• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: mam na uctu takových dukatů, že nevím co s nima...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika z Chralesovych dat - aneb Niantic konecne vymyslel, jak vyrejzovat neco navic za evoluce :) teda, pokud to nebude i padat, coz predpokladam nebude, proto to maskujou jako dualni lure

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ve středu jdu na předpremiéru a dám report :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobry, muzu behem filmu chytat photobomb verzi :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Celebrate the launch of POKÉMON Detective Pikachu with Pokémon GO!
    https://www.youtube.com/watch?v=IclGJipLBBA
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Costume mi právě pomohlo si pročistit žlutý krysy, co zabíraly místo a nechtělo se mi jima prolejzat. Díky.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    a dneska jeste dochodit jedno vejce ...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    To chce disciplínu děcka: vyčistit zuby, protřídit pokémony, číst a spát!
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Musíš si u toho opakovat: to je krása, že alespoň všichni ostatní jdou mazat hromadně! :-D
    (Možnost hromadného promazávání pro mě byla velký zlom. Mazání byla tak neskutečná otrava, že jsem málem přestala hrát. Zavedli to opravdu v poslední chvíli :-D Eventové kvůli tomu ani moc aktivně nechytám... :-))
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    PAJA07: Předpokládáš správně. Ano, je to pakárna.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    predpokladam, ze neni zadna moznost jak hromadne oznacit a poslat pryc pokemony s eventovou grafikou (pikachu s cepickou apod.) Potreboval bych procistit batoh.. a po jednom je to pakarna :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady uzitecna infografika, nektery jsem neznal

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aktualni seznam questu na tenhle mesic

    https://i.imgur.com/0dKlhR6.jpg
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HANZO:sifrovany dotaz asi, ze.

    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty?
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: do teď nebylo jasné, že se bavíte o duálním pogo.. Tak se uklidní a nekaz si karmu
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    JEREMIUS: uz mlcim...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: Díky, mrknu na to, jestli to zabere
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HANZO: OMG, umíš číst?

    TRAMEK: Nic ve zlém, ale bylo by fajn, kdyby odpovídali lidi, kteří vědí, o čem je řeč. Tohle platí u normální instalace, ne u dual apps
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    HANZO: Pokud mám na dualním PoGo přihlášen PTC účet, odhlásím se a chci přihlásit jiný PTC účet, tak v naprosté většině případů se nepřihlásím. Pokud v mezikroku vymažu mezipaměť u té duální PoGo aplikace, tak se přihlásím vždy. Vyzkoušeno mnohokrát.

    JEREMIUS: Přesně tak, i když má člověk v telefonu více google účtů, tak u duálního PoGo mu je nenabídne. Kdysi jsem koukal na internet, že ostatní mají podobné problémy, i když teď jsem hledal znovu a možná už to někdo vyřešil:
    Dual Apps accounts feature, google accounts problem (Help) - Redmi 4X - Xiaomi MIUI Official Forum
    https://en.miui.com/thread-2144397-1-1.html
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: stačí se odhlásit a vybrat jiný Google účet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam