• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient


    Fyx - neoficiální lehký NYX klient pro iOS a Android. Pro základní informace se podívejte na nástěnku.


    Become a Patron!
    rozbalit záhlaví
    PES
    PES --- ---
    LUCIEN: Jj, netrpělivě vyhlížím #Android verzi...
    TBC
    TBC --- ---
    LUCIEN: zdvizeny palec, priznam se ze bych chtel zvolit spise i jedno razovou moznost, napriklad poslat 10 USD / 10 EUR paypalem, kdeby byla i takova moznost prosim na nastenku
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🙏 Rád bych poděkoval novým Patronům! Konkrétně: IF_, SITH, GL_ST0RM, JCK, SOUNDHAZARD, MRAKY, DARKSWORD, NAVARA, IXTREMIST, _LEPIK_, XLACHTAN, NOP, CUCHULAIN, VIDA, DEEFHA, THESTOUPA.

    Díky vám se Android posouvá mnohem rychleji než jsem čekal. Takže díky moc! U zbylých patronů z Patreonu bohužel nevím ID, takže pokud se zde nevidíte, napište mi prosím.

    Dalším patronům (převážně těm co posílají příspěvky bankou) poděkuju v následujících dnech. Většinou když mám čas tak dělám na Fyxu něž abych procházel bankovní výpis :) Tak prosím vydržte.



    🤖 U Androidu zbývá odladit vlastně už jen pár drobností. Snad se k tomu dostanu v první půlce tohoto týdne. Cílem je dostat k patronům APK co nejrychleji. Nedokážu říct zda to bude dnes, zítra nebo v pátek, ale určitě tento týden. Jakmile bude APK ready, dostanete od Google Firebase email s návodem na instalaci. Vím, že jsem psal něco o min. týdnu, ale nestihl jsem vše co jsem chtěl. Tak pardon.

    https://media.giphy.com/media/KJ1f5iTl4Oo7u/giphy-downsized.gif

    #patron #sponsor
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🚨 Včera a dnes jsem psal novým patronům z Patreonu, u kterých si nejsem jistý jejich Nyx ID zprávu - tak si prosím zkontrolujte Patreon a odpovězte mi, ať vás mohu přidat mezi Patrony. Dík!

    Přímým podporovatelům se budu věnovat v následujících dnech.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jedno kafe měsíčně mě nezabije - snad to Android verzi prospěje :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ILTU: No, asi dlužím ti omluvu. Jen co jsem to napsal mi došlo, že je asi na čase ten klub přejmenovat ;) Takže ano, i Android lze zasponzorovat stejně jako iOS. Ideální je Patreon, následně bankovní převod a brzy krypto...

    ADITU: Jako já to chápu. Ona ta ikona v záhlaví asi může mást...



    Takže pozor, v následujících pár dnech dojde na přejmenování klubu na "Fyx - alternativní NYX klient pro iOS a Android". nebo něco podobného. To kdybyste hledali klub v bookmarcích :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    ILTU: baví se tu o tom asi poslední týden, v připomínkách uživatelů taky od migrace zmíněné aspoň pětkrát, v záhlaví je Roadmap... Jako jo, mohlo by to být ještě výrazněji zmíněné, ale za mě není problém si přečíst posledních třeba 20 - 50 příspěvků, ne? ¯\_(ツ)_/¯
    ILTU
    ILTU --- ---
    LUCIEN: ano, nástěnku jsem velmi pozorně pročetla, celý tento klub jsem prozkoumala, ale všude se mluví jen o vývoji pro IOS...
    ILTU
    ILTU --- ---
    Je někde možné přispět na vývoj Android verze aplikace?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    REEFER: Jsem ti k dispozici.
    PES
    PES --- ---
    Nu, snažte se, ať je to jednoduché, účelné a využívá obvyklé poměry stran. Jen žádné "kravské" elementy s hustotou informace blížící se limitně nule.

    NyxDroid byl v tomhle IMHO velmi dobře pojatý (i když to samo říkám "deformovaný" jeho užíváním).
    KULHY
    KULHY --- ---
    REEFER: Mas to v poste

    Pro ostatni kdo by o tom designovani uvazoval — to co vidite v Appce je spis prace Luciena, a to co mame ve Figme je spis explorace nez cokoliv hotovyho. Pocitejte se zacatkem na zeleny louce. Zaroven je potreba pochopit jakym smerem se Lucien s vyovjem ubira a ze deisgn bude muset prevazne slouzit pro obe platformy.
    REEFER
    REEFER --- ---
    LUCIEN KULHY: Rad bych se na to, co mate a jak je to v soucasny dobe reseny podival a podle toho nabidl nebo nenabidl svoje designovy sluzby. Libi se mi vase aktivita, stahl jsem si Fyx a prijde mi to vsechno i pro iOS silne suboptimalni. Je tam prace jako na kostele. Nevim, ale v jakym je to stavu a kolik prace by bylo vyuzitelny a kolik od nuly. Poslete mi RO link na figmu do posty, jestli vam to dava smysl.
    PES
    PES --- ---
    LUCIEN: Tak pak včas avizujte GP-EA pro Android verzi (aneb každý den bez NyxDroidu je dost peklo - zvláště když WWW verze NYXu je také ještě ve značně vývojovém stádiu, co se do úprav a změn týče)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Bože, oni to musí zase schválit. 🤦‍♂️ No tak snad to do pár hodin budete mít v telefonu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN: Pro iOS v TF nic noveho neni...
    SITH
    SITH --- ---
    LUCIEN: tak máš to tam .)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SITH: Patreon support. Mám s tím méně práce okolo.
    SITH
    SITH --- ---
    upřednostňuješ jednorázový příspěvek nebo patreon support?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    🍎 🚀 V Testflightu vyšla nová verze 0.6.1 (6).

    Pokud je mezi novýma patronama někdo s iOS, kdo nemá přístup do TestFlightu, tak mi napište. Zatím jsem neměl čas se tím prokousat. Pardon.

    Nové

    • Proklik na příspěvek do diskuze z notifikace #154

    Opraveno

    • Nenačítají se avataři #155
    • Obnovení home resetuje notifikace pošty #161
    • Po uspání a probuzení aplikace může diskuze odsrolovat jinam #159
    • Vykopnutí z diskuze při novém přízpěvku, který se mi notifikuje #141
    • Nefungují prokliky notifikací #154

    Změněno

    • Po probuzené bez připojení k internetu se zobrazí chyba místo přednačtených příspěvků #160
    • Vrátit zpět BACKERS.md #158
    • Opravit odkaz na podminky uzivani #157
    • Přehodit api z alpha na www #156

    Pokud chcete přístup do TestFlightu, podpořte vývoj kam mají přístup jen patroni.



    #pre-release #release
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam