• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: no to jsme si uz davno vsimli, ze u Piratu uz davno internet neni jejich more :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ale prosímtě, nikoho nezajímá, co "zindexuje Google". Smiř se s tím, že dnešním online svět ti uniká min. stejně jako mě. Já aspoň vím, že je to fuk.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: no az tyhle tvy zoufalecky zvratky zindexuje google, tak dost mozna lecktery volic piratu radsi zaradi zpatecku a hodi to jinejm... kdyz si uvedomi, ze krome XCHAOSe tam mate takovy exoty jako Dostal, Tozicka... a ze to vysoce pravdepodobne neni anomalie, ale prirozena vlastnost Piratu... fakt jim tu delas skvelou vizitku :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: vidis to, a kdybys ten jeden den stravil s krumpacem, mozna bys neco i vydelal. nicmene koho v roce 2021 zajima prohlizec z roku 1994. podle me si zbytecne ztratil jeden den zivota. :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: tyvole strávil jsem den života vysvětlováním, že to nebyl _textovej_ prohlížeč, jakkoliv geniální programátor grafických SVGA knihoven pod DOSem jsem fakt nebyl - použil jsem knihovnu, která už existovala.... (a dokonce pak jejímu autorovi zaplatil za dobastlení dalších features...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: já jsem letos spíš pozorovatel horké kampaně, než její aktivní účastník. Poskytuji Pirátům zpětnou vazbu, ale teda vesměs od inteligentnějších voličů, kteří jsou současně naše cílová skupina. Ty se obávám nesplňuješ ani jedno kritérium.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: Nechces se stavit v Bohnicich? :-) Maj tam hezkej parcik a myslim ze pobyt v tamnim arealu by ti jedine prospel... ;-)

    Aneb jetli tohle je projev "horke casti kampane" u Piratu... tak jste na tom hur, nez sem si myslel :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: popularita na socialnich siti je neco jako vsechna slava, polni trava. kdo dnes zna tvuj textovy prohlizec, kdo vi, kdo to je radek hulan, kdo si pamatuje michala kolesu, zemres a svet siti na tebe zapomene.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: eh pardon, spletl jsem si tě s UFO, tak jinak.. tu krizi způsobil UFO svým Bitcoinem, Australané když přestanou kutat uhlí, bude to spíš dobře...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: ještě tu popularitu na sociálních sítích, kdyby si tak šlo koupit...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Každopádně, už mám věk na to napsat nějakou vlastní béčkovou sci-fi, a mí tam jako zápletku kryptobarona, který ale tráví většinu času trollením na sociálních sítích (v budoucnosti přihodíme nějakou augmented-reality verzi nyxu, akorát) - to je to pravé, co tomu chybělo!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: Čínskou energetickou krizi jsi způsobil ty, svými spekulacemi s Bitcoinem. Ale to si vůbec nepřipustíš... hlavně, že jsi něco lepšího, než ty ostatní kolem tebe...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: obavam se, ze na tom ale ty nic fakt nezmenis cimkoliv, at udelas cokoliv... :)
    XCHAOS: nezavid... :D

    Cinani jsou energeticky v prdeli, protoze nechtej Australsky uhli, embargo na nej uvalili sami... A taky se asi snazej kolem Pekingu trosku vycistit vzduch, kdyz tam ma bejt ta olympiada, zejo... :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: taky si myslim, bydlet uz mam kde, chatu jsem si taky poridil, tak proc si duchod neuzit. me rodice pripravovali uz od zacatku devadesatek na to, ze duchody budou almuznou a ze kapitalismus je hlavne o tom, prevzit za sebe zodpovednost, postarat se o sebe hsam a ze stat se ma starat o to, aby se silnice nerozpadaly, vlaky litaly rychlosti jako francouzsky TGV a ne o to, aby mi litali peceni holubi do huby. ;)

    co se tyce energii v cine, soudruzi jsou v pici, nejdriv nejaka krize kolem stavebnictvi, pak jim doslo, ze roky levna a statem sponzorovana energie je nesmysl. no ale co cekas od komunistu, kterym je trzniho hospodarstvi u prdele a kteri nemaji problem nechat zmizet podnikatele, kdyz se ustrednimu vyboru znelibi. jo a taky sem slysel o zneuzivani a lagrech pro ujgury, pirate jeden :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: tak určitě... to je skvělá kariéra na zbytek života, bejt kryptošlechta....

    (a o energetický krizi v Číně jsi už slyšel?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: možná nemůžeš, ale rozhodně se netajíš tím, že cizí neštěstí vždy potěší...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: ses takovej majak, podle kteryho se da dobre orientovat ve svete. ja uz mam davno overeno, ze kdyz delam veci uplne naopak nez ty, ze pak funguji. jak jinak sem se mohl chytnout kryptokrumpace a zacit kopat digitalni opensource kryptomenu, abych se stal kryptoslechtou. ze? :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a tak nad debilitou Piratu se pozastavuji i jina IDcka, zeano... jak v tech tvych "oficialnich" Piratech, tak i ve VVckach... ale chapu, ty radsi namisto pricin vlastniho krachu budes resit me... jenze ja za piratsky prusery fakt nemuzu :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak samozřejmě - mám vlastní chov trollů, protože se potřebuju zdokonalovat v umění trollingu. Kamarád to shrnul, že se od vás učím být zlý a hloupý :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam