• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    CODE: takze jsem to pochopila dobre, hrala jsem a bezapocitali mi to....grr...
    CODE
    CODE --- ---
    Bojuj s Arlo nebo SIerra nebo ten treti blobec .. trikrat :)
    Musis bojovat se 6 zakladnimi Shadow , at slozis radar, pokazde .. a pak toho leadera
    DRAGON1FLY:
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    prosim, co mám udělat?

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EOLIS: tak ja mluvila o shadow, kteri jsou mnohem silnejsi.. z raidu jich muzes mit samozrejme stovky.. (slysela jsem, ze se vyplati vylepsit jakkoliv spatneho shadow, v zadnem pripade nepurifikovat.. ale to je jpp, co je na tom pravdy netusim)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    MAD_CADDY: Já tedy vím od kamarádky, že jich má z raidů několik (ne shadow) a klidně mi jednoho vymění až dorazí do ČR
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FRAKIRA: jen jednoho? Já totiž před 2 dny dostal od Giovanniho docela bídáka (jednohvězda) měl bych ho tedy dissnout?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FRAKIRA: Tak jako nenašel jsem ho na chodníku, ale v balonu :-)
    A jako jo před tím jsem oběhal polovinu Vysočan abych všude potkal jenom Decoy grunty. A taky jsem se s Giovannim potykal asi sedmkrát a hodil jsem si do party megaevolvovaného charizarda na max CP.
    A projít všechny ty předchozí fáze toho aktuálního researche (An Inter-egg-sting development) trvalo cca 5 dnů.
    Ale jako vlastně jsem měl dojem, že to zase nebylo tak těžké :-)
    Ale ted na něj koukám má CP asi 890 a říkám si, že dostat ho do "battle-fit" formy bude možná náročnější.

    Co se toho týká, asi bych mu měl změnit charged attack, ne? Frustrace mi přišla taková "ne dobrá"
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    FRAKIRA: Zatim jsem na tento problem nenarazil ... ale verim, ze se to muze dit.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EOLIS: ad 3, tos napsal jako kdybys ho nasel na chodniku :-D
    Shadow M2 je od giovanniho a muzes mit jen jednoho, ne?
    (jednoho teda mame nekteri z jednoho eventu, ale byla jsem v tom, ze nikdo nemuze mit vic nez dva.. takze svym zpusobem vzacny je). Opravte me, jestli se mylim, posledni mesice nejsem v obraze.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MERIDION: pokeraid je fajn, pokud je vas vic, ale uz jsem zjistila, ze pokud jde o raid, kde potrebujes 5-6 lidi tak jako tak, tak s ni muzes snadno prijit o pass, kdyz natrefis na slabe spoluhrace..

    jako uz jsem slysela radu klukovi s levelem 23: vzdyt to svolej pres pokeraid a kdyz uvidis, ze ti tam naskacou slabe levely, tak vyskoc.. Nevim jak ostatnim, ale mne nefunguje lobby tak splehlive, abych stihla sledovat jak lidi priskakuji nebo vyskakuji a tohle mi prijde jako strasne svinstvo.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Ad 2) fungují lokální skupiny na Messengeru, Discordu či Whatsapp - najdi svoji lokální skupinu, nejspíš přes PoGo skupinu na FB a přidej se. Jinak Go Field Guide taky nějaký způsob nabízí.
    Ad 3) klasicky sbírej rare candy z raidů a powerupuj až na max, můžeš si ho dát taky jako buddyho a udělat si z něj Best buddyho. Rozhodně nepurifikuj, Shadow je silnější a vzácnější.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    EOLIS: K bodu 2 .. pouzivam appku PokeRaid a nemam problem :)
    UBU
    UBU --- ---
    EOLIS: Ad 1: nic není. Ad 2: Na redditu i na fcb jsou skupiny které fungují dobře. Ad 3: Hlavně mu nedávej purify a nech ho jak je, má tak attack bonus.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Tak jsem to po dlouhé době zase spustil. A mám pár dotazů, pokud by někdo věděl.
    1) funguje nějaký rozumný radar? PokeHunter nebo tak něco?
    2) víte o nějakém smysluplném způsobu jak skládat adhoc public raidy? Našel jsem jen fórum na Redditu a přijde mi že to nemůže rozumně fungovat.
    3) nevíte o nějakém návodu jak vyrobit z čerstvě chyceného shadow Mewtwo něco použitelného (ano trochu se chlubím, ale za těch pár dnů co znovu hraju jsem zjistil, že mít ho není zase tak úplně vzácné)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    FRAKIRA: to mas tak, na familysearch taky nearbituju věci psane azbukou, protože azbuku neumim no, a pokud si dotyčny neumi hodit to do gugklu a rozcestnik si tam najit, tak nema dělat arbitra.

    grafiti a nove dětske hřiště na mapě taky vidět neni a nějak to našli.

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    PLAGUEDIL: tak pokud tam je na mape misto bez rozcestniku, tak dotycny nema jak poznat, ze tam ten rozcestnik je. Ja takoveto nominace proste preskakuju - si rikam, ze pokud tam opravdu nekde je, snad to nekdo schvali, ale tak nekomu mozna staci ho nevidet.
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: nekdo se spatne vyspal a nebo chtel kamosovi stopku o kus dal :)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CODE: chapu, ale rozcestnik ckt je jako celkem realna a lehce overitelna vec.
    This nomination has been rejected due to the following reason(s):
    Insufficient evidence that the nomination accurately reflects the submitted real-world location based on comparison of the submitted photo and map views, Nomination does not meet acceptance criteria.

    Pod Krizovou horou

    Rozcestnik pod Krizovou horou.

    http://lh3.googleusercontent.com/...c68Z1tmaJbaCR96oJn85eiS7SErt1qrYHqHKMvkpoC7E3axM0_0LiyuqCy4S7wXw

    Nomination ID: ZHE7Q6x+wt/ScDPH64okmA6bEcpWGbGBJlvrJ8kTLHk=
    CODE
    CODE --- ---
    PLAGUEDIL: je tam docela velky schvalovaci proces z atim .. dokonce skladast test/y, abys mohl schvalovat
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Plusko se naslo zahrabane mezi duplem.

    Prislo mi rejected na pokestop, ze prej neexistuje. No tak zase nekdo od klavesnice vi vic, nez lidi v realnem svete.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam