• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to bude urcite wording "great master league", cimz se mysli libovolna liga, ne?
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mam to i v ukolech - vyhrat 30 v master...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ja jsem uprimne master nehral tusim od prosince, vzdycky je tam nejaka alternativa co nestoji tolik :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: tak naštěstí pořád je tam ultra akorát bez legend navic s tim dvojnásobným dust rewardem je to bomba
    UBU
    UBU --- ---
    Tak great liga byla OK, Ultra ušla, ale ta Master, to je masakr :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: jo, ja jsem rano zapnul, a byl jsem nekde kde jsem to vubec nepoznaval, ale mezi ctyrma stopama tak jsem si nestezoval, pak jsem koukal na mapu je to asi kilak daleko, fakt nechapu jak se k tomu klient odhodlal... :-) Kazdopadne to zmenseni dosahu je bullshit, Niantic CEO argumentoval v nejakem rozhovoru, co jsem cetl, ze ted to je skoro velikost fotbaloveho hriste a to je moc - jenze to, krom toho ze asi maji dost kratky hriste, je prumer toho kruhu, ale hrace samozrejme zajima polomer. Jeste by mohli zapnout, ze PvP je zase jen na nachozeny kilometry, a hra jim umre.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: mně zatím naštěstí po mírném popojití avatara jde dosáhnout na jeden pokéstop, jakmile to zavedou, tak musím doufat v náhodné poskakovoání
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: tak to musime drzet palecky za novou vlnu pandemie, bez toho doma nedosahnu na nic... :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: v USA a snad v Asii už to prý platí
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EOLIS: podle me jen ohlasili, ze to udelaji, ale jeste to neni.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    MISOHU: rekl bych ze jako vsechno ostatni, tedy o pulnoci mistniho casu.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    v kolik se resetuje 5 daily battle entry ?
    CODE
    CODE --- ---
    EOLIS: dekuji, chtel jsem si jen byt jisty, tak jsem to zkusil znovu a presneji
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    CODE: jak jsem tohle pochopil.
    Jednou týdně můžeš poslat libovolného pokemona z PoGo do HOME
    za to se ti "nabije" mystery box, který funguje jako Incense pouze na Meltany (60 minut)
    z HOME do PoGo posílat pokemony nejde.
    CODE
    CODE --- ---
    MISOHU: OK, dekuji .. spatne jsem se vyjadril ;) tazke meltan zmenit nejde? :(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    CODE: z Pokemon HOME nelze posilat do PO GO nic (lze jen opačně) . Meltana vlastně taky neposíláš, jen dostaneš odměnu v podobě mystery boxu z kterého se pak spawnujou (původně to šlo jen přes switch)
    CODE
    CODE --- ---
    Pokemon HOME - prosim jde poslat do PoGo jiny mon nez Meltam a JAK?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Já se v těch generacích nějak nevyznám ale moc jim toho už nezbývá ne, když teď budou i ze sword and shield
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Dotaz.
    Lidi teďka na Redditu nějak řádí, že snad zase omezili bonusy na vzdálenost k Pokestopum, Gymum a pro remote raidy, ale já jsem žádnou změnu nezaregistroval. Čím to? Udělali ty změny jen nějak geograficky omezeně, nebo co?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: dik, zkusil jsem si udělat na leadu abomasnow(tam by se mi XLka hodili) s cresseliou a s wampertem (narval jsem do něj elite tl pro pumpu takže čekám ze s další ligou ho nerfnou) a celkem to jde (a baví mě ten tým)

    s tím farmenim to chapu ze si proste setřím na charge útoky abych je využil ty co jsou zrovna proti danému typu slabý a swapowat se tak abych ušetřil štít a skočil soupeřovy do charged útoku který mi moc neudělá , nebo mi k tmou farmeni a zabranovani soupeřovy farmit ješte něco unika?

    jinak co tebe laka k hraní remix ligy? různorodost pokemonu kteří by se v normální lize nechytli? jsem koukal že s novou ligou se banujou pokemoni kteří v předchozí měli navrch a nějak se mi říkám že by mě nakrklo kdybych do něčeho investoval a šlo to pak pryč (jasně v normální lize bych to mohl furt ale v remix bych si musel hledat něco nového)

    a jinak teda znát útoky protivníka je teda dost důležitý, jak jsem koukal když jsem na soupeřovýho Sirfetch'da swapnul cresselii a dostal jsem night slash :)
    UBU
    UBU --- ---
    Predpokladam ze ano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam