• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    moznost ziskat druhy masterball
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prší a prší ...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: diky moc! Nespojila jsem si to, tehdy jsem se jen podivila, ze mne to funguje..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: nesmis mit pripojeny plusko, psal jsem to tady [EVILMIND @ Pokémon GO]
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    pls, funguje vam battle league? Vcera jsem se rozhodla ze si doboucham medajli, ale pokazde skoncim s weak connection - kdykoliv, kdekoliv.. i kdyz jinak nemam s netem zadne potize :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zapnuta moznost vytvaret routy pro vsechny 48+

    cestou z prace zkusim pujdu pres Kampu, uvidime jak funguje schvalovaci proces, je treba tam dat neco rychle nez to lidi zahltej... :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    tento týden 3 100oví lucky pokémoni - výhra v loterii nebo něco změnili? :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: dvě jsem osobně viděla u Václaváku, jedna rovnou od Muzea kamsi směrem dolů. druhá klem dokola Václaváku, protože půjčený telefon nechytá pokémony, tak jsem netestovala (a taky tam byl asi milion lidí kvůli průvodu)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    The redemption code for the Yellow Worlds 2023 t-shirt is now available. 4DSJTSPX4B9AH
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Routes z chatu Pokemon Go CZ (a tak nějak dál)
    ověřené to nemám, možná se dnes vyskytnu kolem Muzea

    NOKOS
    NOKOS --- ---
    MOIRAIN: kup si folda ;-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NOKOS: a dneska se mi telefon zasekl a zrestartoval zas, přestože jsem to včera odinstalovala (do teď semi za 2 roky telefon zrestartoval možná dohromady jednou)
    Samsung Galaxy M31s
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    MOIRAIN: potvrzuji. sleep je technicky nelidska sracka! dokonce se jim to na nekterych telefonech sralo tak, ze tu aplikaci pro urcita zarizeni stahli ze storu. napriklad galaxy fold4....
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Můj sleep 6765-3558-7815
    Můj trainer 8645 8467 4526

    CIVETTA: posláno! :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CIVETTA: a aniž bych tu aplikaci zapnula, tak se mi někdy v noci telefon restartoval zas, takže Sleep šlo z telefonu a pár týdnů až měsíců počkám
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    MOIRAIN: to jsem ještě nezažila. Ale nedivím se, když vím, kolik už vyšlo updatů
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CIVETTA: se to teď bojím zapnout, už jsem se bála, že je po telefonu
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Kdyby někdo chtěl, tak můj FC na Sleep 7826-9895-6469
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak mi pokemon sleep rozhodil telefon tak, že se mi restartoval asi 8x za sebou :/
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    EVILMIND: To se právě musí nainstalovat s tím přepínačem. Po vypnutí to pak funguje jako bez modu. Jinak je to trochu komplikovanější, protože každá vibrace = stisk tlačítka a že ten krám v defaultu pořád vrní...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam