• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: s prachama, co Pirati maj ted od statu se uz fakt uz nemuzou vymlouvat na nedostatek zdroju :) To je proste jen blbe zorganizovany.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HONCKA: pokud nedokazete zorganizovat se stranou plnou IT lidi ani vlastni web tak nevim jak chcete ridit stat...
    Jak rikam... muzete se vymlouvat jak chcete ale fakta jsou fakta..

    Pokud je spatne tohle tak co jeste je ve verejne prezentaci strany spatne? Nechybi nahodou neco v programu? nejsou tam nejake zmeny ktere "nekdo zapomel" nahrat na web? Takze si tam lidi prectou nesmysly?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MAWERICK: ok je to moje chyba, tu informaci jsem na to svym profilu ani mit nemusel, dal jsem ji tam, abych vypadal zajimaveji a ted tady pred tebou a danyskem vypadam jak curak, ach ja se tak stydim :D
    Ano je to funkce jako CIO v korporaci, kde to ten clovek dela zadarmo ve volnym case.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HONCKA: sorry, ale to je proste jen bbla vymluva... mate to na oficalnich strankach? Mate. Je to blbe? je. Je to evidetne podle informaci tady blbe delsi dobu (nekolik mesicu?)? Je. Konec debaty... :) jen heldas vymluvy... nic jineho. To ze vam vypadl jeden clovek a tohle to zpusobilo je jen duykaz diletantstvi kdyz nejste schopni si pohlidat detaily na mistech ""pristupnych verejnosti" zvlast kdyz to neni uplne "radova funkce".. to je stejny jako kdyby si korporace neopravila na webu napr. CIO nebo tak...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vyhovorky... :-) aneb ano, i Pirati se umej kroutit stejne jako Bures 🤣
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MAWERICK: je to informace, která je víceméně veřejnosti k ničemu, z veřejnosti bude zajímat tak max novináře, ale ten půjde standadní cestou, že se podívá na oficiální krajský web a tam ta informace byla hned, jak byl zvolen nový vedoucí a ne, že bude na lide.pirati.cz proklikávat 100 středočeských členů a zjišťovat jestli náhodou nemá někdo nějakou mediální funkci. Já tam lezu akorát, když někdo po mě chce, abych si aktualizoval data, když mě někde píšou na chvost kandidátky, teď mě napsali na poslední místo do sněmovny, že nám vypadl človek, tak jsem to zaktualizoval.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: nojo, chteji kocirovat stat a pritom neukocirujou ani jednu blbou (vlastni) wiki... :D
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    MAVERICK: to nie je nejaka veduca funkcia v organizacii, to je honckov osobny profil, kde si moze volnym textom napisat o sebe co chce (a aktualizuje si to sam, podla uvazenia, co je tam aj explicitne napisane: "Informace zde uvedené si spravuje osoba sama."). A pozeram ze uz to opravil:)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NIEKT0: promin, ale specialne u piratu kteri smeruji z velke casti na IT gramotnou cast populace je teda "pres pul roku" stara inforamce fakt kardinalni fail... Pokud nejsou schopni osefovat ani takovouhle zakladni vec... Zvlast u vedouci funkce v organizaci... To je proste fail at to obalis jak chces
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    HONCA: on to nasiel na lide.pirati.cz, kde nemas updatovanu informaciu v profile. Hlbsie jeho "investigacia" nesiaha, rovnako ako v inych veciach, ku ktorym sa zasvetene vyjadruje.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: a tak ja fakt vase webiky nesjizdim kazdej den :-) Tak jako tak je super pozorovat, jak "tahnete" za jeden provaz :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: Ne týkají, ale já už nejsem přes půl roku vedoucím mediálního odboru, máš nějaký starý informace :P
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: vedoucím mediálního odboru krajského sdružení Středočeský kraj.... fakt ne? :D Nebo nam tu budes vykladat, ze kraje se volby jakoze netykaj? :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: dobrý až na to, že já na starost média nemám
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NIEKT0: ja mam naodou skvele obdobi, a uz docela dlouho... diky za optani ;-) zato vy jste vylozene k smichu :D
    HONCKA: sem tomu dal nizsi prioritu... no to vidime, to nam nemusis hlasit... kolik dalsich borcu majici na starosti media si dava ted oraz? :-D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NIEKT0: on má někdy i lehké období?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: kdybych Švejkoval, tak bych právě do toho házel vidle, teď jsem akorát aktivitám ohledně Pirátů dal časově nižší prioritu.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    On ma danysek trochu tazsie obdobie teraz, nebral by som ho uplne za slovo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: no jo, demokraticka vetsina nejak rozhodla a tak ti, co neuspeli budou nyni svejkovat... :D Takhle ty volby jen tezko vyhrajete :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: to že o něčem řeknu, že je sračka není fňukání, na mediálním obrazu makat nebudu, já jsem byl proti koalici, tj mě stačí, když do toho nebudu házet vidle :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam