• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Vyplatí se to, jo? Na evolve toho zatím moc nemám. A kohlik se stíhá na jeden krystal evolvů, zkoušel už někdo?
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Přesně tak. Nezapomeň si k němu pustit Krystal moudrosti. :-D

    UBU: No potěš :-D Je tam nějaký čas udaný? :-)
    UBU
    UBU --- ---
    Tak mam za ukol 8 vajec u MoD, to bude na dlouho :-)
    XSI
    XSI --- ---
    A co že dělá ten Dračí zrak teda? Sedím doma a vidím potvory široko daleko a chytám je na pána z vany?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Je super, že v riftu padají modré míčky. A koukám, že musím kouknout na to videiko podlahy vašich reakcí..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: podle me je ale proste musis dostat, nestaci znat kombinace run. Mi chybi asi 10 potvor do "chyt 150 potvor", tak fakt doufam, ze odmena bude stat za to - bohuzel ale dle zkusenosti ostatnich nema obtiznost questu zadnou souvislost s hodnotou odmeny... :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Potvrzuji žáby - a jeden Potůček :-D
    Recepty už jsem našla http://draconius-go.wikia.com/wiki/Magic , ale na takovéhle srandy budu muset ještě sakra šetřit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Arkány, to je nějakej hipster název pro Rift, že jo? ;)
    Jinak mě vydrželo přepnutí v práci do riftu skoro 4 hodiny, taky jsem díky tomu měl pilíř. Ale takový štěstí se asi nebude opakovat často.

    Ve videu to vidět je, ale musíš rozumět tomu co říká.

    Jsem původně myslel, že dneska se budu snažit nedat 15, abych ráno vybral zadarmo. Teď to zase vypadá, že nedávám 15 dost rychle, abych mohl obsazovat rovnou cestou z práce (plus navíc nevím zatím, jak bude situace v okolí vypadat až skočím na další tier). Jsem myslel, že zapnu vábničku a přilákám nějaký water potvory, co ještě nemám - a přišla 10x žába :-). Ale kazdopadne ted pojedu pres celou Prahu tramvaji do hospody, tak budu doufat, ze najdu nejake oblasti, kde nikdo nehraje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Právě jsem přišla domů ve zlomu Arkány. Dosahuje přesně k našemu domu. Konečně mám Sloup na dosah postele. Kéž vydrží, dneska bych už potřebovala zůstat doma - to je tak boží! :-D (Jediný, co není boží je, že v Arkáně se na Sloup nedá dát lure. :-))

    EVILMIND: Je to v tom videu vidět? Mluvené angličtině moc nerozumím, tak jestli to zkusit přetrpět :-D To přesně chci, to budu dávat pořád - konečně na dosah Sloupu :-D

    EVILMIND: Jenže už jsem taky pustila Eyesight, kde nebyla jediná truhlička :-/ Ale jinak ano, přesně tohle si chci brzy střihnout na vhodném místě :-D

    Jo a, ehm ehm, skočila mi tam dvacítka. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: btw vysumonenej portal ma 100%ni vyskyt dracice
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ten ruskej web ma spoustu informaci, co asi bude chvili trvat nez nekdo prepise do anglictiny - kazdopadne dulezite info je, ze kazdy element ma 9 charge utoku, co se lisi rychlosti a silou, tj. knihovna je snaha rolovat si o ten nejlepsi.

    Google Translate
    https://translate.google.co.uk/...2F%2Fdraconiusgo.ru%2Fvse-ataki-draconius-go%2F&edit-text=&act=url
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam ty random odmeny za questy bude dalsi vec, kde me RNG bude tyrat - nekdo pise, ze za "zaber 5 knihoven" dostal kouzlo, ktere mu umozni vyvolat kdekoliv portal k riftu, tezce OP
    ja zatim pokazdy dostal minus cas do knihovny, a to i v pripade, ze uz jsem mel cas to knihovny nula :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HA!

    Judas Brobert
    před hodinou
    the meaning of shield an sword has already been explained by elyland on a russian webside. it is said that the sword adds 20% strength to your creature when you attack an arena with it and the shiel adds 20% when you put it in as a defender.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pod jednim videem je uzitecnej tip na reseni problemu s bally, co je treba nasporit na eyesight - pouzit proste eyesight, zotvirat vsechny truhly, coz pravdepodobne aktivuje na pul hodiny hned nekolik bonusu na pilire, zakouzlit dvojnasobek veci na pilire, a zacit si obchazet nejake mistni kolecko a pritom chytat co je videt z dalky, udajne tak clovek skonci s vic ballama nez na zacatku
    zvlaste kdyz se to vylepsi o to, co jsem psal vcera - aktivovat to u portalu, takze se daji posbirat i truhly z riftu
    plus to +5 pilir kouzlo co ma Sargo! :-)

    sorry ze jsem tak nadsenej, ale to je proste bozi co se da vsechno delat, kdyz hra proste nabidne moznosti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jo a mimochodem to se da sdilet (udajne, furt jsem nezkusil oltar), takze staci kdyz jeden dobrak ma ten recept, a pozve nas chudy jednou tydne na jeho sesilani! :-) To mi prijde jako o moc lepsi socializacni prvek do hry nez raidy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v predchozim videu ma recept, co prodluzuje dosah o 30% na 7 dni - to uz je zajimavy vyuziti tech run! navic s 30% navic bych pravdepodobne doma konzistentne dosahoval na nejblizsi pilir...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: je to dlouhy, ale asi od poloviny je zajimava rada testu na zabach, co dokazuje hlavne jak vyznamne se lisi DPS potvor s mecem vs stitem (i kdyz jinak maji vsechno stejny), a soucasne tech s mecem mezi sebou. Asi by to chtelo pak stejnej test zopakovat i na uz evolvovanejch a maxnutejch, aby bylo videt jak moc to nejaky predpokladany hidden IV ovlivni, ale to uz po nem asi chtit nemuzeme... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je btw asi nejlepsi DraGO youtuber, a v tomhle poslednim videu rozviji docela zajimavy teorie o IV, nekterejch veci jsem si ani nevsimnul (treba toho masivniho rozdilu HP)

    THERE ARE HIDDEN STATS IN THE GAME! - DRACONIUS GO
    https://www.youtube.com/watch?v=dcQq2PoVU1w
    SARGO
    SARGO --- ---
    SARGO: ... a pak jich tam najednou vyskočilo pět naráz a teorie je pdachu. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jestli ta frekvence není úplně stejná, tak je sakra blízko :-D Dobré je, že je vidět, kolik času zbývá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam