• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    teda rank
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    přechod na 20 level a rovnou na ultra ligu, z 10 zapasu 9 proher, nemam legacy utoky u niceho, nemam mraky candy (zvlast XL) a nemam DUSTY
    ....
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    CODE: ale bacha bude to jen při spotlight hodině
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: skvele, MOC dekuji - na to cekam
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    CODE: August 24th - "A certain Pokémon" - 2* Transfer Candy
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Jo tak, já si myslel že jde o velikost pokeše :-) Díky
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: že do nich investuješ XL candy, třeba u azumarill máš při statech 0/15/15 CP 1400 takže můžeš jít nad 40 level pomocí XL candy, ale vysvětlit jak je to s nejlepšíma atributama pro pvp fakt nedokážu, výpočty co pro to ukazovali mi přišly šílený, v záadadě jde u nižších lig mít co největší def/sta a malej atack, n ejlepší si je to najít. Každopádně nějakýho takovýho hledat je opruz a já používám to co jsem si kdysi myslel že je nelepěí (všechny atributy na max) a dal jsem u něj evolve či power up takže nemám třeba ted ani candy na to
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Měl bych ještě dotaz k tomu PVP, když koukám na PVPOKE, tak jsou tam zvýhodnění někteří XL pokemoni, nikdy jsem ale o žádném XL bonusu neslyšel. Co je to zač?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    evile dost chapu co na pvp lidi nebavi, pri tolika generacich je hafo pokemonu ze fakt musis mit fakt kurva dobrou pamet co kterej ma za utoky (jasne pri jediny generaci by to asi byla nuda) takze na vetsim ranku bude dost hracu prohravat hodne her za sebou a to je fakt super zabavny...
    a to nemluvim ze kolikrat ta hra nalosuje fakt super soupere z dokonalyma counterama par her za sebou a nebo to ze se mi zacne sekat...
    CODE
    CODE --- ---
    Prosím máte přehled kdy bude zase akce 2 Candy za smazání?
    Mám plný batoh legend a Meltanů..
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: jj :(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako ty notifikace o invitu jsou pěkně zpožděný a nebo se neukážou vůbec...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    á si tedy na community day úplně stěžovat nemohu (a to se ještě dole schovává Giratina. I když na Articuno nebo Dialgu jsem měl fakt smůlu.
    A tedy musím říct, že PokéRaid byl během toho eventu opravdu zklamání. Šance na připojení k jakémukoli raidu byla nulová. Nakonec jsem to celé řeil skrze reddit.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: prave ze ne, to uz je nekolik lig ze je to jen za statickej pocet vyher, tj. fakticky zadarmo, protoze za 3 mesice tech 75 vyher proste da kazdej. Navic za to na konci sezony dostanes dalsi dust, tusim je to asi 100 tisic s boostem i za ten rank 20 jen...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: a já měl vždy pocit že elite tmka jsou až za ranky kde je ranking... to je tak když si si někdo nezjistí pořádně informace a pak kvůli tomu na to kašle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mi tam vypadlo "elite TM je za rank 20"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: Ty "complete 5" jsou takove zadarmo mezilevely, kde je jedno jestli 5x prohrajes stejne postupujes, vzdycky je tam stejna odmena za vsech pet moznych vyher. Ranking se objevi az ve chvili, kdy das rank 20, do te doby rankujes jen na pocet vyher. S tim ze odmena (elite TM) uz je prave za ten rank. Navic od toho ranku uz mas za treti vyhru sanci na to, ze to bude aktualni petka, a jako chodi to fakt docela dost, vcera jsem treba mel 3x za sebou Mewtwo jako odmenu, dokonce jsem musel prestat hrat, bo uz jsem na tom ucte nemel po festu zadne maliny, abych ho mohl chytat za 6 candy... :-) Myslim pro solo hrace je to super cesta, jak mit aktualni legendy, navic celkove ta nabidka random ted neni vubec zla...

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: hele jak je ted system rankovani, on neni do 20 ranku rating? jaqk mam chapat podle tohohle win more v rozdilu vuci Complete 5 more
    https://pokemongo.fandom.com/wiki/Season_8#Ranks_and_Ratings
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jako celkove asi jeden z tech lepsich festu, vsechno kupodivu fungovalo, a nebylo to moc hekticky a nevyzadoval usili ==> stres, jak to tusim bylo naposled. Raidy super, a to rikam jako nekdo kdo moc neraiduje, chvili jsem chodil tady s lidma ze sidliste, ale druhou pulku jsem zjistil, ze muzu sedet na lavicce u gymu na 9 stopu, lurovat, a trikrat do hodiny mi tam samo spawne neco, na co pozvu random ostatni... :-) Chyt jsem jako kulovy, ale aspon jsem potradoval nejaky lucky s lidma co jsem dlouho nevidel.

    MOIRAIN: tak ja znam nekoho kdo mel 70 shiny prvni den, ale oni to hrajou taky jako hardcore jen na to, naklikat co nejvic pokemonu, vsechno fast catchem, a kdyz neni shiny uz znova nezkousis. Navic se u toho chodi celou dobu, rychle, takze nic pro me.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    no tak zatímco jiní měli za včerejšek přes 30 shiny, já celé tři, dnes zatím dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam