• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    KUTAS: primy efekt to ma, dostane CP bost v momente kdy se stane tvuj best buddy, jako bys mu dal power up, ale nevim cim se ridi o kolik
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FRAKIRA: ale jen ten max cp, že? Tedy žádný přímý efekt to nemá, jen se Ti zvedá cap kam až můžeš jít.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    LOOKASH_II: zvysi se max cp
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    kdyz dostanu CP boost za vysrdickovanyho Best buddy - zvysi se zaroven celkovy max CP a nebo je to proste jenom beznej power up za kterej nemusim platit candy?
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    KUTAS: divny, me to snad este nikdy nezamrzlo ... iOS
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    EVILMIND: nemám žádný autocatcher a dělá mi to pravidelně taky. I když to vypadá, že pomáhá ten refresh game data v appce, jak popsal Elidor níže.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pokud mas nejakej autocatcher tak to dela. Je to bug co tam je uz od doby, kdy predelali v aplikaci tu cast kvuli plus plusku.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    KUTAS: má to vliv, jednou jsem vyhrál showcase, kde bylo asi 200 hráčů a dostal jsem 20.000 XP.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    KUTAS: víc lidí znamená větší šance, že někdo jiný má lepšího pokeše než ty a tebe odsune dozadu, když jste na vesnici např. jen dva, tak máš to druhé místo jisté vždycky
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    XYNDLL_2Q3F: jj já jsem na vesnici s pokestopem asi 2 min od baráku a dalšíma už tam 5-10 minut... a jen s jedním Gymem. Takže pro mě jakejkoliv další zdroj dustu je super.

    To mi připomíná - jak jsou showcases, nevíte jestli je rozdíl kolik se toho účastní lidí? Protože na vesnici máme taky showcase a je tam pro mě daleko snažší šance vyhrát, než v Praze :)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    MOIRAIN: A, ano nešlo mně to... naučil jsem se to, protože jsem musel 43.Lvl
    ale PvP nesnáším.. jedině kde toleruju PvP je DayZ. Ehm... to sem nepatří :D
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    MOIRAIN: Škoda, že nemůžu dát víc palčků. 100% Agree.
    Chápu že někdo žije opravdu mimo civilizaci a nemá moc možností chytat pokemony (těžit sturdust), ale pvp... Imho napomáhá sedět doma a mít "stardast".
    Jasně PvP není pro všechny... Teda ne, pro mně a Moiraina...
    Já osobně opravdu PvP nemusím!
    Žiju v malém městě, a taky jsem v situaci kdy PvPčkem bych měl víc stardastu.

    Ale radši jdu ven, a zkouším vytáhnout asocialní trenéry co po covidu zapoměli na svět :(
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MOIRAIN: za mě super zdroj na dust.

    Ale teda stejně mi to nefachá, zahrál jsem asi 10 zápasů a zase to vždycky na konci zamrzne. Musím zkusit najít tenhle návod ELIDOR pro Apple.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    KUTAS: pvp upřímně nenávidím, dělám, jen, když je to nezbytně nutné v nějakém researchi
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: Husty, to fakt pomohlo! Dik
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: zkus:
    na obrazovce klikni na poklebal (dole uprostred obrazovky) /settting / advanced settings / a zde obe:
    - Refresh Game Data
    a pak
    Download All Assets

    pokud to nepomuze, tak zavrit pokemon go
    jit v mobilu do:
    Nastavení / Aplikace / Správa aplikací / najít Pokemon Go
    zde "Vymazat vsechna data"

    po spusteni se budes muset znovu prihlasit (klient by si mel pamatovat jak uzivatele, tak heslo)
    pamatuje si to vse v nastaveni vyjma (nekdy) nastaveni AR, v General / zapnout Adventure Sync a pokud pouzivas, tak v Advanced settings
    jak Remember last-used pokeball (ja mam on, default je off), tak Open Gifts .. (to deaktivuj)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ELIDOR: Tak ja to mam ted kazdou hru… posledni 3-4 dny, tak pred tydnem mi to prislo jen v noci a ted ai nevybavuji, kdy jsem neco dohral :(
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KUTAS: jj cas od casu, ne moc casto, tak 1/10 her
    UBU
    UBU --- ---
    KUTAS: jo a je to jeden z důvodů proč to pvp nesnáším. Už to mám skoro vyhrané a najednou to zmrzne a konec...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MOIRAIN: Stava se vam, ze nedokoncite PvP battle? Uz nevim jestli jsem nekdy neco dohral, vzdy ke konci se to zamrzne, jakobych nemel pripojeni a bez ohledu na prubeh to je prohrana hra. (?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam