
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    JEREMIUS: uz mlcim...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: Díky, mrknu na to, jestli to zabere
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HANZO: OMG, umíš číst?

    TRAMEK: Nic ve zlém, ale bylo by fajn, kdyby odpovídali lidi, kteří vědí, o čem je řeč. Tohle platí u normální instalace, ne u dual apps
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    HANZO: Pokud mám na dualním PoGo přihlášen PTC účet, odhlásím se a chci přihlásit jiný PTC účet, tak v naprosté většině případů se nepřihlásím. Pokud v mezikroku vymažu mezipaměť u té duální PoGo aplikace, tak se přihlásím vždy. Vyzkoušeno mnohokrát.

    JEREMIUS: Přesně tak, i když má člověk v telefonu více google účtů, tak u duálního PoGo mu je nenabídne. Kdysi jsem koukal na internet, že ostatní mají podobné problémy, i když teď jsem hledal znovu a možná už to někdo vyřešil:
    Dual Apps accounts feature, google accounts problem (Help) - Redmi 4X - Xiaomi MIUI Official Forum
    https://en.miui.com/thread-2144397-1-1.html
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: stačí se odhlásit a vybrat jiný Google účet.
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    JEREMIUS: jestli se jedna o google ucet, tak musis v nastaveni telefonu v sekci google vytvorit novy ucet a potom to bude ve hre nabizet i ten druhy ucet.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Niantic jen tak vypusti tři nové legendárky :)
    Legendary Lake Trio Reported in the Wild! | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/news/legendary-lake-trio/
    CODE
    CODE --- ---
    dnes Den Zeme.. dvoji candy a expy? za zemni pokeny ;) kterych je vic .. tak lovte
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HANZO: Jak jsem třeba psal já, tak to nefunguje. Jsem přihlášený google účtem a po logoutu se to samo zase přihlásí na stejný účet, nejde vybrat žádný jiný
    HANZO
    HANZO --- ---
    LUDEKTATA: ni mazat nemusíš, jen odlogovat a přihlásit nový účet
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    JEREMIUS: Jo už to chápu. No prohazování účtů na duálním jsem dělal jen tím zdlouhavým způsobem, to jest odhlásit, skončit PoGo, vymazat mezipaměť, nastartovat PoGo a přihlásit jiného.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: No mně jde o to, abych mohl rychle dohazovat do gymů svoje 2 děcka. Takže mám svůj účet, pak na duálním mám 1 syna. Ale 2. nemám už jak dát. Zkusím možná další aplikaci, jak píše
    EVILMIND
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: existuji i jine podobne android aplikace, jsem pro draky pouzival na tabletu Island, fungovalo tam tehdy i PoGO, jen jsem to teda nehral tak...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    JEREMIUS: Používám dlouhodobě, na duálním PoGo musí být jen účet přihlášený přes PTC, přes Google účet to nefunguje. A když to zrovna nejde ani přes ten PTC, tak vymazat mezipaměť.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty? Mně se to nedaří
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam