• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WITCHIEPOROD - obecna diskuze
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    ahoj, jdu sem s dotazem.
    jsem v 7tt a na kontrole na mě doktorka vybafla, že pokud chci do porodnice do Prahy, tak se tam hlásí už ve 14 tt, a že si mám pomalu rozmyslet kam chci. Sice na to mám ještě čas, ale začala jsem si zjišťovat nějaké informace a přiznávám, že z toho mám hlavu jako pátrací balón. Vlastně vůbec nevím, od čeho začít a podle čeho se rozhodnout, kde rodit, takže uvítám nějaké rady. díky
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MYJKA: vybrala si luxusní datum k narození :) Gratuluju moc!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MULTICAT: Dekuji! Ano, zase rakovnik. :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MYJKA: gratuluji! A zase Rakovník?
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    MYJKA: to je krasny datum narodenia, blahozelam :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KOTENCE: Holcicka. :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MYJKA: tak fajn. To by vubec bylo super, kdyby zena uz napoprve vedela, co napodruhy :-D
    Jit naproti ty bolesti je nejtezsi a zaroven nejlepsi.
    Tak jeste jednou gratuluju a uzivej si miminko!
    (Je to Misa holka nebo Misa kluk?)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KOTENCE: Ja super. Musim rict, ze jaky to byl ficak, tak jsem stastna, ze jsem se nebala tu bolest pustit oproti prvnimu porodu. :) a diky tomu byl o dost kratsi. Si rikam, ze kdybych se uz u miny tomu pravemu boku nebranila tak dlouho, mohlo to byt stejne rychle. Vlastne jen co jsem si lehla na pravy bok, zacala se sunout dolu (zase byla celou dobu jinak vysoko) a jelo to. Okamzite nutkani na tlaceni.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MYJKA: Se tesila ven :-)
    A jak se citis ty?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KOTENCE: Nn, malou museli rozdychavat. Tak zustaneme a uvidim zda se zitra uvolni nadstandard a co udelame. Bylo to na ni moc rychle. Na tri kontrakce projela panvi.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MYJKA: Gratuluju! Jsi doma?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    PHOBOS99: Nejlip udelas, kdyz se zeptas a domluvis ve sve porodnici
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Hlasim prirustek. :) Misa 9.9.2018 21:00 4200g. Jsem bez poraneni! :)
    Porod byl jizda! Tentokrat jsem se toho nebala a byl to mazec. Prorvala jsem ho celej, snad jsem nikoho moc nepobourila tady. :D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    1ANDY: na tvoji otázku ti neodpovím, ale nedá mi to, abych tu nenapsal, že v případě císařského řezu se dá udělat bonding s otcem. bral bych to jako takovou záložní variantu...
    1ANDY
    1ANDY --- ---
    Ahoj, ráda bych se zeptala, jako prvorodička, jestli u plánované sekce mi nechaj miminko u mě, když mě budou šít - když budu chtít, aby ho změřili až po té cca 1,5 hodině, co zustanem na sále.. dkuju
    KATUSA
    KATUSA --- ---
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    K čemu je při porodu plodová voda a proč jí miminko potřebuje co nejdéle? – Strom života
    http://www.strom-zivota.net/...mu-je-pri-porodu-plodova-voda-a-proc-ji-miminko-potrebuje-co-nejdele/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Porody v Česku: s paternalismem na věčné časy? | A2larm
    https://a2larm.cz/2018/08/porody-v-cesku-s-paternalismem-na-vecne-casy/
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    Ahoj, prosím vseobecné info
    kamaradka offnyx vybírá porodnici, ceka mono bi dvojčata - bude rodit cisařem

    máte nejakou porodnici na doporučení (praha a stredni cechy ) - diky
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    tak nase soucasna pediatra, pro zmenu: nema s tim problem, karticky ma, muzeme donest i vlastni s jiz provedenym odberem. pry idealne do 72h, ale pozdeji nevadi. vtipny, jak kazdej pediatr jede neco jinyho.
    to, ze karticky nemaji nebo ze toto neprovadi, nebo ze spadovej pediatr odmitne vzit do pece dite po ambuporodu, mi to prijde podobna story, jako kdyz osetrujici lekar nechce vypsat neschopenku s argumentem "to my nedelame, to musite za praktikem", ale kdyz clovek vytahne znalost zakonu, tak neco zamruci a patricnej papir z toho supliku vytahne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam