• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: nevím jestli to přijde jen moji osobě... Ale jak to pěkně začalo... Tak to začínají pěkně ojeb*vat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale tady je videt, ze to je presne jak rikam
    takze bude mit smysl bojovat o nejake areny, ke kterym se dokazes pravidelne fyzicky dostavat, abys je znovu obsazoval, takove ty na soukromem uzemi, co jsem si ted hezky dohazoval na 200 metru, budou nedostupne :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to prave ze nebude, teda pokud je pravda co pisou jinde (v Praze jsem zatim zadnou takovou arenu nevidel).
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Já měl dnes líhnutí 5-ti desítek. To že jsem to poté hned vypnul a raděj zapnul po-go mluví i o mém rozpoložení :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ano když tam bude prostě volnej slot v tvojí barvě?
    XSI
    XSI --- ---
    Musím se pochlubit, čtvrtek rift v řadě bez dračice. Poslední jsem viděla minulý pondělí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak championi areny jsou udajne defaultne level 2, coz uz zacina byt problem - pokud to bude fungovat jak si myslim ze bude, tak se postupem casu vsechny zlute neutralni zmeni na champion areny jedne z barev, a tim padem vzdalene obsazeni budovy nebude fungovat vubec nikdy. To je trochu smutne... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem to vecer napsal omylem do jineho klubu :-)
    ---------------------------
    dalsi dnesni novinka, za vyplaneni dotazniku muzete ziskat 1000 coinu, pokud vas vyberou :-) jde o feedback od PoGo hracu vysokych levelu

    An Interview with Professionals
    An Interview with Professionals
    https://draconiusgo.com/news/an-Interview-with-professionals
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Právě se změnily recepty na věže, už v nich jsou jen dvě červený, takže jsou mnohem sesílatelnější!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak zatim jsem zadneho osobne nevidel, ale podle fotek z netu sampioni obsadi arenu 2 potvorama, a ve zlate lize jsou level 40 :-). Zajimave bude, jestli to teda znamena, ze se sampioni opacnych barev budou rezat i mezi sebou, tj. staci pockat a zase se tam udela misto i pro remote obsazeni. V kazdem pripade mi to prijde jako, v principu, dobra featura, a nechapu proc lidi nadavaji, resi to nudu v oblasti, kde nehraje nikdo jinej, dava to vic XP/cas/potion nez Duel (protoze jen dva super high level clovek porazi i kdyz by 6 nedal), a je to aspon trochu challenge. Jedina "nevyhoda" je, ze clovek nebude mit free coins, coz ale nema byt cilem, ze jo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je asi muj jedinej perfect, po update. Nastesti jsem jednu malou kocku chytil cestou z hospody, takze pri pristim mass evolve budu mit konecne Bajuna... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Z popisu novinek jsem vynechal překlad role play story o "šampionech řádu", protože z není úplně jasné, o co půjde - už překlad do angličtiny vypadá divně. Ale zkusím si zatipovat, místo opravy toho, že po nějaké době vás to prostě vykope z arén (což bylo dvakrát ohlášeno jako oprava a nikdy se nepodařilo), se z toho bugu stala featura!   Takže vás to vykopne ven, a budovu obsadí NPC opačné barvy. Oceňuju kreativitu vývojářů, jak obrátit chybu ve svůj prospěch, ale mám pocit, že je to další nepřímý nerf artefaktů z obchodu - protože na co plýtvat úsilím, když vás stejně kopne NPC, které navíc obsadí víc míst (!!!), takže i pro druhou stranu bude obtížné se tam přidat vzdáleným obsazením.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: koukam co jsem byl v hospode tak vysel dalsi update, kde je vic zmen co jsem predtim nevidel
    - bestiar se radi opacne, coz mi prijde divny, i kdyz chapu proc to asi nekdo chtel. Spis bych si ale asi chtel vybrat.
    - 5/5 potvory oznacene jsou, ale zjevne jen nektere, tj. mozna je konecne videt efekt zaokrouhlovani? Sam jsem nasel takovou jen jednu u sebe.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem poprvé zkusila lure. Nestálo to za to. Samej spam, cca jeden za 5 minut.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ten jsem koupil hned jak jsem si enchantnul ten sloup v Albertu, to jsou tri spojite nadoby :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Ty už máš item?! :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: aha! Mno... ale i to je trochu k nasrani, devalvuje to hodnotu meho +1 itemu.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Má kokony tři, takže na tři.
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska tři rifty a ani jedna dračice. Poslední jsem viděla asi tak před týdnem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam