• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to vypada, ze az do podzima nebudu muset na zadnej CD :-)

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jo je to jednoducho získatelné, ale to množství mě taky zajímá, protože ve výsledku jedno elite TMko mě bude štvát eště mnohem víc než ho nemít jelikož se nebudu moc vůbec rozhodnout na co to budu chtít použít.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: což je v podstatě zadarmo pro všechny, protože rank 7 je jen za to, že tuším asi 20x dohromady vyhraješ. Od nové sezóny to bude o 10 víc, bo od ranku 2 se nebude dál postupovat za prohry, ale i tak zadarmo. Spíš jsem zvedavej, jestli vyšší ranky jich budou mít víc, tj. jestli má cenu se snažit nejen pro toho maskovaneho pikachu...
    JENNES
    JENNES --- ---
    Každej si na hře najde něco čím si to spestrit, u nás v Hoodu jedem CP trojky: https://youtu.be/oTllt72raqA
    HARALD
    HARALD --- ---
    CONSTANTINE: Kolik bys za tenhle lowlevel účet bez zajímavých pokémonů chtěl?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jo už jsem si to přečetl pořádně: You’ll have a chance to encounter, takže furt lepší vyrazit na raidy
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    JENNES: aha dík, takže to bude pravděpodobně random drop i u těch legend co budou ted
    JENNES
    JENNES --- ---
    MISOHU: thundurus je random drop a neukazuje se ve výpisu no, každopádně ještě teď mi padl za 4vitezstvi
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: thunduruse to v tom seznamu neukazovalo nikdy, posledniho jsem dostala pred ctvrt hodnou ;-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    FRAKIRA: Thundurus za pvp ligu byl asi jen omezenou chvíli, po tom ci mi Jennes řekl při kolika pokusech je za odměnu mi došlo že jsem pako a že to vlastně ukazuje v rewardech za počty vyhraných zápasu. Když se na to klikne tak to ukazuje i jaké pokemony na jakém ranku tam můžou být
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    FRAKIRA: podle tohohle https://pokemongolive.com/post/gobattleleague-season1 to bude odměna za pvp ligu při dosaženém ranku 7 a víc (neupřestnují počty)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    btw, ten thundurus je zarucenej? jsem vcera nekdy brzo rano dostala deina, ale vsichni tri dalsi byli thundurus ;-(
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MISOHU: to jako ze budu moct mit m2 se SB i psystrike najednou?
    Kde se ta elite TM berou?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Elite Charged TMs and Elite Fast TMs will also allow Pokémon to learn attacks previously available only during events such as Raid Days or Community Days.

    a já se tak stresoval abcyh toho Venusaura získal :D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak teď bych ten kalendář chtěl vidět i se všema novinkama z dneška ohledně PVP ligy :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    PLAGUEDIL: Pokémon storage 300 IMHO to nemá.cenu ani dvou piv
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CONSTANTINE: zadna shiny, zadna legenda, co tam je zajimaveho?
    JENNES
    JENNES --- ---
    CONSTANTINE: to by mě zajímalo zakolik takovej low acc prodas;)
    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Prodám svůj profil. Level 35. Jsou tam i celkem dobrý pokémámy. Info do zpráv. (Sorry za ty přezdívky, trochu si z toho dělam srandu)

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Sice jsem nevyhrála, ale boj s Mewtwo - po včerejšim Netflixovym Mewtwo strikes back - mi udělal radost :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam