• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EXISGDPR - mýty, rady, konzultace
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KASUMI: podle gdpr nesmí podmiňovat službu zpracováním osobních údajů ne?

    mělo by stačit jim říct neposkytujte moje údaje nikomu, používejte je jen pro nezbytné účely typu mojí adresu jen pro posílání faktur..
    EXIS
    EXIS --- ---
    ATTILAH: to bych osobně nahlásil.. jsou to sráčové, peněz mají dost, ale vysrali se na to.
    KASUMI: to jsem taky čekal, ale co vím z O2, tak tomu věnovali jednoho člověka na 5MD, aby to vyřešil...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: scoruji pro nebankovní společnosti na základě dát který nemají shromáždovat, natož pak předávat
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: Co je telco score?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    KASUMI: já taky. Presnejc, O2 poslali fakoff dopis (oslovení "vážená pani/vazeny pane" :-)), T-Mobile ani tuk. Dali do implementace tolik peněz a pak toto. Myslíme, že je to díky primymu dotazu na TelCo skore, který je imo pro ně už tak průšvih.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: To se dost divim, ze ti tmobile ani o2 neodpovedeli
    Zrovna tihle spravci to musi podle me mit maximalne vychytany...
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    EXIS: to máš dobrý, kolegovi poslal na žádost o pristup O2 odkaz na svy Zásady OOU, mě T-Mobile neodpověděl vůbec. Chceme vědět jaký data a z jakyho titulu poskytujou jiný firmě na TelcoSkore. Takže povedem krizovku taky :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    RATTKIN:

    na to uz se ho ted pta kvuli volbam osobne sam Babis, nebo to aspon rika :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KASUMI: zeptej se na specifické ceny mobilních dat, a proč volám do česka mobilem ze zahraniční levnější než z česka
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mam pristi tyden schuzku s predsedou CTU (v jine veci), tak se mozna necham trochu poucit, co a jak delat :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NAVARA: pff
    EXIS
    EXIS --- ---
    NAVARA: to jsou hrozní sráčové.. Úplně "omylem" jsem proti O2 začal křižáckou výpravu a má to první ovoce. Už zveřejnili elektronický kontakt na správce a dokonce mi poskytli moje data. Sice žalostně málo, ale alespoň něco! :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: mrkni se do ceníku, třeba O2 si za to účtuje něco přes 200,-
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ATTILAH: Tohle jsem nevedela. Toho vyuziju

    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Může se hodit, přehled možností proti teleotrapům:
    https://www.uoou.cz/assets/File.ashx?id_org=200144&id_dokumenty=33324
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    OLAV:

    ja prave behem roku presel na tu appku "Muzu to zvednout?" ale taky sem byval u nevolejte.cz
    OLAV
    OLAV --- ---
    Mám nevolejte.cz, dneska blokla 3 volání. Android 8, root není potřeba.

    Mně spameři volají víceméně každý den kolem oběda. Bohužel to často volají i klienti, takže mně ta apka ušetří zbytečný vstávání od oběda a hledání klidného místa.

    Pozor, poslední rok moc nefungovala, ale teď to oživli a dobrý.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VODNIK:
    To bych to číslo změnil...
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    SATOO: tak já mám mnoho let číslo co se liší od dopravní linky jednoho známého rádia v jediné číslici. A už jsem si tak nějak zvyknul, že mám denně 5-10 hovorů na téma doprava - což absolutně nijak zablokovat nejde.

    Jinak Nevolejte appku jsem asi rok zkoušel, ale přinášela víc problémů než užitku, často se mi nedovolali ani členové rodiny, zkoušel jsem řešit s developery aplikace, ale bez úspěchu. Nemluvě o tom, že pro výše popsanou situaci je nanic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam