• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: v to budu doufat, az si vykouzlim Portal v pokoji, ze v tom riftu budou aspon dva pilire v dosahu, a dracice pred barakem :) Ale zase nemam bally, mate nekdo tip na nejakou super lokaci, kde by na malem prostoru bylo aspon tak 10 piliru? Jsem zatim pokazdy pouzil to double kouzlo na Ujezde/Kampe, ale sere me tam to mnozstvi lidi a aut.
    XSI
    XSI --- ---
    A taky se teda ve vedlejší ulici objevil zlom, kam skoro nešlo dosáhnout, nebyla tam dračice, ale udělal mi sloup hojnosti, na kterej dosáhnu z domu. Farming hard!
    XSI
    XSI --- ---
    J8 mám teď svinskej záměrně dvoudenní quest vybrat z 12 arén.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem za 40 earth dostal to kouzlo na vyvolani Portalu :-) a zajimave jako dalsi quest mam 5 fire, to je jako trochu nepomer obtiznosti
    UBU
    UBU --- ---
    Tak dnes vypadl jeden eyesight z pilire a druhej z truhly, zajimave.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne na FB se lidi domlouvaji nejak na Vaclavak v nedeli, nevim no. Jeste jsem se uplne nerozhodnul kde to chci zacit, zvlaste kdyz to ma bejt 5km kruh...
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: To ne,ale mel sem holinky 6kg vazici, zorane pole.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    určitě jsi ale nestal v rákosí po kotníky v blátě jako teď já
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Měl sem to stejné, jen ten poslední byl vpravo dole.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    UBU: To by bylo super. ;-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No, když budete brát v Řepích, tak bych se přidal. Nicméně tam už hrozí zelený pole směrem na Hostivice nebo modro na Jivinách. Ale klidně na ty Jiviny můžu vzít loď :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: No já mám teď level 22, a 68 zářezů. To je tím, že dokážu zúročit zkušenosti z PoGo. ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oukej. Takže dej mi víkend a řeknu ti, jesti tu běhají nějaké 26+ :-D

    Jen doufám, že to nebude přibývat tak rychle jako v pokouších. Od té čtyřicítky už to prostě není ono. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pokud nejsi 26+, tak ty nejvyssi levely ani nevidis :-) Ja videl v arene nejvic asi 23-24.

    Ale odmeny za levely na anglicke wiki jsou aktualizovane do 30, takze to asi bude aktualne max - plus jsem videl na te ruske strance, ze max level je taky 40 (a je to od 26 stejny tier).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: na to, ze nerad chodis, mas furt stejnej level jako ja :-)

    Kazdopadne je to zjevne zamer, aby hustota tech spawnu byla mala. Jednak by jinak vubec nefungoval Eyesight, kdyby to bylo jako v PoGo, a pak hadam taky proto to jede tak svizne, ze servery nemusi pocitat miliardy pidgey na celem svete, ale jen o rad-dva mensi pocet jezku... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mám se zeptat, jaký jste viděli nejvyšší level. :-)

    A dnes jsem měla premiéru - poprali jsme se o Arénu! :-D To je děsný, jak je to tu po okolí jenom modrý.
    XSI
    XSI --- ---
    Všichni to maj stejně ten konec, ale jak je teď zimní čas tak to končí už v pátek v jedenáct večer, ne o půlnoci.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Na ten poklad kašlu, ten si dám až příští týden. Mně taky právě přijde, že to moc koncentrovaný není a to mi úplně nevyhovuje, nerad chodím. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jako jestli jsi to jeste nevzal, tak bys musel za dnesek stihnout obejit dost obelisku abys poznal to misto, a pak jeste kopat. Na koncentrace se jako moc nehraje tady, aspon soude dle toho, co jsem videl v Eyesight, sam vetsinou proste nasleduju pilire, pripadne radar.

    Jinak to hromadny nabrani mapy uz zkousi zorganizovat nekdo na FB, to sem napisu kdyby to vypadalo nejak nadejne - pri nejakym vetsim poctu lidi by to mohlo stat jen 1 lopatu max... :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ono mi to vlastně končí už v 23:00, tak si tam na ten obelisk před spaním ještě zajdu. Jsem se rozhodl, že se dneska vydám trochu lovit, máš nějakej typ, kde je větší koncentrace těch potvor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam