• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    k tomu se ted hodi znova si precist dev diary z pred par mesicu

    btw prodavat ho nikde nevidim, ale funguje uz ted, stejne jako novy funkcionality na posilani pohlednic do SV, aspon podle toho streamu, kde to predstavovali...

    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/ysdsxw/go_development_diary_series_a_consolidated_look/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy oficialni plusko, resp. ted plus plusko :-)

    aneb uz nebudete schovavat plusko zbabele v kapse, protoze ted uz se do kapsy nevejde!

    nicmene ma autocatcher, a pokud opravdu umi hazet great/ultra bally, tak si ho koupim i kdyby to byl format A4

    Introduction Video | Pokémon GO Plus +
    https://www.youtube.com/watch?v=YotWhVj0DVY
    CODE
    CODE --- ---
    Páteční odlehčení

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: jo mel jsem to podobne, proto me ten reddit prekvapil (pokud jsem teda nemel jen stesti pri tom malem poctu vzorku). On totiz ten co zve to taky musi docela umet, specialne v tomhle pripade kdy musi stihnou pozvat 10 lidi - coz se dela nejakym bugem s vyskocenim, abys mohl vic jak 5, a diky tomu taky tech druhejch 5 naskakuje na poslednich par vterin. Proto jsem radil si vybrat ty, kde zvou 2 ucty, tem se podarilo pozvat v mem pripade dokonce 14 lidi, takze jsem usetril jeden raid diky rychlejsimu casu.

    Jsem bohuzel hrozne dlouho Mega pokemony ignoroval, nez zavedli ty lepsi bonusy na ne, takze i ted mi jeste si 4 chybej, ale aspon ze to zatim rotujou celkem pravidelne, tak snad do leta budu mit vsechno... :-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: já byla zvyklá na ty apky, ale včera jsem to zkusila po delší době a lidi zřejmě u pokusů o latiase a latiose přicházeli o pasy a teď se bojej nebo co. Zkusila jsem včera 2x ray a v obou případech mi všichni kromě jednoho vyskákali před startem! (jeden přišel o pas, to byla nějaká 36, ve druhém případě to byla nějaká 40 a v pohodě jsme to ubouchali, ale přešla mě chuť to zkoušet znovu :-( )
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    EVILMIND: kamarád je ti vděčný, měl takhle asi 40 lidí někde, podpora totálně nanic, tohle mu to konečně vyřešilo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW dneska jsem docela dlouho resil problem s friendama, treba to nekomu pomuze. Jak pridavam porad novy lidi na motyly regiony, tak jsem zaplnil friendlist - resp. skoro, pri 389 uz me to nenechalo vzit dalsiho. Rikal jsem si ok, je to asi tim, jak sam posilam ty friend requesty, tak to asi blokujou, nicmene pak jsem dohledal na redditu, ze odeslane requesty se do limitu nepocitaji. Problem je v tom, ze Niantic friendlist limit (400) ja na vsechny jejich hry dohromady. Takze pokud jste hrali Wizards Unite, tak se vam pratele odtud vesele pocitaji do limitu, prestoze hra uz neexistuje, a nejdou tak unfriendnout.

    Najdete je ale tady - https://my.nianticlabs.com/friends

    Kam doporucuju se kazdemu pro kontrolu lognout, pocet friends tady musi souhlasit s tim, co ukazuje ve hre PoGO, jinak mate mrtve duse. A protoze i web programoval Niantic, neni snadne je odhalit... :) Sice se tam vypisuje seznam vsech, ale je trideny podle jejich ID, nikoliv jmena ve hre, coz neni zdaleka u vsech lidi stejne. Navic pokud si zapnete jmena ve hre, tak zase pro zmenu uplne vypadnou prave ti, co prave hledate. Plus to, ze nekdo ma jmeno v pokemonech, a byl v nejake Niantic hre vasim pritelem, jeste neznamena, ze to bylo prave v pokemonech.

    Nakonec jako nejrychlejsi se mi osvedcilo otevrit tam seznam pratel, dat je filtrovat nejakym neutralnim znakem (mezera - protoze bez toho se neobjevi jejich ingame jmena), a pak uplne na zacatku jsou ti, ktery se nejakym zpusobem odlisujou, a mezi nima budou i ti, kteri nemaji zadnou hru (protoze hrali jen Wizards a ten se jim smaznul z profilu). Coz v mem pripade bylo asi je 30 lidi ktere stacilo proklikat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELHO_CID: pridat si te muzu ale ja uz je nejdu :-), nastesti mi stacily 2 raidy jen abych dosbiral tech 2x300 na prvni evoluce obou. Bohuzel to zrovna je tezkej raid tak nema cenu shanet, aspon teda tady u me na sidlisti, lidi, protoze se jich neda proste dohromady dost na dalku. Kdezto na redditu je to hned, staci si jen pockat na nekoho, kdo bud pise "inviting 10", nebo pise dve ruzny cisla pro pridani, protoze vetsina tech lidi bude slabejch, takze tak 8 hracu je minimum pro uspech.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    EVILMIND: já třeba o Latinas zájem mám, nechceš si mě přidat? 2419 2104 1006
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    si tady jen odlozim dobrej zpusob jak dat raidy o ktere vase okoli nema zajem (mega latios/latias v mem pripade), na tomhle subreditu jsem nasbiral ty candy behem chvilky
    vim, ze na to jsou ruzny aplikace, i neco v mobilu mam, ale ty vetsinou pohrbi nejaky snahy o monetizaci apod, tohle mi prislo fair

    newest submissions : PokemonGoRaids
    https://old.reddit.com/r/PokemonGoRaids/new/
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    All users can claim the following Codes for an encounter with each of the Hoenn Regi Trio members

    Regirock 6X4H9UCA8F7TT
    Niantic Offer Redemption
    https://rewards.nianticlabs.com/app/pokemongo/redeem/6X4H9UCA8F7TT

    Regice YKG5ZPC4SLXAX
    Niantic Offer Redemption
    https://rewards.nianticlabs.com/app/pokemongo/redeem/YKG5ZPC4SLXAX

    Registeel 6AKRAV5WJN5FS
    Niantic Offer Redemption
    https://rewards.nianticlabs.com/app/pokemongo/redeem/6AKRAV5WJN5FS
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Znáte id Modrinka? Mám s ním lucky friend trade a myslím, že ten jeho kód našel tady.
    KAREL07
    KAREL07 --- ---
    Hraju s přestávkama od launche myslím že to byl rok 2016. Poté jak jsem se z dědiny do města přestěhoval (plus během kovidu) jsem o hru přestal moc zajímat, ale vždy mě náramně bavila. Teď naposledy cca říjen 2022 jsem ji otestoval znova a bylo mi k pláči jak i naprosto zničili. Proč to dělají? Chytání pokémonu je ted tak jednoduché, že už ani nemusíte vycházet z domu, to platí i pro rejdy. Když to začínal tak ty první roky jsem musel nachodit kilometry abych se dopracoval k novému LVL a pokémonům opravdu jsem se připadal jako pokémon trainer. Teď vám hra všechno háže neustále pod nos v tak nesnesitelném množství, až je to nehratelné. Ted si sedni na gauč a ani nechod ven za den dva se na ten dalšé level dostaneš. Hnus.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Je to jedno ne? Jen takovej dex zapis, casem daji zadarmo druheho.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ELHO_CID: Už jsem koukal, prej denní.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Koukali jste už, jestli je lepší Cosmoem evolvnout hned, nebo počkat na noc?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    poradil by mi tu prosim někdo ohledne koupě nějakýho pokemon (karetního) starter packu pro dva - chci klukovi (6 let) k vanocum koupit skutecnej pack (zatim ma nejaky fejky z poutě ve dvou balickach a neumí to ani hrát) - ale nechci s tim zatim ztracet moc casu, takze idealne "hotovy" dva baliky, ja se k tomu naucim jak se to hraje a zacnu s nim mastit. pokud ho to bude i dal bavit tak pak to zacnu resit serioznejs s balickama atd....

    jasne ze sme koukal na ruzny alzy, vesely draky atd ale... moudrej z toho nejsem co je a co neni hotovej balik a co si musime pripadne poskladat atd...

    pokud je to tu offtopic tak sry a smazu se, diky
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: A teď je občas, skoro už dospěláky, nutím si aspoň nachvilku nainstalovat a obsadit se mnou gym, vyměňovat, vybattlit nějaký těžší raidy :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam