• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Dust dostávám z krabic po hrstech, toho mám... Jen ty adepty ne
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak se taky přidám se svým houfkem... ty první čtyři posiluju, ostatní jsou jak jsem je dostala; většinu soubojů vyhrávám, tak dobrý :-D Jenom mě mrzí, že to nemají líp rozdělené na elementy. Líbilo by se mi mít od každého jednoho silného :-)

    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: To by bodlo! :-D Dostala jsem za úkol vysedět dračicí dvanáct vajec - to bude asi první, který vyměním, týden na to dělat a pak dostat kratší čas do knihovny, asi by mě kleplo. Ale s potvorou u baráku bych byla ochotna. :-D

    XSI: Dust na stromě neroste, spamu je nutno si považovat :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: tak mas dva, to musis mit i dost candy na to jednoho poslat vejs ne?
    XSI
    XSI --- ---
    Ten pocit když přijdeš konečně z tý zimy domů a najednou je v nearby Leviatan, ale ty už tam fakt nechceš, tak zapneš dračí oko, chytíš ho, a pak půl hodiny koukáš na ten spam a doufáš, že to brzo skončí, protože je ti líto ballů a chceš jít spát, ale co kdyby... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A co bys poradil mně? Jak mi sejmou v boji prvního Smaugra tak staruje real pain.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Navic ti Grendela zrovna posilili:

    Mages,
    Elyland has announced four significant combat power buffs today, targeting notable Fire and Earth type creatures. We are happy to announce that the new new max CP parameters are as following:
    Picaroon - 3500, up from 3300, +6% increase
    Smoargh - 3800, up from 3500, +8.5% increase
    Grendel - 3000, up from 2800, +7.15% increase
    Scylla - 3800, up from 3000, +26.6% increase
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak to mas easy ne? Jednu dobrou potvoru mas, narval bych vsechny candy do Rosebuda a Grendela, a mas trio co neprohraje. A az budes mit lepsi, jako obranci aren dobry.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI
    XSI --- ---
    UBU: Nooo (lvl stejný, zoufalost taky)

    UBU
    UBU --- ---
    Btw, dnes mam u baraku ten nejmensi rifticek na celym sveticku. Kruhovy, jeden pilir, vsehovsudy dve mrchy na radaru a k memu prekvapeni i MoD :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mas to tam, to jsem zvedav :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A kde na to berete candy?! :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: urcite neco mas do ceho muzes sypat ukaz fotku prvni stranky ti poradime :-) stacej tak tri pres 2k, a budes porazet kazdeho
    XSI
    XSI --- ---
    UBU: Same here. A do Smaugrů bych sypala a nemám co. A z vajec jsou to samý mizerný cucáci z arkany nebo prostě jen mizerný cucáci, nic slušnýho nebo evolvnutelnýho. Smutek.
    UBU
    UBU --- ---
    DRAKY: Aktuálně 22
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    UBU: kolikátej seš lvl?
    UBU
    UBU --- ---
    Tak se musim pochlubit - dneska jsem prohrál všechny 3 PvP :-) Všichni 3 borci měli celou šestku přes 2K, to se prostě nechytám. Jenže já bohužel nemam reálně do čeho sypat, mam strašný chcípáky.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Já dala talhle z vlaku cca 15 arén a pár knihoven + obelisky co mi chyběly, takže za mě dost fajn poznatek.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem si dala evolve party a stihla jsem jich 76, to je pěkný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam