• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    COBRA_: Mno, to jsem si přečetla taky, ale něco praktického?

    EVILMIND: Jojo, tady konečně mají typy nějaký význam. Ale moje zkušenost je naopak mít rychle nabitý charge. Například Groudon s Earthquake mi obvykle dokáže sejmout potvoru dřív než charge vůbec nabije (nestalo se mi vůbec že by mi došly štíty, tuším snad) i přesto, že je not effective, ovšem zároveň někteří chcípaj tak rychle, že nestíhám nabít já (a to Rocket štíty vůbec nepoužívá).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Teda zatim potkavam jen samy snadny... :-( A snazim se spis pouzivat veci co maji co nejlepsi quick attack, abych zbytecne nesel do stitu. Ale kazdopadne tleskam za to, ze vubec prvne v historii PoGO je tu nejakej naznak challenge.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    TROFOZOIT: Dragon, Rock, Fairy, Ice. A nekoukej jen na typ pokemona ale i na typ utoku.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Dávala jsem si dneska nějaký R-kový stopy, podařilo se mi dostat vcelku libovolný s trvalou kombinací Groudon/Latios/Mewtwo, až jsem narazila na kombinaci 2x Snorlax, Dragonite a to jsem nedala ani po různých opakováních. Zvlášť ten Dragonite mi zabil všechny kombinace. Co na něj použít? Blbé je že na rozdíl od raidu nemůžu používat ani glassy ani tanky, mám jen tři potvory a musí něco vydržet.
    Rock-Tyrany a Golemy jsem zkoušela, ale ti jsou hodně rychle do háje.

    Mamoswine byl zrovna někde v gymu, Metagrosse a Glaceona ještě zkusit můžu, ale Glaceona nemám moc namaxovanýho.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Fakt je, že aplikace padala strašně. Nicméně doufám, že ladí s přesčasy a místo pomocné síly z ulice posadili do křesla někoho, kdo tomu rozumí :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Nebo něco podobnýho, jak se na začátku i v České republice objevoval růžový Shellos. Mají to prostě v Nianticu zmáklý. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    me bavi jak predstiraji, ze to jako takhle udelat chteli... tomu verim asi jako ze meltani co se random objevovali na mape, hazeli errory a vyskakovalo z nich pak neco jinyho byla taky planovana akce :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Škoda, hrozně se mi to líbilo. Byť teda byla otrava, jak jich bylo málo. Snad to brzy vrátí :-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    temného jsem potkala včera, kousek od bytu, bohužel to byl f* zubat, takže jsem nechytila
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: včera jsem náhodou chytil jednoho temného z práce. Zajímavý koncept, uvidíme, co z toho bude.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Haha, shadow pokemoni... Pokemon Colosseum byla vlastne co se tak pamatuju moje uplne prvni hra s Pokemonama, kdyz teda nepocitam Smash Bros. Melee :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    purifikace pridava +2 vsem statum, tj. 13/13/13 a lepsi shadow je garantovana stovka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Rakeťáci ve hře!

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mohli by to teda dat i do raidu, cokoliv je lepsi, nez zurive klikani na jedno misto :-)

    Excellent Swipes in PvP (All Typings) - Pokemon Go
    https://www.youtube.com/watch?v=XlR8QUG3Vlk
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nová verze appky obsahuje úplně nový systém oceňování pokemonů a předělanou PvP obrazovku. Po takové době konečně super vylepšení
    New Pokemon GO Appraisal System Guide | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/guide/new-pokemon-go-appraisal-system-guide/
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Není tady někdo z Jindřichova Hradce, kdo se chystá v neděli na Enteie?
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    SARGO: Pozvánky expirovaly a v žádné skupině nejsem. Je možné, že jsem se odstranil když jsem si čistil Discord. Snad mne nikdo nekicknul...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COUDAK: zapomnel jsme zminit, zeten kolega uz nehraje. Nicmene jsem vysnajpil nekoho z 3 online a splneno.

    COUDAK:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam