• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NIENNAPatchwork a Quilting
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Dneska jsem narazila na tento článek a nemůžu ho nějak dostat z hlavy... http://www.misinpatchwork.cz/10-duvodu/
    Co vy na to?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    OMNIHASH: Máš osobní zkušenost? Je to rychlejší / pohodlnější než klasický způsob? Přijde mi to takhle hodně jako operace, i když připouštím, že na videu to vypadá super... hezky jí to sedí a všechno... :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    How to Sew the Drunkard's Path Block without Pins
    https://www.youtube.com/watch?v=HTOGt4cRdJE
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: To teda jo!!!N8vod bych ráda viděla... tak na mě čsem mysli, pls.... :-)
    Jsem máčka - bez návodu bych to vymýšlela jen těžko... (a přijde mi zbytečné vynalézat kolo...a u mě by to vynalézání bylo).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TRISSIE: uplne vidim, jak bych to sila :D jen ty kola bych udelala uz na hotovou deku, aby to bylo zajimavejsi
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIENNA: už jsem koupila rozkres i látky, tak asi budu muset!
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: Ta je krásná!!! Půjdeš do ní?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: tohle je docela jednoduchý (vlastně jen čtverce a pruhy), ovšem syn se dožaduje tohohle:


    a to jsem teda na sebe zvědavá...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: nooo... jen maličko :) jsou krásný. Taky bych takové ráda dětem ušila, ale vzhledem k tomu, že ještě neumím ani šít, tak možná tak k maturitě :)))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: utěší tě, když řeknu, že jsem na ně začala stříhat v únoru 2014 a dokončila je v listopadu 2015?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: a teď nám ukaž ten implantát v mozku, který ti umožňuje nespat a jet dvojnásobnou rychlostí než normální smrtelníci...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    už to je vidět?





    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TRISSIE: Super, že to sem dáváš... Díky (a pořád si myslím, že jsi příšliš kritická).
    Ani já nic nevidím (myslela jsem si, že je to tím, že jsem na mobilu...ale ani na PC nic nevidím)... :-(
    KAERI
    KAERI --- ---
    TRISSIE: Já nic nevidím :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nienna mě furt uhání, že sem mám taky hodit něco od nás...
    no, ne že by toho bylo až tak moc, ale protože máme dvojčata, tak když už něco, tak se to musí dělat vždycky dvakrát, že:




    ještě k nim existuje jedna na postýlku pro panenku, ale tu nemám nafocenou.

    U té první deky jsem velmi nespokojená s tím, jak dopadlo prošívání, ale je to kombinace nevhodného vybavení (normální šicí stroj s normální patkou), nezkušené švadleny a suboptimálního postupu (dlouhé paralelní linie, které se prostě blbě vytahovaly), a podruhé párat se mi to fakt nechtělo (jednou jsem to celé vypárala, ušila znova... a bylo to tam furt!), tak je, jak je.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    NIENNA: to ja tam mam i mensi prouzky, neco jako 5*2cm :D
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MAR_TINA: To by bylo super! Díky moc...
    A optala by ses jí i na názor ohledně těch GLIS krabiček? nebo jestli má nějaký jiný geniální nápad na skladování těch zbytečků.... ? pěkně prosím...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUCUBIS: To právě dělám taky... a zatím to ještě jde... ale zatím toho moc nemám...

    SUCUBIS: To je fakt...ale já to nemyslím na rozdělané projekty...ale právě, když doděláš a zůtanou takové ty malé zbytky "proužek cca 5-10cm". Co samy o sobě nic, ale dohromady (každý pes, jiná ves) dají právě pěkný scrap -třeba jako tady Takže by nutnost pečlivého ukládání nemusela tak vadit...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NIENNA: já se ti zeptám, kde to koupila
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ty glis jsou strasne malinke, tam se to musi peclive skladat, zadny hazeni v rychlem uklidu kdyz se deti probudi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam