• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    Ahoj

    kdo by si chtel posilat gifty

    6663 1160 7796
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No super...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: Není to 50 ale 250 na další evoluci... 😋
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    UBU: nwm, já mám ze 4 1, ale jde fakt hrozně snadno přehlédnout
    UBU
    UBU --- ---
    Dotaz k zygarde cell. Mám teď za sebou cca 10 routes a jen jedna cell. Je to normální? To těch 50 bude asi na dlouho...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw shadow & shiny Zapdos.
    Mě Zapdos utekl .. ale spravil jsem si naladu s Kartanou. Takze jsme sli domu s dobrou naladou.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    dcerce ... CP 1976

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    EVILMIND: jediný problém vidím v těch vejcich. Asi budu muset koupit inkubátory.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: to nevim, jednu dobu to slo, ale pak myslim nejak menili ty pravidla pro nasobeni odmen z questu (aspon teda pro dust). Kazdopadne tohle jsou drobny, u exp bych se soustredil na to, ze tam je tuhle season 1.5x exp z friendlistu!
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: na tohle taky funguje lucky egg?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    moznost ziskat druhy masterball
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prší a prší ...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EVILMIND: diky moc! Nespojila jsem si to, tehdy jsem se jen podivila, ze mne to funguje..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FRAKIRA: nesmis mit pripojeny plusko, psal jsem to tady [EVILMIND @ Pokémon GO]
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    pls, funguje vam battle league? Vcera jsem se rozhodla ze si doboucham medajli, ale pokazde skoncim s weak connection - kdykoliv, kdekoliv.. i kdyz jinak nemam s netem zadne potize :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zapnuta moznost vytvaret routy pro vsechny 48+

    cestou z prace zkusim pujdu pres Kampu, uvidime jak funguje schvalovaci proces, je treba tam dat neco rychle nez to lidi zahltej... :-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    tento týden 3 100oví lucky pokémoni - výhra v loterii nebo něco změnili? :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: dvě jsem osobně viděla u Václaváku, jedna rovnou od Muzea kamsi směrem dolů. druhá klem dokola Václaváku, protože půjčený telefon nechytá pokémony, tak jsem netestovala (a taky tam byl asi milion lidí kvůli průvodu)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    The redemption code for the Yellow Worlds 2023 t-shirt is now available. 4DSJTSPX4B9AH
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam