• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: uz jsem tu zminoval ze oficial odpoved od supportu byla, ze to muze byt az 5 kilometru od obelisku? Takze to mas jiste i nejake dalsi sousedni mestecka/obelisky v okoli... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak jdu pro další mapu. Máme tu 3 obelisky ale velikost našeho,, městečka" je v průměru asi 400m takže jsem zvedavej na jaké pole nebo les mi to zase hodí hledání...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jo, kdybych si dala budíka na druhou ráno... Prostě se to akorát blbě přenaposouvá. :-/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jo, taky už jsem si všimla, že bývají různě veliký, už jsem viděla mrňavej i obří, a někdy mají kulatej tvar a jindy je to čtverec.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je spis zamer abys mela ten double ring, co ti prida navic areny ze kterych se da vybirat, a pak se to da udelat za den :-) Akorat tech 5k coinu je jako drsny, a nevim jestli ma, stejne jako vsechno ostatni, i nejakou o neco horsi variantu, co pada z truhel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw na redditu nekdo tvrdi, ze rifty maji ruznou velikost, takze se obcas muze stat, ze neni videt od vchodu uplne celej - a dracice muze byt na okraji tak daleko, ze se nezobrazi... to teda budu davat vetsi pozor, zatim jsem vzdycky mel pocit, ze jasne vidim okraje riftu
    XSI
    XSI --- ---
    A to snížení za odměnu je nějak časově omezený? :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to je nahodou dobry ne, v podstate je to ekvivalent 30 coinu. Na prd je snizeni knihoven.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: mám to stejně. Pokaždé ponížení času... :/
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ach jo, potřetí (!) za sebou jsem za splněný úkol dostala snížení času výběru arén. Nic zbytečnějšího si snad ani nedovedu představit :-/ Joo kdyby to zůstávalo a vybírala jsem dvakrát denně, tak dobrý, ale sakra už mě štvou. Já chci taky nějaký kouzlo co je k něčemu :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: v to budu doufat, az si vykouzlim Portal v pokoji, ze v tom riftu budou aspon dva pilire v dosahu, a dracice pred barakem :) Ale zase nemam bally, mate nekdo tip na nejakou super lokaci, kde by na malem prostoru bylo aspon tak 10 piliru? Jsem zatim pokazdy pouzil to double kouzlo na Ujezde/Kampe, ale sere me tam to mnozstvi lidi a aut.
    XSI
    XSI --- ---
    A taky se teda ve vedlejší ulici objevil zlom, kam skoro nešlo dosáhnout, nebyla tam dračice, ale udělal mi sloup hojnosti, na kterej dosáhnu z domu. Farming hard!
    XSI
    XSI --- ---
    J8 mám teď svinskej záměrně dvoudenní quest vybrat z 12 arén.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem za 40 earth dostal to kouzlo na vyvolani Portalu :-) a zajimave jako dalsi quest mam 5 fire, to je jako trochu nepomer obtiznosti
    UBU
    UBU --- ---
    Tak dnes vypadl jeden eyesight z pilire a druhej z truhly, zajimave.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne na FB se lidi domlouvaji nejak na Vaclavak v nedeli, nevim no. Jeste jsem se uplne nerozhodnul kde to chci zacit, zvlaste kdyz to ma bejt 5km kruh...
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: To ne,ale mel sem holinky 6kg vazici, zorane pole.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    určitě jsi ale nestal v rákosí po kotníky v blátě jako teď já
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Měl sem to stejné, jen ten poslední byl vpravo dole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam