• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Zrovna teď mě Championi vyhodili z arény.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: vcera jsem si vsimnul, ze zmizeli dva co vidim z okna, ale uz jsem dva dny nevylezl z domu a hraju PoE tak nevim, jak vypada situace jinde... coz mi pripomina, nevim jestli to stihnu dneska (protoze tam urcite nechci jit za tmy), ale jestli ne, tak zejtra rano uz urcite konecne vyrazim kopat! :)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Lidi to tvrdí, oficiální to není. Já nedávno nějaký viděla ve městě, ale jsem v nový lize, tak se zatím moc neorientuju.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zaslechla jsem nějaký pověsti, že prý zmizeli Championi, to je pravda? :-)

    XSI: Však se dočkáš ;-) Blbý je, že to kouzlo má čím dál víc lidí = jsou čím dál línější kvůli němu někam přijít :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: No hlavně máš to správný kouzlo!
    Nemám ani kouzlo co dělá sloupy, ani kouzlo co dělá rift. Mám kouzlo co dělá dlouhý ruce, což je jako boží, ale chodit po světě s prázdnýma dlouhýma rukama není zas až tak fun. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Naštěstí mám souseda, co má hodně dětí :-D (= hodně účtů a tedy run... ale stejně bych raději klubala ještě plynuleji :-))
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já ji jednou neměla přes dva týdny! Takže hodně štěstí ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Chytání mi přijde v pohodě, mám na to vždycky ulité jedno Dračí oko :-D Ale měním knihovny, když mám ještě daleko jejich obsazování, 25 sloupů už taky nikdy nechci jít a když zrovna není čas chodit, tak i vejce... vlastně všechno je podle situace :-)

    Ale teda musím si postěžovat, že přírodní dračici jsem neviděla snad už několik dní.
    XSI
    XSI --- ---
    Schválně – máte nějakej quest, kterej opravdu vždycky vyměníte?
    Já dneska dostala chytit 40 bytostí větru a mám teda velkou touhu se ho zbavit, protože na vítr nemám žádnej spell, subjektivně se objevuje ze všech elementů nejmíň a je mi jasný, že ať za to dostanu cokoliv, spokojená s tím nebudu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Leprechaun z riftu co mi vykouzlila Sargo! :-) Jen skoda, ze jsem nevedel, ze to je treti evolucni faze ze 4, bych na to CP hazel radsi pro vic candy...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: já je dělám dětem jednou týdně doma na doplnění sfér. A pokaždé tak 5 mám v dosahu. Takže luxus... Musím zkusit jestli jde u ta lurka..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: bylo v nejakem changelogu ze jde, ale nezkousel jsem. Ani jsem jeste nezkousel vycarovat sloupy, sice jsem uz kouzlo dostal, ale trpim panickou hruzou, ze se mi nebude libit ta formace... ;)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jde už dávat lurky na vykouzlene sloupy? Díky za info
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to tam neznam tak doufam to neni moc do krovi nebo tak :) ok, 22 Luziny, diky
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: No tak bezva, tak ten čas vezmu za daný. Kdyby ti to nevyšlo, napiš mi SZ přes Discord, prosím. Obelisk je asi padesát metrů západně od metra. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hele ale to bych mohl prijit! :-) Z Prahy odjizdim az rano. Ale zase se v utery vracim, takze bych se urcite stihnul zapojit i do kopani...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tenhle týden se nám to poněkud rozkližuje, nevím, jestli se sejdeme. Patrně dneska kolem desáté na Lužinách to vypadá - to je totiž můj jediný čas, kdy jsem ještě schopná se domluvit, tak se tam pokusím nahnat dašlí :-D Ale zase bys to měl hodně zadarmo, někdy ve středu nebo čtvrtek bys jenom vyfasoval souřadnice, vzhledem k aktuálním celkovým okolnostem. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: btw kdy ta vase skupina bere zlate vejce? se ted pred Vanocema na Vaclavaku nesejdeme, uz minulej tejden jsem kopani uplne vynechal, ze bych se treba prifaril... ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem dostal z bedny ten feromon bonus, tak jsem to zkusil, a hodilo to 32 potvor celkem, to jeste jde no
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem za 12 vajec dostala spell, zajásala jsem... Než jsem zjistila, že to je věž arkany, ne rift. No, dobře.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: A co teprve přehlašování z účtu na účet na jednom telefonu, u Draconia v jednom mžiku, u Pokémonu/PTC se člověk musí zdržovat mazáním mezipaměti.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ta hra je tak neuvěřitelně přátelská! Měla jsem účet přes fb, ale přihlašování nebylo moc komfortní, tak jsem ho přendala na googlácký účet. A ono to prostě a jednoduše šlo. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam