• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: je u tý blokace mojí osoby ještě nějaký dodatečný messagebox pro potvrzení? A ta blokace udělá obyčejný ignore nebo pro lidi s prémiovkou double ignore nebo to dá vybrat?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nějak mi nedošlo, že už je pátek... tak opožděně asi poslední #screenshotthursday před betou v0.5

    https://i.imgur.com/BhU2S6M.gif
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    E2E4: nedávno jsem se na to ptal, když to půjde dobře tak cca do jara
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CROSS: Dekuji, hotovo.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    E2E4: Viz. Github a roadmapa
    CROSS
    CROSS --- ---
    LAUNCHER: na nástěnce je několik tipů
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LUCIEN: Ahoj, kam muzu poslat 500 CZK, jako drobne podekovani za budouci Android verzi?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LUCIEN: jak to vypadá s verzí pro Android?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOOMIX: Fuck yeah :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOM_HOST: Flutter + NYX?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Mozna uz to tu bylo ale proc se to jmenuje fyx? :))
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUCIEN: :-] tak to já dneska při čekání na mladýho v autě akorát skrz Fyx četl.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    I takhle nějak vzniká Fyx. Čekám v autě až mladýmu skončí první trénink po sto letech, ideální příležitost odfajfkovat pár věcí z roadmapy. Jen je teda docela kosa. :)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Čas na další #screenshotthursday. Pár lidí si stěžovalo na práci s fotkama, tak jsem se na to trochu podíval:

    • Zvýšena defaultní kvalita
    • Přidány indikátory kde se děje něco asynchroně
    • Samotná komprese probíhá během odesílání příspěvku
    • Možnost nastavit si vlastní velikost a kompresi
    • Přidáno nějaké info, aby bylo jasné proč nejde nahrát víc fotek atp. :)
    • Fixnut focus a zobrazování klávesnice

    https://i.imgur.com/Yf05iXt.gif
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Rozhod jsem se, že čtvrtek bude #screenshotthursday aka #comingsoon

    https://i.imgur.com/gkK0zsy.jpg
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Chtěl bych znovu poděkovat všem podporovatelům vývoje. Apple mi právě strhnul 2799,- za Apple Dev program což jsem zaplatil z pěnez od vás. Tedy - bez vás by to fakt nešlo. Díky!
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LUCIEN: ach, zaspomínal som si na vývoj nyxdroidu, kedy sa okolo každého takéhoto príspevku zomlel taký flamewar až som mal chuť sa na to vysrať už vtedy :)))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: zvažuju, že theme a font (w/ ligatures) bude součástí settings.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TOOMIX: bude to trochu hádání z křišťálový koule, tak mě ber s rezervou... přecijenom je to side project a těch proměnných tam je hodně. Nicméně, v0.5 si myslím bude hotová do Vánoc, zatím tomu vše nasvědčuje. Pak si dám trochu rest a podívám se taky na jiný projekty, který zanedbávám. Takže na Androidu si myslím začnu dělat tak ke konci ledna. Jakmile se většinou pustím do vývoje nový verze, snažím se to do měsíce dát. Takže konec února si myslím je realistický odhad nějaké první Android verze. První znamená, že design asi bude hodně cupertino-like a některé složitější věci (jako notifikace) budou chybět, ale 80% appky by mělo fungovat. Pak začnu ladit zbytek a podle vývoje designu se to začnu snažit překlápět do víc hybridního designu... ale to už fakt hádám.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    a ">=" bych nenahrazoval jednoznakem, to mi rve oči
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam