• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeste jsem prehlidnul tuhle pvp zmenu

    @NianticHelp
    Apr 8
    Trainers, we're excited to introduce a new battle until you win mechanism in GO Battle League! If you lose all 5 matches in a set, you can continue playing in that same set until you win a match for up to 15 losses, after which you'll move to the next set.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    20 setu, to je cele odpoledne :-))

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Se musim pochlubit, dneska 21 vyher z 25 v ultra, a to jeste dvakrat jsem prohral jen kvuli lagu v nevhodnou chvili - pritom jako v tom nejsem normalne moc dobrej, vcera jsem se stejnym tymem mel nejakou standardni 50% uspesnost jen, a celkove v ultra spis strádám.

    Kazdopadne jsem definitivne od typhlosion-poliwrath-togekiss presel na lapras-poliwrath-giratinaA, hlavne proto, ze potkavam poslednich par dni hrozne moc swampert leadu (a lapras porazi swamperta vzdycky, coz vetsina jeho uzivatelu navic nevi a daji to zadarmo, kdezto poliwrath vyhraje jen kdyz se nenecha vybaitovat, coz je z pozice safeswitche dost tezky).
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Ja chodim ven (protocit, pripadne raid) kazdy den, zjistila jsem, ze mi fakt nedela dobre byt jen doma a kdyz uz mame povolene ty prochazky.. nicmene na raidovani z bytu jsem se tesila. Myslim, ze je mi jedno, kolik ten raid pass bude stat, tohle mi prijde az drze...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak zatim je to jen datamine, takze nevime kolik bude ten pass stat, o kolik min dmg budeme davat, a jestli bude nutnej nekdo fyzicky u toho gymu, kdo te nejdriv pozve
    ale kazdopadne moje ocekavani jsou nizka, nastesti v raidech nic zajimaveho neni, tak me ani nesere, ze jsem uz 3 tejdny na zadnym nebyl... :-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Remote Raid Pass
    If you are outside the range of the gym, you need to use a Remote Raid Pass
    Remote Raid Passes are purchased from the Shop
    During a Remote Raid, your Pokemon will do less damage
    There will be a limit to remote players vs local
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: zkusil jsem tma strcit lurko a pise ze daleko. Zkusim ten metr driftovat. Ale podle me to treda dvakrat r je.



    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    trochu nadchazejicich pvp nerfu

    Community Note: Trainer Battle attack updates for Grass-type month - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/combatrebalance-april2020
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    je zvlastni, ze kruznice ukazujici dosah je furt stejne velka. Ale ano, mam stop kousek mimo dosah, kterej jde protocit (nepise mi "pojd bliz"), nacez oznami ze to mam zkusit pozdejc.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: Imho to pise try again later kdyz nedosahnes (mam podezreni, ze zdvojnasobili i vzdalenost, od ktere jakoze muzes zatocit stopem, jen proste nemuzes.. takze pulka te nove vzdalenosti pise misto "musis prijit bliz" proste "zkus to pozdeji"... stve me to slusne)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: Aha! Mne tohle delal jenom android a povazovala jsem to za bug, silene me to vytacelo. Ani jsem si nevsimla, ze uz mi to "opravili".
    Ja ve vetsine pripadu jen doplnuji cislo, takze to, ze jsem si to pokazde smazla, mi drsne nevyhovovalo.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Dela to jeste nekomu? Mi to pise jenom try again later.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: voni uz pred casem necim castecne prekryli ikonu pro editaci jmena, asi kusem modelu pokemona nebo cim, takze kdyz jsi chtel editovat tak ses nekdy moh uklikat nez ses trefil, nevim jestli to je furt neopraveny ale taky slusna bota
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: driv jsi kliknul na pole, kde byl editovatelny text, ten text se oznacil - tj. kdyz jsi hned zacal psat, co tam bylo predtim zmizelo. Ted se neoznaci, takze nejdriv musis smazat vsechno, a pak zacit psat.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: co se zmenilo?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na tom update me uplne maximalne vytaci, jak zmenili editaci poli, pro filtr a hlavne pri prejmenovani pokemonu
    ted to zabere xkrat vic casu :-(
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Dneska jsem vybijela jeden gym a asi 5x mi to spadlo (takove to co tam zustane viset GO... a nic.
    Souvisi to s tim uzasnym updatem, nebo jsem mela proste jen smulu?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: to snad ne - ja myslela, ze to delaji pro to, ze lidi nemaji vychazet, ne aby se neshlukovali :-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam