• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYAlien universe - Romulus v kinech
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    a pak jeste obcas i pouziju

    Ripley : I say we take off and nuke the entire site from orbit. It's the only way to be sure.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    moje favourite z Aliens:

    Private Hudson : Hey Vasquez, have you ever been mistaken for a man?
    Private Vasquez : No. Have you?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: tahle hlaska je tam udajne kvuli real life scence, kdy predstavitelka Vasquezovy prisla na casting s presvedcenim, ze Aliens jsou o ilegalnich pristehovalcich:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Uz to asi mam! :-)

    Private Vasquez : Look, man. I only need to know one thing: where they are.

    Private Drake : Go, Vasquez. Kick ass.

    Private Vasquez : Anytime, anywhere, man!

    Private Hudson : Right, right. Somebody said "alien" she thought they said "illegal alien" and signed up!

    Private Vasquez : Fuck you, man!

    Private Hudson : Anytime, anywhere.
    KEB
    KEB --- ---
    PREDSEDA: a transgender osoby tam taky nejsou.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Dve genocidy.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Nemůže to být spíš kvůli nerespektování karanténích opatření? :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: a zcela pomijis fakt, ze vsichni xenomorfove jsou tam hazeni do jednoho pytle ciste na zaklade svy etnicky prislusnosti a film propaguje genocidu:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Zcela urcite a porad lepsi, nez odmazavani slova "negr" z novych vydani romanu z 19.stoleti
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ja bych skoro rekl, ze se z tyhle formulace stane stejny zaklinadlo jako je tradicni "veskere zobrazovane udalosti a postavy jsou ryze fiktivni a podobnost s realnymi udalostmi a postavami je ciste nahodna"
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TRAGED: Neobsahuje zjevné gaye a muslimy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Premyslim, co by dnes na Aliens mohlo byt offensive a nic mne nenapada. Dokonce mi prijde silne nadcasovej: silne zenske charaktery, z nichz jeden je dokonce latino, afroamericky serzant, neschopny az noumovity zastupce armady - potazmo vlady, zlou korporaci a silny motiv materstvi.

    Coz je reakce na obrazek od Fuky:


    KEB
    KEB --- ---
    TRAGED:
    TRAGED: seš dobrej mně by to na telefonu trvalo a je jinou se dostanu bůhví kdy
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Zbeznym proletnutim - sloni tam nejsou, nosorozci ovsem ano :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEB:
    The Hunt: Alien vs. Predator | Xenopedia | Fandom
    https://avp.fandom.com/wiki/The_Hunt:_Alien_vs._Predator

    Coz je mozna toto:

    HorrorLair - Aliens vs. Predator Script by Peter Briggs
    http://www.horrorlair.com/scripts/aliens_vs_predator.html
    KEB
    KEB --- ---
    TRAGED: zkus to najít znovu, moje fu je obvykle na prd
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Alien je predevsim Xenomorph - larva vyuziva DNA hostitele, takze jeho finalni podoba je ovlivnena tim co byl hostitel zac. Urcite se da nekde na netu jeste najit nerealizovany scenar pro AvP, (nasel jsem ho a cetl nekdy kolem '98/'99 spolecne s Gibsonovim A3), kde jsou Alieni i ze Slonu a Nosorozcu :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    On to byl asi takový bezmyšlenkovitý easter egg bez dalších ambicí, ale způsobil hodně.
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    PREDSEDA: V predátorovi 2 tak trochu (touhle lebkou), potažmo pak v AvP docela slušně kašlali na lór vetřelce. Časovou osu aliena neřešili vůbec.

    IMHO: S tou lebkou si prostě řekli, máme tam scénu s lebkama kořistí predátora, potřebujeme tam i vetřelce, uděláme z toho klasickou lebku, aby to zapadlo mezi ty ostatní. Jestli teda vůbec přemýšleli nad tím, že alien zřejmě žádnou lebku nemá.
    Taky nesmíme zapomenout, že predátor 2 byl natočený před 30 lety.. V tomhle detailu si tenkrát asi moc hlavy nelámali.

    Nicméně i samotné zuby aliena musí v něčem držet.. Je těžký a díkybohu nemožný přesně říct, jak vypadá ejlien pod rentgenem:). Já jsem za to rád, že v tom zůstává dost nezodpověditelných otázek. V posledních letech se z aliena stal výstavní panák na každým plakátu, ta hrůza z neznáma už dneska neexistuje.

    (neplacená reklama)
    Mimochodem jestli jste někdo na twitchi, tenhle týpek ze Švýcarska je šílenec do Alien Isolation, nechává si ho sám módovat na x různých variant a je to docela prdel..
    https://www.twitch.tv/psychohypnotic
    DWAY
    DWAY --- ---
    PREDSEDA: vypada to jako lebka warriora z dvojky. Zas klidne to muze byt vypreparovany exoskeleton hozeny do sava :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam