• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENFyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ☝️ Dneska jsem nad Fyxem strávil neplánovaně skoro celej den a zrovna nahrávám nové verze do TF/Firebase. Pokud při testování nenarazím na nějaký zásadní fuckup, tak budou zítra k testování.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Zatím chybí a je v plánu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nenašel jsem vyhledávání v rámci diskuze, je to tam někde nebo to teprve bude? :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Nechtěl, tak nějak to asi právě udělám...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    jediné co by mi dávalo smysl je snižovat nějak rozumně datový rozměr pro velké obrázky pokud jsem připojen přes mobilní data, ale to by jsem chtěl asi moc co? :-) Jinak je asi logické to nechat na cílovém systému, pokud to má nějak vyřešeno...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Presne tak 🙏
    NYX
    NYX --- ---
    Uz to mam zapsane. Asi to teda posilat jako nejake optional atributy pri volani endpointu? Ktere prebiji nastaveni na webu?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Tak to uz na tebe tenhle tyden co se tyce uprav API pomrkavam podruhe ;)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOMPAS: Zajimavy. Tohle asi budu muset probrat s Nyxem. Rad bych zachoval funkcionalitu, tedy mel to oddelene, ale API to proste vraci jak pises... Dam si to do githubu.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Tohle bude asi zalezitost API ted...tusim, ze v sledovanych jsem to predelaval, v historii asi ne.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Na obrazovce Historie funguje přepnutí všech diskuzí a diskuzí pouze s novými příspěvky (ikonou vlevo dole) pouze pokud mám na webu nyxu v záložce historie uloženo nastavení "vše". V opačném případě se na obrazovce Historie vždy zobrazují pouze diskuze s novými příspěvky a tlačítko zdánlivě "nic nedělá".
    Na obrazovce Sledované je přepnutí možné, i pokud mám na webu nyxu ve sledované – nastavení – zobrazit diskuze nastaveno "s novými příspěvky".
    Je to vlastnost API, nebo jde tohle chování změnit a mít přepínání na webu a v aplikaci oddělené?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Já tohle asi budu ještě předělávat. To nové API se chová k obrázkům lépe, takže celé to nastavení trochu ztrácí smysl teď.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    [KOC256 @ Poznej předmět. .. .]

    nastavil jsem velikost 1280 ale nahrál se stejně jako 640. Nebo se to někde nějak potvrzuje?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LUCIEN: Jestli je problém v tapu na statusbar, tak se nabízí řešení udělat tu šipku (v) pro skok na nejstarší nepřečtený udělat otáčecí a pokud jsi někde dole, tak z ní udělat (^) pro skok nahoru.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    CROSS: Já ten tap na statusbar používám hojně a vždycky mě srali hybridní app, ve kterých to nešlo. No a bum, v mojí vlastní appce to nejde. Takže to mě trápí :) #kovarovakobyla
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUCIEN: Jen dodám, že mně jako uživateli to spánek neruší, ale dobré vědět, jak to je (díky).
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    CROSS: To je asi nejstarší issue, který mi nedá po nocích spát. Bohužel řešení je v nedohlednu. Resp. Flutter by to me už umět, ale nese to s sebou překopání widget tree, do kterýho se pustím až s novým designem.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KULHY: Hlasoval jsem sice pro plovoucí pozici dole, protože jsem na to zvyklej z Things (který mi přijdou ergonomicky hodně dobrý), ale je fakt, že v Things je pro mě psaní nové položky mnohem častější akce než na nyxu, kde převážně čtu (…což ovšem doporučuju každému). :-]

    Přechod na poslední nepřečtený v tom místě dává větší smysl, taky v kontrastu k návratu na vršek obrazovky tapnutím na její horní okraj (jestli to bude někdy implementováno).
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: Kolize s pripadnym "take me to the first unread" je asi taky duvod.
    KULHY
    KULHY --- ---
    LUCIEN: To přesunutí mi dává smysl. Už pro to co jsem psal tady KULHY. I ta anketa s pochybnou vypovidajici hodnotou rika to same.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam