• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zatim teda skoro nic nevidim, akorat v duelu je na konci lepsi ta obrazovka kde je videt, jakej stone jsem dostal, to je pekny
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova verze 1.3 už v marketu, některé změny se zřejmě objeví až zítra:
    - 26 nových potvor
    - 10 nových artefaktů v shopu (zatím nejsou vidět)
    - healy a revivy v shopu (taky zatím ne)
    - quest odměna snížení cooldownu na duely
    - nový bonus pro feromony z truhel
    - nepotřebné artefakty je možné vyměnit za esence
    - vylepšené ovládání potvor v boji
    - opraveny chyby ovliňující výsledek Duelu (to bude opět notorický 0hp bug, který je i výslovně zmíněn)
    - nejde dodgovat při použití charge útoku
    - automatická aktualizace pozice hráče na hunt mapě (když kopete zlaté vejce a nechcete pořád znova otevírat ten quest)
    - opraveny chyby v počítání vzdálenosti pro vejce
    - vylepšeno procitnutí z batery save modu (ten mám třeba od začátku vypnutý protože byl nepoužitelný na mém telefonu)
    - optimalizace zobrazování grafiky (to tleskám, protože hra je už tak o parník svižnější než PoGO s mnohem lepší grafikou, a přesto se na to nevykašlali)
    - vylepšení třídění báglu dle bestiáře
    - přidány nové notifikace o herních novinkách

    XSI
    XSI --- ---
    Meet Snowcrag, he's a pretty cool one

    Today, version 1.3 will be available for download, and already tomorrow Snowcrag and his friends will go out for a walk.
    Meet it:
    - 26 new creatures with Christmas mood will appear in the streets!
    - the shop will offer you 10 new artifacts and a set-bonus for an additional Hunt;
    - the healing and resurrecting potions will be available in the shop;
    - there will be a new reward for the quests that reduces the cooltime timer for the Duel of Wizards;
    - in case of victory in a Duel of Wizards, you will, with some probability, receive the soulstone of the defeated creature;
    - you can get a new bonus for the pheromones from the chests;
    - now you can change artifacts for some essence;
    - the control of the creatures in battle has been improved;
    - some errors with the results of the Duels have been fixed;
    - the errors, that made the opponent with 0 HP invincible in the battle have been fixed;
    - the opponent can't dodge anymore, when he is using a charged attack;
    - the position of the player in the hunt map and the progress of the eggs will now update without reopening the window;
    - some errors with counting distance have been fixed;
    - the movements of the character in the map with an unstable GPS signal have been improved;
    - the exit of the battery saving mode has been accelerated for many devices;
    - the download process of the new graphics in the background has been improved;
    - the effect of the pheromones, when you change the worlds, and also when the app isn't active, has been fixed;
    - the performance of the interface of arenas, creature catching, altars, eggs hatching, journal etc. has been improved;
    - some errors with the display of the locality in the map have been fixed;
    - sorting by the bestiary number has been improved;
    - a mechanism for notifications of the promotions in the game has been added;
    - the texts of some messages have been improved.

    But we aren't going to stop with what we've reached and we continue to work on improving the game, and, surely, all your messages and tickets are helping us with that very much.

    XSI
    XSI --- ---
    Uaaa. Mám rift fakt kousíček od domu. A telefon v servisu, protože mi vyskočil z kapsy rovnou do mísy. Aaaa. S tabletem se můžu jen koukat. A vybírat arény, kterých mi zrovna zůstalo jen devět. Pá zlatý vejce, pá dlouhý ruce.
    XSI
    XSI --- ---
    Prý jsem jak kukačka, když pořád někam nosím vejce na vylíhnutí. :-D
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    XSI: jj psala jsem jim frustrovana pred par dny, prej na tom delaj
    XSI
    XSI --- ---
    Tak bug se soupeřem zamrzlým na 0 HP furt existuje.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: tak to gratuluji. Já už zase přemýšlím jestli neotevřít cukrárnu. Od posledního kouzla samé sladkosti.....zas by ale bylo o ničem mít to hned všechno... Ale sem tam častěji by to taky potěšilo... :)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No to jsem si taky říkala, ale ty aspoň dostáváš ty kouzla, ty notorickej smolaři. Já mám kouzel pár a všechny o ničem, takže když přijde těžší quest tak mám aspoň tu naději, že něco přijde. A 12 vajec je v nějakým rozumným časovým horizontu veskrze nemožných, když free inkubátory nemám, vejce mám samý pštky nebo desítky a dračici najdu tak jednou týdně, když je dobrej týden. A to se fakt snažím!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Posledni tři questy - tři kouzla. Už mi jich jako moc neschází... :-)
    Jinak inkubatory bych nikdy nikdy nekoupil, ted jsem dostal 3 za level 30, tak jsem si rikal je pouziju, a z prvnich 6 desitek vsechny okamzite discard, nic ani vzdalene pouzitelneho. Bohuzel system, kde ti muze prijit vsechno, neni pro nas, notoricke smolare.
    XSI
    XSI --- ---
    Vždycky když mám okolo domu rift, tak bez MoD :-( Dneska dokonce tak blbej, že mi ani nedal žádný sloupy domů. A to jsem se tak těšila, že konečně dojedu ty svý dvě rozlíhnutý dvouhodinový vejce, když mám zas quest na 12 vajec. Tak jsem vyměkla a koupila dva inkubátory na desítky, protože představa dalších 50 km jen pro naději, že dostanu konečně spell na rift byla fakt špatná.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo to jsem cetl ze ma davat, ale nedostal jsem :-(
    XSI
    XSI --- ---
    Taky jsem byla zrovna venku. Ale změna k lepšímu, tři dnešní PvP mi přišli až trapně jednoduchý, a objevila jsem věc, co není zmíněná – dostala jsem po PvP souboji kámen Puerogrypha, což byla jedna ze soupeřových potvor.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Škoda, že jsem si to nepřečetla dřív, než jsem si dvacet vteřin před začátkem údržby pustila Dračí oko... brek brek...

    EVILMIND: Na to jsem dost zvědavá, taky už je znám nazpaměť. Ale musím vydržet do rána :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    duel match docela funguje, dva novi souperi co jsem dal i bez CP truhly, super
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Změny dnešního maintenance, všechno server side změny co už jsou aktivní teď, hlavní balík vylepšení přijde, až se objeví nový klient:
    - truhla v riftu už nemůže spawnout mimo jeho hranice
    - vylepšený mechanismus výběru soupeře pro duel (to jsem zvědavej, už znám ty svoje 3 soupeře nazpaměť)
    - buffnuté CP u Charybdis, je třeba jí dát powerup aby se přepočítala, já dostal z 2712 na 2964
    - pokud je aréna chráněna kouzlem, co zabraňuje jejímu zničení, kouzlo Purification by Fire ten efekt jen zruší (dříve aréna rovnou spadla)
    - kouzlo na ochranu arény teď trvá 72 hodin, a je na něm opraven nějaký nespecifikovaný bug
    - kouzlit nyní lze již od levelu 5
    - stejně tak účastnit se Duelu
    - o 50% zvýšeny odměny za účast v Duelu
    - opraven bug se změnou elementu feromonů při přechodu dne
    - použití pilíře v Riftu nerozbije sekvenci při questu točení pilířů v řadě. Nicméně pravděpodobně se riftové pilíře ani tak nepočítají.
    - opraven výpočet odměn při boji v arénách
    - nespecifikovaně vylepšen algoritmus útoku šampionů na arény. Takže počítám do rána obsadí celé město, nebo tak... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SIR_MINER: mě to přijde v pohodě, zvláště když to víš předem, a můžeš trochu plánovat. Určitě lepší, než když v PoGO prostě jako začínající nemáš vůbec žádnou šanci se nikam dostat, protože prostě nic nezabiješ, nejspíš ani s tím šíleným decayem co je...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SIR_MINER: je to nastavené dobře. Stále bojuješ s přijatelným soupeřem. Nemusíš na 10 lvl sundavat 40lvl... A když přecházíš vykopnou tě aby si nepřekážel níž...
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    SIR_MINER: vidis, a ja se nemuzu dockat, az se na lvl 27 dostanu do zlaty ligy, vykopnou me ze vsech smradlavejch stribrnejch aren, ve kterejch se zacinaj hromadit lidi, a bude zase mozny v nich dejchat :D ale chapu, ze jestli jsi o tom nevedel a nepocital s tim, ze to nasere
    SIR_MINER
    SIR_MINER --- ---
    Sem to taky prubnul, docela se mi to libilo, hlavne ten klient je proti PoGo uplne bajecnej, ale kdyz me pri prestupu na 16 uroven jako odmenu vykopli ze vsech gymu, me to uplne prestalo bavit, tenhle demotivacni mechanismus musel vymyslet naprostej genius :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam