• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: nepotrebujes mit pamet, kdyz mas plan. Ja vetsinou hraju fakt jednoduchy veci s jednoduchym planem, nejradsi ABB tym, tj. taktiku, ze mas na leadu pokemona A, a oba pokemoni vzadu jsou silny na to, na co je slaby A, takze jednoho pouzijes jako safe swap, a nevadi ti, ze muze mit souper hardcounter odpoved, protoze obetujes B1 za energii, co pak nafarmi A, a doufas, ze souper nema dalsi odpoved proti B2, kdyz jeho nejlepsi uz jsi zabil. Treba ted hraju v remixu shadow Gliscor, Snorlax, Aggron. Pokud lead neni slabej na air, nebo to neni fighter, tak swapuju Snorlaxe tak, abych na nej chytil prvni charge. Takze pokud ma souper Machampa apod, tak ho urcite vytahne, ja ho pak zfarmim Gliscorem abych mel max ulozene energie, a je slusna sance, ze nabitej Gliscor a Aggron muze sjet zbytek jeho backline. Samozrejme muze existovat tym, co me dokonale counteruje, ale ciste dle pravdepodobnosti bych je nemel potkavat casto. ABB týmy jsou dost populární právě proto, že nevyžadují moc kvalifikovaných rozhodnutí, protože všechno máš rozmyšlený předem.

    MISOHU: XL nepotrebujes, hraj proste antimetu. Ja mam dohromady do vsech lig jedineho XL pokemona, kralika pro minulej greater, stal majlant a nakonec jsem zjistil, ze me nebavi ho pouzivat, tak jsem hral misto toho tym, kde vsichni tri porazi kralika.

    MISOHU: v podstate nejdulezitejsi skill je schopnost setrit si energii, a naopak nutit soupere plytvat jeho. Tj. musis umet pocitat fast attacky, a vedet, kolik jich kterej charge move potrebuje. Co treba ja umim tak trochu, pamatuju si tak pulku a navic nehraju se zvukem, takze treba pres Gliscora vidim uplny prd a jen hadam :-), a co vubec nezvladam je pracovat rovnou i s tim, aby souper co nejmene mohl farmit me. Je to proste o skillu, ne o nahode, coz je na tom prave dobry, ze jo, i kdyz nam to nejde... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: to s macknutim na charged a presto to da da normalni utok me taky vadi a nechapu to
    Jako taky jsem desne spatnej, zvlast s setrenim utoku, pouzivanim stitu a swapovanim pokemonu, co na kterej typ plati obcas pri stresu taky zapomenu ale spis me kolikrat prekvapi ze maj jiny utoky. Kazdopadne do ultra mam ted togekiss, cresseliu (jen jeden charged) giratinu (taky jen jeden utok), steelixe(nevymaxovanyho),venusaura a machampa, pak by se dalo najit par dalsich ale nemaj legacy utoky (treba swampert s tim jak hned ma hydro canon je sakra rozdil vuci obycejnymu) , abnechci si predstavit master ligu
    Super je aspon to ze muzu rychle vsechno prohrat a dostanu za to celkem dost dustu. Asi i ted bych se dostal na rank 20 kdyz se neklesa dolu po prohrach ale je to otravnejsi nez na greater lize. Jo a kdyz se mi za vcerejsek a dnesek povedlo 3x dostat na chytani (ostatni koncili 0/5 ci 1/4) , tak mi to ani jednou nehodilo dialgu
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Tak mi to nedalo a taky jsem se do toho pustil, ale uz ted tusim, ze z toho pikachu libre nebude, jsem uplne marnej. Pokese sem mel celkem dobry, dust taky nasetrenej, tak sem se do toho po procteni pvpoke pustil. Po trech dnech hrani jsem rank 10 a mam nasledujici poznatky. Great liga OK, kombo medicham, azumaril a galar stunfisk, ale vcera uz ulzra league a tam dostavam s teamem swampert, cresselia, obstagoon desne na prdel. Vetsinou vubec netusim jaly utoky pouzit tak to delam podle pocitu a vetsinou je to blbej pocit. Googlit ty mrchy proti kterym hraju a jaky maji resistence je pomaly a vetsinou uz je po battlu. Mam pocit, ze souperum se to nabiji mnohem lepe a navic je tam nejaka dementní mechanika a obcas mackam charged attack a ono to dela normalni utok a az za dalsi dve zmacknuti to hodi charged, to by me trefilo. Suma sumarum, tvuj rank 20 je pro me mission impossible 😆
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    teda rank
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    přechod na 20 level a rovnou na ultra ligu, z 10 zapasu 9 proher, nemam legacy utoky u niceho, nemam mraky candy (zvlast XL) a nemam DUSTY
    ....
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    CODE: ale bacha bude to jen při spotlight hodině
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: skvele, MOC dekuji - na to cekam
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    CODE: August 24th - "A certain Pokémon" - 2* Transfer Candy
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Jo tak, já si myslel že jde o velikost pokeše :-) Díky
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: že do nich investuješ XL candy, třeba u azumarill máš při statech 0/15/15 CP 1400 takže můžeš jít nad 40 level pomocí XL candy, ale vysvětlit jak je to s nejlepšíma atributama pro pvp fakt nedokážu, výpočty co pro to ukazovali mi přišly šílený, v záadadě jde u nižších lig mít co největší def/sta a malej atack, n ejlepší si je to najít. Každopádně nějakýho takovýho hledat je opruz a já používám to co jsem si kdysi myslel že je nelepěí (všechny atributy na max) a dal jsem u něj evolve či power up takže nemám třeba ted ani candy na to
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Měl bych ještě dotaz k tomu PVP, když koukám na PVPOKE, tak jsou tam zvýhodnění někteří XL pokemoni, nikdy jsem ale o žádném XL bonusu neslyšel. Co je to zač?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    evile dost chapu co na pvp lidi nebavi, pri tolika generacich je hafo pokemonu ze fakt musis mit fakt kurva dobrou pamet co kterej ma za utoky (jasne pri jediny generaci by to asi byla nuda) takze na vetsim ranku bude dost hracu prohravat hodne her za sebou a to je fakt super zabavny...
    a to nemluvim ze kolikrat ta hra nalosuje fakt super soupere z dokonalyma counterama par her za sebou a nebo to ze se mi zacne sekat...
    CODE
    CODE --- ---
    Prosím máte přehled kdy bude zase akce 2 Candy za smazání?
    Mám plný batoh legend a Meltanů..
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: jj :(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako ty notifikace o invitu jsou pěkně zpožděný a nebo se neukážou vůbec...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    á si tedy na community day úplně stěžovat nemohu (a to se ještě dole schovává Giratina. I když na Articuno nebo Dialgu jsem měl fakt smůlu.
    A tedy musím říct, že PokéRaid byl během toho eventu opravdu zklamání. Šance na připojení k jakémukoli raidu byla nulová. Nakonec jsem to celé řeil skrze reddit.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: prave ze ne, to uz je nekolik lig ze je to jen za statickej pocet vyher, tj. fakticky zadarmo, protoze za 3 mesice tech 75 vyher proste da kazdej. Navic za to na konci sezony dostanes dalsi dust, tusim je to asi 100 tisic s boostem i za ten rank 20 jen...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: a já měl vždy pocit že elite tmka jsou až za ranky kde je ranking... to je tak když si si někdo nezjistí pořádně informace a pak kvůli tomu na to kašle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    mi tam vypadlo "elite TM je za rank 20"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: Ty "complete 5" jsou takove zadarmo mezilevely, kde je jedno jestli 5x prohrajes stejne postupujes, vzdycky je tam stejna odmena za vsech pet moznych vyher. Ranking se objevi az ve chvili, kdy das rank 20, do te doby rankujes jen na pocet vyher. S tim ze odmena (elite TM) uz je prave za ten rank. Navic od toho ranku uz mas za treti vyhru sanci na to, ze to bude aktualni petka, a jako chodi to fakt docela dost, vcera jsem treba mel 3x za sebou Mewtwo jako odmenu, dokonce jsem musel prestat hrat, bo uz jsem na tom ucte nemel po festu zadne maliny, abych ho mohl chytat za 6 candy... :-) Myslim pro solo hrace je to super cesta, jak mit aktualni legendy, navic celkove ta nabidka random ted neni vubec zla...

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: hele jak je ted system rankovani, on neni do 20 ranku rating? jaqk mam chapat podle tohohle win more v rozdilu vuci Complete 5 more
    https://pokemongo.fandom.com/wiki/Season_8#Ranks_and_Ratings
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam