• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    IDLE
    IDLE --- ---
    EVILMIND: No já uvidím, jak dlouho mi to vydrží, zatím to hraju asi dva dny. :) Nemám problém se na to zase vyprdnout, akorát jsem zase potřebovala zkusit nějakou jinou hru. (Vyprdla jsem se na DominAnt, protože vývojář začal řešit cheatery, a to tím, že zakázal rootované telefony.)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja prestal hlavne proto (uz vlastne pred rokem), ze se to neda hrat bez toho, abys hral spoustu uctu (kvuli kopani pokladu a spolecnemu kouzleni), tj. je to prilis vysilujici, plus navic prestoze v okoli nikdo jinej nehraje, tak zabira neskutecne casu udrzovat si prisun coinu proti NPC.
    Na FB to tak zbezne sleduju, a tusim se nic nezmenilo porad...
    IDLE
    IDLE --- ---
    Nojo, tak jsem zase za exota. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ani ja uz ne, takze asi nikdo... :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Brejden, hraje to tu ještě někdo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to je zatim nejsnadnejsi zlate vejce - jsem behem pokemon eventu nabral jen asi 5 obelisku, a az dneska si rikam ze se kouknu kde by to tak mohlo bejt, zapnu hru v praci - a zlutej ctverec na mape :-)
    tak kopnu, a je to ten spravnej 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo, kdyz jsem to psal tak jsem byl nadsenejsi :-) taky jsem zkusil jednou, a jako lektvary jsou problem, nedavam ani tu 3 boje za den casto. Resp. vyplatilo by se to jen v pripade, kdybych si byl jistej, ze skoncim nekde vysoko, coz jako asi nehrozi.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Obří odměny jsou jen pro 100 nejlepších ve světovém žebříčku, takže pro mě by to byla jen obrovská ztráta léčivých lektvarů, ani to nebudu zkoušet.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ah tak ne, furt je to proti AI... ale je to proti lokalne pritomnym kamaradum aspon :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Necekane update s PvP proti skutecnym lidskym protivnikum, s pomerne obrima odmenama pro viteze...

    Akorat zatim nechapu jak to chteji porovnavat aniz by to lidi lokalne zfixlovali.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ten fire drak Ignis je ted nova nejsilnejsi fire potvora ve hre, 4120CP
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Už fungují ty rankingy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam taky tam tvrdi, ze maximum bylo 10, a ted je 15.
    To si nejsem uplne jisty, jestli 15 procent resist pro utocne ospravedlnuje tu investici...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Na Discordu na to dělají výzkum, vypadá to, že procento u failed je docela vysoké (klidně i 23 neúspěšných z 24).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nicmene, kdyz dam druhej pokus, vzdycky dostanu failed (zkusil jsem 5x za sebou). Napady?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Takže předpoklad stat se nejcenejsi potvorou pro utok je něco, co začíná v zelené, ale má místo v endlevel - Snailyn, Minitaur a Cuticat. Za spoustu stonu na evoluci teda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ok, zkusil jsem na jezkovi, zachova
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam