• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je pekna tabulka prepoctu kouzel na bile runy (po zmene v tehle verze)

    [Analysis] New magic recipes : DraconiusGO
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/comments/7gh6xg/analysis_new_magic_recipes/
    XSI
    XSI --- ---
    Ok, viděla jsem z tramvaje že rifty s dračicí existujou. Ale když jsem vystoupila tak rift byl samozřejmě bez.
    XSI
    XSI --- ---
    Sotva ten bug v updatu opravili, tak mi dneska přišel – ten se 0 HP v boji. Super, no. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Teď jsem vykouzlil snovej portál, musel jsem od něj jít 200m než se objevila dračice na obzoru, a ještě mám pocit, že se tam nedá dostat...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: bral jsem to z pohledu koupě artefaktů. Teď je to úplně zbytečný když tam stejně musíš. Protože na jeden souboj nikoho nevyhodis. Musíš s každým bojovat 3x. Nebo alespoň já musel... Takže pokud tě nechají na artefakt nakliknout a vybojovat si ok. Pokud ale každý souboj bude vedený jako jedno použití... Nevím nechám se překvapit... A jen tak.... Chci zpět vyšší rychlost vytáčení... :D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Chci k tomu teda vyšší potion drop. Vyšší obecně drop. Míň candy drop, těch mám plnou prdel, ale o sféry mám každou chvilku nouzi a na potiony mám enchantnutej sloup kolem kterýho chodím jednou až pětkrát denně a stejně už většinu času nedělám PvP, protože je všechno dead.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: me to treba prijde jako dobrej napad, zvlaste vzhledem k male hracske zakladne. Co je problematicke je ten dopad na artefakty. Ted to vlastne bylo jako v PoGO, realne coiny uplne zadarmo - ale zatimco v PoGO je to proto, ze hra je v gymech ted az dementne lehoucka a vsechno je tam zadarmo, tady to bylo proto, ze neni dostatecna populace, aby se o areny bojovalo. Tohle je proste zpusob, jak to resit. Pokud ten interval utoku NPC sampiona nebude nejakej moc brutalni (tj. kdyz treba zustane tyden), tak mi to prijde spravne, zaslouzit si proste ty gymy/coiny.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: nevím jestli to přijde jen moji osobě... Ale jak to pěkně začalo... Tak to začínají pěkně ojeb*vat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale tady je videt, ze to je presne jak rikam
    takze bude mit smysl bojovat o nejake areny, ke kterym se dokazes pravidelne fyzicky dostavat, abys je znovu obsazoval, takove ty na soukromem uzemi, co jsem si ted hezky dohazoval na 200 metru, budou nedostupne :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to prave ze nebude, teda pokud je pravda co pisou jinde (v Praze jsem zatim zadnou takovou arenu nevidel).
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Já měl dnes líhnutí 5-ti desítek. To že jsem to poté hned vypnul a raděj zapnul po-go mluví i o mém rozpoložení :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ano když tam bude prostě volnej slot v tvojí barvě?
    XSI
    XSI --- ---
    Musím se pochlubit, čtvrtek rift v řadě bez dračice. Poslední jsem viděla minulý pondělí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak championi areny jsou udajne defaultne level 2, coz uz zacina byt problem - pokud to bude fungovat jak si myslim ze bude, tak se postupem casu vsechny zlute neutralni zmeni na champion areny jedne z barev, a tim padem vzdalene obsazeni budovy nebude fungovat vubec nikdy. To je trochu smutne... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem to vecer napsal omylem do jineho klubu :-)
    ---------------------------
    dalsi dnesni novinka, za vyplaneni dotazniku muzete ziskat 1000 coinu, pokud vas vyberou :-) jde o feedback od PoGo hracu vysokych levelu

    An Interview with Professionals
    An Interview with Professionals
    https://draconiusgo.com/news/an-Interview-with-professionals
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Právě se změnily recepty na věže, už v nich jsou jen dvě červený, takže jsou mnohem sesílatelnější!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak zatim jsem zadneho osobne nevidel, ale podle fotek z netu sampioni obsadi arenu 2 potvorama, a ve zlate lize jsou level 40 :-). Zajimave bude, jestli to teda znamena, ze se sampioni opacnych barev budou rezat i mezi sebou, tj. staci pockat a zase se tam udela misto i pro remote obsazeni. V kazdem pripade mi to prijde jako, v principu, dobra featura, a nechapu proc lidi nadavaji, resi to nudu v oblasti, kde nehraje nikdo jinej, dava to vic XP/cas/potion nez Duel (protoze jen dva super high level clovek porazi i kdyz by 6 nedal), a je to aspon trochu challenge. Jedina "nevyhoda" je, ze clovek nebude mit free coins, coz ale nema byt cilem, ze jo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je asi muj jedinej perfect, po update. Nastesti jsem jednu malou kocku chytil cestou z hospody, takze pri pristim mass evolve budu mit konecne Bajuna... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Z popisu novinek jsem vynechal překlad role play story o "šampionech řádu", protože z není úplně jasné, o co půjde - už překlad do angličtiny vypadá divně. Ale zkusím si zatipovat, místo opravy toho, že po nějaké době vás to prostě vykope z arén (což bylo dvakrát ohlášeno jako oprava a nikdy se nepodařilo), se z toho bugu stala featura!   Takže vás to vykopne ven, a budovu obsadí NPC opačné barvy. Oceňuju kreativitu vývojářů, jak obrátit chybu ve svůj prospěch, ale mám pocit, že je to další nepřímý nerf artefaktů z obchodu - protože na co plýtvat úsilím, když vás stejně kopne NPC, které navíc obsadí víc míst (!!!), takže i pro druhou stranu bude obtížné se tam přidat vzdáleným obsazením.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam