• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: v pohode, mam toho vic rozdelanyho, myslim i to co ty...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    DRAGON1FLY: uaaaa.. tak to se moc omlouvam. Vubec me nenapadlo, ze ted nekdo resi jine tasky nez vsichni ostatni - ja zrovna visim na defeat a team go rocket leader three times, tak jsem si nevsimla, ze mas jiny :-/

    A na tohle mas teda casu a casu, z toho m2 neni (a ja bych teda byt tebou prioritne plnila ten s m2)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    TAURUS: je to ono. diky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Frustration mu budeš chtít vyměnit, na to můžeš buď použít Elite Charge TM (k dostání jako odměna za Rank 7 v PVP nebo občas v nějakém bundle v obchodě (teď tam byl v Community day box). Druhá možnost je počkat na Team Rocket Takedown event, které jsou tak jednou za čtvrt roku, pak jde několik dní změnit frustration i pomocí normální Charge TM (ale ne na Legacy útoky).
    Jinak jsem slyšel, že i 80 % IV Shadow Mewtwo je lepší než 100% IV Mewtwo, takže Shadow nepurifikovat.
    Ideálně se sejdi s Amiboshi, dokud to ještě jde, ten ti o PoGo řekne úplně všechno :)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: uvidime...
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    TAURUS: ok, taky zkusim. diky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DRAGON1FLY: Popravdě řečeno, tohle asi nebude Rocket Team Leader, ale Team Leader. Zkus v aplikaci v sekci Battle bojovat s Candela, Sparkem či Blanche - najdeš je tam úplně dole. To by mělo úkol splnit.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    DRAGON1FLY: tak tipuju ze mame cas do konce mesice (pak quest since neskonci, ale giovani uz pravdepodobne nebude mit m2)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: díky za rady
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: aha..to bude na dlouho :(
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    DRAGON1FLY: ne, musis porazit leadera.. ale jeste budes potrebovat dalsi dva, az tohoto porazis (porazis leadera - radar zmizi a potrebujes dalsi)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: radar uz mam...to musim znova slozit radar, aby mi tenhle ukol zapocitali?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    CODE: doplnim, ze rada muzes i koupit za 200 coinu a tech 6 battlu s gruntem (normalnim raketakem) si odpustit.. nicmene v momente, kdy koupis radar, prestanes dostavat dilky an radar az do momentu, dokud neporazis leadera
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    CODE: takze jsem to pochopila dobre, hrala jsem a bezapocitali mi to....grr...
    CODE
    CODE --- ---
    Bojuj s Arlo nebo SIerra nebo ten treti blobec .. trikrat :)
    Musis bojovat se 6 zakladnimi Shadow , at slozis radar, pokazde .. a pak toho leadera
    DRAGON1FLY:
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    prosim, co mám udělat?

    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EOLIS: tak ja mluvila o shadow, kteri jsou mnohem silnejsi.. z raidu jich muzes mit samozrejme stovky.. (slysela jsem, ze se vyplati vylepsit jakkoliv spatneho shadow, v zadnem pripade nepurifikovat.. ale to je jpp, co je na tom pravdy netusim)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    MAD_CADDY: Já tedy vím od kamarádky, že jich má z raidů několik (ne shadow) a klidně mi jednoho vymění až dorazí do ČR
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FRAKIRA: jen jednoho? Já totiž před 2 dny dostal od Giovanniho docela bídáka (jednohvězda) měl bych ho tedy dissnout?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FRAKIRA: Tak jako nenašel jsem ho na chodníku, ale v balonu :-)
    A jako jo před tím jsem oběhal polovinu Vysočan abych všude potkal jenom Decoy grunty. A taky jsem se s Giovannim potykal asi sedmkrát a hodil jsem si do party megaevolvovaného charizarda na max CP.
    A projít všechny ty předchozí fáze toho aktuálního researche (An Inter-egg-sting development) trvalo cca 5 dnů.
    Ale jako vlastně jsem měl dojem, že to zase nebylo tak těžké :-)
    Ale ted na něj koukám má CP asi 890 a říkám si, že dostat ho do "battle-fit" formy bude možná náročnější.

    Co se toho týká, asi bych mu měl změnit charged attack, ne? Frustrace mi přišla taková "ne dobrá"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam