• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: přesně můj postřeh. Od nahlášení více truhel... Za včerejších 10 km 2 bedýnky... Asi děláme něco špatně...
    XSI
    XSI --- ---
    A s neradostí při PvP pozoruju, že i ostatní už mají slušný 1400+ potvory. Pořád jim se dvěma Smaugrama s přehledem nakládám, ale začíná to být míň s prstem v nose. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Můj quest s vybíráním daní z arény skončil dobře, dostala jsem svitek na kouzlo co přidává 30 procent dosah za týden, to si nechám líbit. Jen je teda docela drahý. Zato dnešní quest mě zrovna nenadchl, projít 15 sloupů přičemž hned první je uprostřed oválu na atletickým stadionu, lol.
    A viděla jsem zlom, šla jsem k němu, dvacet metrů před ním jsem chytala blbou žábu a když jsem ji chytila, zlom nikde. To teda dovede nakrknout.
    Jo a od tý doby, co ohlásili větší šanci na nalezení bedny z pokladem jsem za 20 km nepotkla jednou.
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Vcera me teda pekne nakrkl quest, sla jsem bojovat do areny s 11. unikatnim drakousem z 12 a kdyz jsem pak mrkla, jestli se zapocital progres, hlasilo to, ze nemam zadnej ukol :( a ani zadny podezrely veci mi nikde nepribyly, jakoze bych ho omylem splnila driv... :( asi tam nakej casovej limit byl, akorat mi ho to nesdelilo
    XSI
    XSI --- ---
    Ua, fakt by se hodila mapa. Nepotřebuju spawny, ale kde jsou areny a obelisky by bylo moc fajn.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: tvar je vidět i kus cesty.. Ale musím to odkrýt celé... Takovej rybník tu prostě nikde není :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: tak voda je vetsinou dobry znameni ne? Protoze vodni plochy maji charakteristicky tvar. Teda, pokud vidis aspon kousek brehu... :-))
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: jojo to chápu ale nejbližší velké město je Jindřichův Hradec a ten je od nás 15km... Takže uvidíme první část je modrá...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: uz jsem tu zminoval ze oficial odpoved od supportu byla, ze to muze byt az 5 kilometru od obelisku? Takze to mas jiste i nejake dalsi sousedni mestecka/obelisky v okoli... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak jdu pro další mapu. Máme tu 3 obelisky ale velikost našeho,, městečka" je v průměru asi 400m takže jsem zvedavej na jaké pole nebo les mi to zase hodí hledání...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jo, kdybych si dala budíka na druhou ráno... Prostě se to akorát blbě přenaposouvá. :-/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jo, taky už jsem si všimla, že bývají různě veliký, už jsem viděla mrňavej i obří, a někdy mají kulatej tvar a jindy je to čtverec.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je spis zamer abys mela ten double ring, co ti prida navic areny ze kterych se da vybirat, a pak se to da udelat za den :-) Akorat tech 5k coinu je jako drsny, a nevim jestli ma, stejne jako vsechno ostatni, i nejakou o neco horsi variantu, co pada z truhel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw na redditu nekdo tvrdi, ze rifty maji ruznou velikost, takze se obcas muze stat, ze neni videt od vchodu uplne celej - a dracice muze byt na okraji tak daleko, ze se nezobrazi... to teda budu davat vetsi pozor, zatim jsem vzdycky mel pocit, ze jasne vidim okraje riftu
    XSI
    XSI --- ---
    A to snížení za odměnu je nějak časově omezený? :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to je nahodou dobry ne, v podstate je to ekvivalent 30 coinu. Na prd je snizeni knihoven.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: mám to stejně. Pokaždé ponížení času... :/
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ach jo, potřetí (!) za sebou jsem za splněný úkol dostala snížení času výběru arén. Nic zbytečnějšího si snad ani nedovedu představit :-/ Joo kdyby to zůstávalo a vybírala jsem dvakrát denně, tak dobrý, ale sakra už mě štvou. Já chci taky nějaký kouzlo co je k něčemu :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: v to budu doufat, az si vykouzlim Portal v pokoji, ze v tom riftu budou aspon dva pilire v dosahu, a dracice pred barakem :) Ale zase nemam bally, mate nekdo tip na nejakou super lokaci, kde by na malem prostoru bylo aspon tak 10 piliru? Jsem zatim pokazdy pouzil to double kouzlo na Ujezde/Kampe, ale sere me tam to mnozstvi lidi a aut.
    XSI
    XSI --- ---
    A taky se teda ve vedlejší ulici objevil zlom, kam skoro nešlo dosáhnout, nebyla tam dračice, ale udělal mi sloup hojnosti, na kterej dosáhnu z domu. Farming hard!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam