• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MOIRAIN: za mě super zdroj na dust.

    Ale teda stejně mi to nefachá, zahrál jsem asi 10 zápasů a zase to vždycky na konci zamrzne. Musím zkusit najít tenhle návod ELIDOR pro Apple.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: Husty, to fakt pomohlo! Dik
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: zkus:
    na obrazovce klikni na poklebal (dole uprostred obrazovky) /settting / advanced settings / a zde obe:
    - Refresh Game Data
    a pak
    Download All Assets

    pokud to nepomuze, tak zavrit pokemon go
    jit v mobilu do:
    Nastavení / Aplikace / Správa aplikací / najít Pokemon Go
    zde "Vymazat vsechna data"

    po spusteni se budes muset znovu prihlasit (klient by si mel pamatovat jak uzivatele, tak heslo)
    pamatuje si to vse v nastaveni vyjma (nekdy) nastaveni AR, v General / zapnout Adventure Sync a pokud pouzivas, tak v Advanced settings
    jak Remember last-used pokeball (ja mam on, default je off), tak Open Gifts .. (to deaktivuj)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: Tak ja to mam ted kazdou hru… posledni 3-4 dny, tak pred tydnem mi to prislo jen v noci a ted ai nevybavuji, kdy jsem neco dohral :(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: jj cas od casu, ne moc casto, tak 1/10 her
    UBU
    UBU --- ---
    KUTAS: jo a je to jeden z důvodů proč to pvp nesnáším. Už to mám skoro vyhrané a najednou to zmrzne a konec...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MOIRAIN: Stava se vam, ze nedokoncite PvP battle? Uz nevim jestli jsem nekdy neco dohral, vzdy ke konci se to zamrzne, jakobych nemel pripojeni a bez ohledu na prubeh to je prohrana hra. (?)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Nezvýšili šanci na chytnutí shiny? Protože normálně chytnu shiny leda o CD, teď za 14 dnů 4 shiny.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ALMIGHTY88: ok, dekuji, je skoda, ze to nenasadili plosne, je to opravdu skvela funkce.
    ALMIGHTY88
    ALMIGHTY88 --- ---
    ELIDOR: Zkušebně to pustili jen skupině účtů. (taky nemám :( ) To je stejný jako některý účty dlouho neměly tu novou "today" obrazovku s úkoly.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    XYNDLL_2Q3F: mam 2 shiny zcela bez problemu na prvni moznou
    k micum, mel jsem vzdycky 14+ micu, ale mohlo to byt v kombinaci bonus za barvu gymu, vypsany bonus po souboji (km, dres, lasthit, dmg, ..)

    co me spis prekvapuje, ze na mem telefonu je x dni funkce hromadneho ressu, hromadneho healu, dcerka nic takoveho nema, ac ma stejne stary telefon (srpen 23)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    :D
    koukám že ani shiny nebude tak lehká... omg.

    Bizarre Pokemon Go bug makes Raid bosses run away after first ball - Dexerto
    https://www.dexerto.com/pokemon/bizarre-pokemon-go-bug-makes-raid-bosses-run-away-after-first-ball-1514933/
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Pokemon Go players sick of “ridiculous” catch rates in Mega Legendary Raids - Charlie INTEL
    https://www.charlieintel.com/pokemon/pokemon-go-players-sick-of-ridiculous-catch-rates-in-mega-legendary-raids-301387/
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    VLAKODLAK: Nevim. Mozna to je jen na latiose. Asi si Niantic myslim ze budes investovac vic do raidpasu.
    Ale ano, dostal jsem pokazde 8 balls only. Za mne se muzou ji vysr*t. Je to vysmech... sehnat 10 az 12 lidi a nic z toho.
    Myslim ze to zase domr*ali jak shiny thunderuse. Aspon za to, ze nebyl shiny jsem dostal jako omluvu 1x remote a jeden green pass.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    XYNDLL_2Q3F: to je jako teď na remote míň míčů?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Tak dneska 3x Remote na Latiose prumerne 4 az 5 excelentu v 10 az 12 lidech jen 8 balls ....
    A ani jeden!
    Takze F*ck off remote sh*t pass. Radsi odchodim zygarde.
    Btw party jsou furt broken a resetujou nastaveni catcheru.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    NOKOS: Meli jsme a byli jsme level 32, 33 a 34. Byl to Regigigas.
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    KUTAS: hodte se do party a v ni date ve trech kazdou petku
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: jj uz jsem zaznamenal a myslim, ze to sundal vsem 3+ hvezdovym… A diky za upozorneni!
    Prave ty buildy jsou docela dulezite, ted jeste vychytat, kdo je dobry na jakeho pokemona - to se dobre trenuje na tech slabych raketacich, kde Ti reknou predem co Te ceka.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw kdyz jsme u skillu, nyni mas moznost sundat z shadow pokemonu frustration, urcite to vyuzij tam kde vidis vyuziti, zejmena u tech z raidu
    dneska to konci .. buh vi, kdy bude opet moznost. (do vyhledavaciho pole u pokemonu zadej @frustration a zpresni podle sebe, vyber konkretniho pokemona, v pravem rohu tri vodorovne carky, items, charged tm, potvrdit). jde ti nyni zejmena o sundani frustration, tam kde to ma pro tebe smysl, ladit konkretni skill muzes kdykoliv pozdeji.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: urcite to dava smysl od urciteho cp a tam kde to vyuzijes (pvp ligy, raidy), je to dost draha zalezitost (jak na candy, tak stardust), mel by sis tedy rozmyslet, jestli je i do budoucna pro tebe dany pokemon vyhovujici.
    Sam za sebe (neber jako bernou minci) davam druhy utoky jen pro Great League, u tech co pravidelne vyuzivam na gymy a raidy, vsechny moje 100. pod 96 jen pro pvp. hodne ti pomuze, kdyz budes zvysovat ty co maji lucky trade, usetris stardust.
    pro vyber utoku, doporucuju sledovat weby, kde je porovnani kombinaci skillu a jejich dps, napriklad https://pokemon.gameinfo.io/
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: njn já na ty další apky asi moc nejsem... uvidíme.

    Jinak obecný dotaz - dáváte těm svým lepším pokémonům druhé charged attacks? Dává to smysl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam