• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    IDLE
    IDLE --- ---
    Brejden, hraje to tu ještě někdo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to je zatim nejsnadnejsi zlate vejce - jsem behem pokemon eventu nabral jen asi 5 obelisku, a az dneska si rikam ze se kouknu kde by to tak mohlo bejt, zapnu hru v praci - a zlutej ctverec na mape :-)
    tak kopnu, a je to ten spravnej 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo, kdyz jsem to psal tak jsem byl nadsenejsi :-) taky jsem zkusil jednou, a jako lektvary jsou problem, nedavam ani tu 3 boje za den casto. Resp. vyplatilo by se to jen v pripade, kdybych si byl jistej, ze skoncim nekde vysoko, coz jako asi nehrozi.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Obří odměny jsou jen pro 100 nejlepších ve světovém žebříčku, takže pro mě by to byla jen obrovská ztráta léčivých lektvarů, ani to nebudu zkoušet.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ah tak ne, furt je to proti AI... ale je to proti lokalne pritomnym kamaradum aspon :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Necekane update s PvP proti skutecnym lidskym protivnikum, s pomerne obrima odmenama pro viteze...

    Akorat zatim nechapu jak to chteji porovnavat aniz by to lidi lokalne zfixlovali.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ten fire drak Ignis je ted nova nejsilnejsi fire potvora ve hre, 4120CP
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Už fungují ty rankingy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam taky tam tvrdi, ze maximum bylo 10, a ted je 15.
    To si nejsem uplne jisty, jestli 15 procent resist pro utocne ospravedlnuje tu investici...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Na Discordu na to dělají výzkum, vypadá to, že procento u failed je docela vysoké (klidně i 23 neúspěšných z 24).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nicmene, kdyz dam druhej pokus, vzdycky dostanu failed (zkusil jsem 5x za sebou). Napady?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Takže předpoklad stat se nejcenejsi potvorou pro utok je něco, co začíná v zelené, ale má místo v endlevel - Snailyn, Minitaur a Cuticat. Za spoustu stonu na evoluci teda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ok, zkusil jsem na jezkovi, zachova
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: a zkusil jsi, jestli se to evoluci zachova? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: aha, tak to je ovsem jako masakr, to me nenapadlo, dik
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Obětuje se podle barvy pozadí potvory, pro kterou chceš zvýšit odolnost, navíc evolvovanim se odolnosti přenášejí, takže strategie je jasná, piplat si monstrum hezky od počátku (např. vymaxovat odolnost u Milokocoura a pak ho evolvovat na Mantikoru).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Poznatky:
    - obětuje se tomu elementu, který je pro potvoru nejvýhodnější, a to v závislosti na útočném/obranném bonusu. Tj. například Leviathan se štítem si může zvýšit air resist, Leviathan s mečem si zvýší fire resist. To je celkem podstatná změna pro výběr ideální šestky, protože masivněji rozevírá ty nůžky, předtím ten rozdíl nebyl zase tak velkej.
    - obětovat jde (pravděpodobně) jen to, co má v bestiáři červené pozadí. Současně to nesmí být označeno v inventáři, stejně jako kdybyste to třeba chtěli smazat. Po kliknutí na jeden z těch tří slotů uvidíte seznam potvor, co můžete obětovat.
    - zisk z oběti je náhodně 1-5%, a jde to dělat opakovaně. Na pokusy nemám dost obětí, uvidíme, jestli milionáři na redditu najdou nějaké maximum... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam