• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Ještě zítra vyberu odměnu za arény a přecházím (doufám, že event trvá až do večera).
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Inu, doporučuji přechod do Zlaté ligy :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: tak porad je na knihovny dobrej - ty jsou neutralni furt
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Jinak obsazení věže na dálku jsem už nepoužil ani nepamatuju, žluté věže vymizely, v červených si každý dá radši dvě potfory než aby tam pro příchozího nechal nějaké místo volné ... na dálku se nedá ani bojovat, ani trénovat, ten artefakt je teď fakt úplně naprd.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Včera jsem to kouzlo dostal, pro mě dobrý hlavně proto, že nebudu muset vyhazovat to množství fialových run jen tak do koše, aspoň na něco budou.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Možná nakonec to kouzlo Očištění ohněm vůbec nebude blbý. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Postupne to kolem me pekne cervena, jak red sampion prebira vsechny areny, kam nemam v planu chodit, a obsadil jsem je jen na dalku puvodne - ale zatim se furt teda drzim pres 20! :-) Ale vcera uz jsem o nejakou z tech, kam chodit muzu, prisel podruhe, takze to vypada, ze sampion se vraci plus minus po tydnu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Díky dík. Tak nějak jsem to tušila, jen jsem pořád doufala, že budou milosrdnější :-D A v shopu je navíc artefaktů deset... ale zase je dobrý, že to můžu pustit z hlavy a mít klid :-D
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    SARGO: Jsou tím myšleny artefakty že shopu. Abys mohla nechat u dračice klubat 3 vejce najednou, musíš mít všech 9... A to se vyplatí! :-D
    To Incubate 3 Ancient Eggs Concurrently, All 9 Unique Artifacts Must Be Bought From Store : DraconiusGO
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/comments/7j30nw/to_incubate_3_ancient_eggs_concurrently_all_9/
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: No vidíš, gratuluju! A trošku závidím, větrné pořád někde naháním na questy a tohle kouzlo by se mi moc hodilo. :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: tak se tvé tvrzení potvrdilo. Dnes kouzlo na větrné potvůrky. Takže super. Děti můžou chytat i doma!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ani ty, hlavní teoretik, nevíš, co se myslí Dračími artefakty u vajíček u dračice? :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ted mi nekdo prozradil, ze pro duel mas dostavat vzdycky soupere o 2 levely vyssi. Coz by mohlo vysvetlit, proc to je ted lehci, protoze na tom levelu jsem uz dlouho a tak se postupne zvětšuje ta množina...
    XSI
    XSI --- ---
    Přidávám se do klubu "sere mě, co mi vylezlo ze zlatýho vejce" – jako 4/4 def Hippolet s CP kolem 1500 je fakt k breku. To mě nezahojí ani to, že byl hned před kanclem, šel na druhou lopatu a započítal se do vejcovýho questu.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Aha, tak toho jsem si vůbec nevšimla.

    No mě se ZASE včera stalo, že obcházím blok k riftu, dlší dva bloky k dračici, už mám být dávno jinde, víme jak to chodí, no a za čtyři minuty rift i s dračicí pryč. Aaaa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: No když dáváš dračici vejce, tak jde dát jedno, že jo. A když chceš dát dvě naráz, napíše se, že napřed musíš mít buď Dračí srdce, nebo všechny dračí artefakty (což, předpokládám, ti umožní obsadit dračici všemi třemi naráz) - ale není mi jasné, co všechno spadá do oboru dračích artefaktů. (Samozřejmě čistě TEORETICKY, páč na tohle fakt odmítám šetřit. :-D)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Asi nechápu otázku :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Co se vlastně myslí těmi dračími artefakty, aby mohl dávat člověk dračici víc vajec? Všechny velké, nebo ty, které mají v názvu "dračí"...?

    Duelů dám tak půlku, dostávám často jednoho, kterého nedám ani s CP - ale poslední dobou pestřejší nabídka soupeřů, tak se mi dokonce stává, že ani nevím, jak to dopadne! :-D :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dostávám teď na duely zpravidla něco, co více či méně o prsa dovedu umlátit. Ale jsem level čerstvě 26, tak třeba to máte těžší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dneska mi prislo ze nejaka zmena v souperich pro duel, konecne tam byly nejaky slaby :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam