• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    Tak mám trochu dilema, no. Jako logicky to nedává smysl, ale nemít zlatý vejce dva týdny po sobě, to je fakt pokušení to zkusit... Blbý výstaviště.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To je psina, že se ptáš... :-D Teda :´-(
    XSI
    XSI --- ---
    Šli byste kopat vejce někam, kde byste věděli, že se na několik (2-6) polí nedostanete, ale víte, kde to je (blízko)?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Zrovna teď mě Championi vyhodili z arény.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: vcera jsem si vsimnul, ze zmizeli dva co vidim z okna, ale uz jsem dva dny nevylezl z domu a hraju PoE tak nevim, jak vypada situace jinde... coz mi pripomina, nevim jestli to stihnu dneska (protoze tam urcite nechci jit za tmy), ale jestli ne, tak zejtra rano uz urcite konecne vyrazim kopat! :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Ideální by dle mého bylo, kdyby Championi, kterým se nedostane žádné interakce, po týdnu zmizeli a nechali arénu prázdnou. Na frekventovaných místech by to akci oživilo a nedostupné nezabilo. :-))
    A vidíš, vidíš, to ti patří, nemáš si vymýšlet :-D :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Taky na to nemám úplně jednoznačnej názor.
    Mno, šla jsem si vyměnit quest na chytání lítacích potvor. Dostala jsem obsadit 10 knihoven. Uaaa, mám dvě a fakt nevim kde těch osm dalších nahrabu. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Holt jsem vylezla z baráku do mrazu a vskutku, kde včera byl, dnes již není. Takže mě nemusí mrzet, že jsem k němu nestačila doběhnout, abych ho ekologicky zlikvidovala :-D Ale nevím přesně, jestli jsem ráda nebo ne. Dost arén bylo špatně přístupných a ideálních na opakované obsazování z dálky. Ale jako herní prvek to bylo zajímavé. :-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Lidi to tvrdí, oficiální to není. Já nedávno nějaký viděla ve městě, ale jsem v nový lize, tak se zatím moc neorientuju.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zaslechla jsem nějaký pověsti, že prý zmizeli Championi, to je pravda? :-)

    XSI: Však se dočkáš ;-) Blbý je, že to kouzlo má čím dál víc lidí = jsou čím dál línější kvůli němu někam přijít :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: No hlavně máš to správný kouzlo!
    Nemám ani kouzlo co dělá sloupy, ani kouzlo co dělá rift. Mám kouzlo co dělá dlouhý ruce, což je jako boží, ale chodit po světě s prázdnýma dlouhýma rukama není zas až tak fun. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Naštěstí mám souseda, co má hodně dětí :-D (= hodně účtů a tedy run... ale stejně bych raději klubala ještě plynuleji :-))
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já ji jednou neměla přes dva týdny! Takže hodně štěstí ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Chytání mi přijde v pohodě, mám na to vždycky ulité jedno Dračí oko :-D Ale měním knihovny, když mám ještě daleko jejich obsazování, 25 sloupů už taky nikdy nechci jít a když zrovna není čas chodit, tak i vejce... vlastně všechno je podle situace :-)

    Ale teda musím si postěžovat, že přírodní dračici jsem neviděla snad už několik dní.
    XSI
    XSI --- ---
    Schválně – máte nějakej quest, kterej opravdu vždycky vyměníte?
    Já dneska dostala chytit 40 bytostí větru a mám teda velkou touhu se ho zbavit, protože na vítr nemám žádnej spell, subjektivně se objevuje ze všech elementů nejmíň a je mi jasný, že ať za to dostanu cokoliv, spokojená s tím nebudu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Leprechaun z riftu co mi vykouzlila Sargo! :-) Jen skoda, ze jsem nevedel, ze to je treti evolucni faze ze 4, bych na to CP hazel radsi pro vic candy...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: já je dělám dětem jednou týdně doma na doplnění sfér. A pokaždé tak 5 mám v dosahu. Takže luxus... Musím zkusit jestli jde u ta lurka..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: bylo v nejakem changelogu ze jde, ale nezkousel jsem. Ani jsem jeste nezkousel vycarovat sloupy, sice jsem uz kouzlo dostal, ale trpim panickou hruzou, ze se mi nebude libit ta formace... ;)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jde už dávat lurky na vykouzlene sloupy? Díky za info
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to tam neznam tak doufam to neni moc do krovi nebo tak :) ok, 22 Luziny, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam