• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MASTER_AStar Citizen
    BAT
    BAT --- ---
    SONIC: cekame az tohleto oranzovy zezelena :)
    Naposledy jsem to zkousel pred 2 dny, a bylo to hodne zly - nutno ale rict, ze zalezi co clovek dela - kdyz budes delat nejaky jednoduchy delivery mise, tak tam to asi jakz takz funguje, ale cokoliv slozitejsiho uz bude skripat a intenzita skripotu se nasobi poctem lidi se kteryma hrajes (se kteryma sdilis mise, atp.).

    Zkouseli jsme misi s osvobozovanim 890J, a dely se takovy veci jako ze nektery dvere nesly otevrit, nekteri boti nereagovali a neutocili, ale zase teda poprve v zivote se nam podarilo najit ten hacking device a zastavit to.
    K tomu vyrazny desync, kdy jedna polovina z nas videla kolegu leziciho na zemi v airlocku, zatimco druha polovina ho videla normalne pobihat po lodi a kosit nepratele.

    Pak jsme zkouseli tu Pacheco misi prepadeni vezenskyho transportu za ucelem osvobozeni nejakych vybranych veznu.
    Opet, boti se chovali divne, napr. jsem jednoho zabil, padl na zem vypadajici evidentne jako mrtvej, a po dvou vterinach se najednou zvedl a zastrelil me :)

    Vetsina problemu se zda byt zapricinena nejakym pretizenim serveru a rozbitim nejaky item cache, a nevim ceho jeste - zjednodusene receno, nejak se jim rozpadl backend, a doporucuju vydrzet dokud to nedaj doporadku.
    Mozna se to za den/dva/tri/pet zlepsi.
    SONIC
    SONIC --- ---
    drtite 3.9 nekdo?
    BAT
    BAT --- ---
    SONIC: jj, vim, a je to parada bez toho hnusnyho filtru!
    SONIC
    SONIC --- ---
    BAT: tak hotovo..uz na to je checkbox v nastaveni :) jeste sem nezkousel..
    BAT
    BAT --- ---
    SONIC: to ti zavidim, me to strasne drazdi :) ...a pritom takova malickost.
    SONIC
    SONIC --- ---
    BAT: covece nejak to vubec nevnimam :)
    BAT
    BAT --- ---
    SONIC: nene, ve hre to vypada jako typickej film grain efekt, a neni to staticky jak by to na obrazku mohlo vypadat, je to sum.
    Kdyz se podivas na issue council, tak tam tenhle problem je 103x potvrzenej vs. 1 ze to prej nevidi.
    Pri prochazeni tech issue council prispevku jsem narazil na toto:

    "Still an issue in 3.5.1... The console command is "r_HDRGrainAmount=0" but it doesn't currently work. It's stuck on 0.5 always! Please fix this and make a setting where we can turn this off... It's not as visible on normal settings with 1080p but if you mess with your Gamma/Brightness/Contrast or screen resolution at all it looks like old TV static anywhere that doesn't have eye melting bright light projected onto it......"

    A mezitim jsem o tom nasel Spectrum thread, kterej ovsem i pres slib nekoho z CIG, ze se tim bude zabyvat, nikam nevedl.

    ...tak nic. Nezbyva nez doufat, ze se jednoho dne probudej a venujou tech 5 vterin whitelistnuti toho parametru, abychom si ten prisernej eye sore mohli vypnout.
    SONIC
    SONIC --- ---
    BAT: neni to spis naka mlha para bo tak neco?
    BAT
    BAT --- ---
    BAT: Mimochodem, vidite tam ten film grain effect?
    Nevi nekdo jak se toho zbavit? Neni to nic co by se dalo vypnout v optionech, tak me napada mozna graficky drivery?
    BAT
    BAT --- ---
    Smi se tady obrazky? Jestli ne, tak prominte, protoze tohle je proste vtipny.

    SONIC
    SONIC --- ---
    NOX28W: me se carack strasne libi a popravde sem ho chtel az to vypukne za ingame poridit..ale ted se uvidi co jeste nakonec bude za plachetnice :) zatim budu vernej freelancerovi DUR..
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    SONIC: Jako jo no Carrack je nejvíc vyhypovanej z nějakýho důvodu. Rozumim že je to asi nejuniverzálnější ship ever ale nechci ho už jen kvůli tomu že ho bude mít každej. Ono ale ve finále těch Merchantmanů bude taky dost. Ještě jsem vlastně koupil Pisces Starter pack protože je to LTI Pledge co obsahuje i samotnou hru.
    SONIC
    SONIC --- ---
    NOX28W: tech carracku bude jak smeti v tom vesmiru..to chce kazdej :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    covece akorat sem poridil ten digital citizencon pack..jinak jenom testuju co je na expu :)
    NOX28W
    NOX28W --- ---
    Tak co nakupujete někdo něco v době Expa? Já prozatim upgradnul 600i na Carracka ale stejně ten pledge nakonec meltnu jestli bude dostupnej Merchantman.
    SONIC
    SONIC --- ---
    SONIC: pisou pu 3.5 ale je to aktual na 3.7
    SONIC
    SONIC --- ---
    Price of Ship Components | PU 3.5 (DUMPER'S DEPOT) - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FQNsME91i5FAwALlBFXUKaJ1t4Jz74TlDQ3QIb2zPgU/edit#gid=0
    SONIC
    SONIC --- ---
    tak sem se pustil do FPS miningu a vypada to na docela dobrej vejdelek z toho..jenom se neztratit v jeskyni :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    MASTER_A: chvilku sem polital a zadny zlo se mi nestalo ..ale je pravda ze sem neletel nikam daleko..
    MASTER_A
    MASTER_A --- ---
    SONIC: Dva dny to neslo ani stahnout, potom OK, ale ze hry se stalo zlo, jak si to vsichni chteji vyzkouset, co je novyho...Funguje EMP, jak te muzou zastavit behem quantum travel a to dela to nejvetsi zlo. 10 zastavek na delsim letu neni vyjimka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam