• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: To jsem zrovna chtěla zauvažovat, že bych si docela pořídila artefakt k Vánocům, ale vůbec nevím který :-D Expy jsem zavrhla hned, přesně jak říkáš, není to nijak zvlášť výhra. Dost by se mi líbila Vábnička na příšery, kdyby nebyla tak drahá, neb kouzlíme hodně a rádi :-D Méně zábavně, byť užitečně, vypadá Zlatý skarabeus. Asi to dopadne na Dračí srdce :-) K čemu je Pohár dobyvatele příšer netuším a ještě jsem se nějak nedostala k tomu to zkoumat, a až bude tepleji, ve skutečnosti bude Totem jasného vidění hodně fajn... to jsou dilemata! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Trochu mam obavy s revivu, to byla vzdycky prvni vec, co jsem smazal kdyz doslo misto, a ted je dali do shopu, a nejak se mi jejich zasoba tenci, to by bylo nemile jestli budou pada min... Ale priznavam nemel jsem dlouho cas dat nejakej harvest s 30m bonusama z truhel apod, abych to zkusil, a healu mam ted tuny co padaji i full heal.

    Jinak artefakty asi nebudu menit plan, a vezmu proste ten na plus 3 areny (mam na nej pozitri), a pak se uvidi, tech 50 procent expu navic jako vypada hodne lakave, ale na druhou stranu, ono tu zase neni takova vyhra byt moc vysokej level...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jednak, a jednak že je to pořád podle síly, že ty nové bez ohledu na ni nešoupli na konec řady :-)

    EVILMIND: Tak to musí být hodně horká novinka - pytlík bonbónů jsem dostala naposledy před půl hodinou :-D Ale moc mě to netěší, rozhodně raději koblihy než snížení času knihoven a podobně. Co bude vůbec místo toho, sakra?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: koukám lidi, místo aby byli rádi, že šampioni jim nechají místo, začali okamžitě píčovat, že naopak teď ta aréna bude těžší na sundání... :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Malý update:
    - šampioni teď mají šanci, že při obsazení arény někdy zvednou level na 3 (tj. nechají jedno volné místo). Super.
    - sladkosti už nejsou jako odměna z questů
    - přidáno nové varování pokud se blíží maintenance
    - nějaký nový způsob označování vašich vlastních potvor v aréně (žádnou svou kolem sebe nemám tak nevím přesně o co jde)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    komplet seznam nových potvor
    Data Mining 1.3: All New Creatures, Their Names, Element and Shadows - Draconius GO News
    https://draconiusgonews.com/christmas-creatures/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LOL :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem prvne od doby co hra vysla vyjel z Prahy, a to je parada jako, vsude na venkove spousta volneho mista, nevim na co si ty lidi furt stezujou... :) Hlavne na FB je spousta takovejch, co tvrdi ze budovy na nedostupnych mistech jsou velkej problem, pritom neni snad problem si popojit kilak a najit si jiny budovy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jo, je rozumny ze nedali proste 30 super silnejch na konec apod
    SARGO
    SARGO --- ---
    Joj, nové potvory vložili do starých, tak to si hodně šphli!
    Truhly pěkný, ale já mám své mocné sebeovládání.
    Artefakty jsou úchvatný, ale já mám pořád ještě své mocné sebeovládání! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    deal truhly v shopu uplnej shit, nechapu ze nevidej, ze pocitat s cenou Dragonseye je nesmysl

    ale ty novy artefakty jsou teda pekne OP

    nejlepsi je artefakt "obelisk uz nedava snadne ukoly s mizernou odmenou" :-))) to si delaji prdel
    jinak jsem setril na ty +3 areny za 3k, ted budu premejslet jestli nechci vic treba ten 50% exp ze vseho
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Dnešní soupeř...

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Se mi to po té aktualizaci pěkně seká...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak to je pěkný souhrn! Z potvor do Bestiáře mi chybí už jen jedna, tak zase bude co lovit :-D A že budu moct proházet ty hromady artefaktů je taky fajn. A vůbec je to pěkné. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zatim teda skoro nic nevidim, akorat v duelu je na konci lepsi ta obrazovka kde je videt, jakej stone jsem dostal, to je pekny
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova verze 1.3 už v marketu, některé změny se zřejmě objeví až zítra:
    - 26 nových potvor
    - 10 nových artefaktů v shopu (zatím nejsou vidět)
    - healy a revivy v shopu (taky zatím ne)
    - quest odměna snížení cooldownu na duely
    - nový bonus pro feromony z truhel
    - nepotřebné artefakty je možné vyměnit za esence
    - vylepšené ovládání potvor v boji
    - opraveny chyby ovliňující výsledek Duelu (to bude opět notorický 0hp bug, který je i výslovně zmíněn)
    - nejde dodgovat při použití charge útoku
    - automatická aktualizace pozice hráče na hunt mapě (když kopete zlaté vejce a nechcete pořád znova otevírat ten quest)
    - opraveny chyby v počítání vzdálenosti pro vejce
    - vylepšeno procitnutí z batery save modu (ten mám třeba od začátku vypnutý protože byl nepoužitelný na mém telefonu)
    - optimalizace zobrazování grafiky (to tleskám, protože hra je už tak o parník svižnější než PoGO s mnohem lepší grafikou, a přesto se na to nevykašlali)
    - vylepšení třídění báglu dle bestiáře
    - přidány nové notifikace o herních novinkách

    XSI
    XSI --- ---
    Meet Snowcrag, he's a pretty cool one

    Today, version 1.3 will be available for download, and already tomorrow Snowcrag and his friends will go out for a walk.
    Meet it:
    - 26 new creatures with Christmas mood will appear in the streets!
    - the shop will offer you 10 new artifacts and a set-bonus for an additional Hunt;
    - the healing and resurrecting potions will be available in the shop;
    - there will be a new reward for the quests that reduces the cooltime timer for the Duel of Wizards;
    - in case of victory in a Duel of Wizards, you will, with some probability, receive the soulstone of the defeated creature;
    - you can get a new bonus for the pheromones from the chests;
    - now you can change artifacts for some essence;
    - the control of the creatures in battle has been improved;
    - some errors with the results of the Duels have been fixed;
    - the errors, that made the opponent with 0 HP invincible in the battle have been fixed;
    - the opponent can't dodge anymore, when he is using a charged attack;
    - the position of the player in the hunt map and the progress of the eggs will now update without reopening the window;
    - some errors with counting distance have been fixed;
    - the movements of the character in the map with an unstable GPS signal have been improved;
    - the exit of the battery saving mode has been accelerated for many devices;
    - the download process of the new graphics in the background has been improved;
    - the effect of the pheromones, when you change the worlds, and also when the app isn't active, has been fixed;
    - the performance of the interface of arenas, creature catching, altars, eggs hatching, journal etc. has been improved;
    - some errors with the display of the locality in the map have been fixed;
    - sorting by the bestiary number has been improved;
    - a mechanism for notifications of the promotions in the game has been added;
    - the texts of some messages have been improved.

    But we aren't going to stop with what we've reached and we continue to work on improving the game, and, surely, all your messages and tickets are helping us with that very much.

    XSI
    XSI --- ---
    Uaaa. Mám rift fakt kousíček od domu. A telefon v servisu, protože mi vyskočil z kapsy rovnou do mísy. Aaaa. S tabletem se můžu jen koukat. A vybírat arény, kterých mi zrovna zůstalo jen devět. Pá zlatý vejce, pá dlouhý ruce.
    XSI
    XSI --- ---
    Prý jsem jak kukačka, když pořád někam nosím vejce na vylíhnutí. :-D
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    XSI: jj psala jsem jim frustrovana pred par dny, prej na tom delaj
    XSI
    XSI --- ---
    Tak bug se soupeřem zamrzlým na 0 HP furt existuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam