• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MASTER_AStar Citizen
    VACA
    VACA --- ---
    UNREALONE: Kdyz je wipeout, tak jde vsechno pryc…
    Ja chapu, ze je to trochu demotivujici kdyz clovek prijde o vsechno.
    Na druhou stranu, myslim ze pro spoustu hracu by to za soucasny situace byl endgame kdyz by se to prevadelo spatky na prachy, meli by stovky milionu, a myslim ze by to vedlo k vetsi motivaci bezcilnyho griefovani..

    Spis bych videl kompromis kdyz by pri wipeoutu dali lidem vic starter money. Treba 2M aby si mohli poridit lod na nejakej gameloop do zacatku, a vydelavat…

    Ale to je vec nazoru, precejen jsme zatim furt spis alpha testeri.. ;D
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    MONKEYFIGHTER: já mám nick Megakachna
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    VACA: jakoby dokud wipujou, tak mě třeba dost demotivuje to hrát když už tak hraju málo a pak přijdu o loď, tak když se dá někde urychlit výdělek tak mě to nevadí
    Lepší by samo bylo když už wipe, tak že by zmizela loď, ale předvedla se na prachy. Ty asi nemizej nebo?
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Ale jakoby za me osobne, i kdyz na tu hru nemam zdaleka tolik casu, tak to nerfnout potrebuje…
    Vydelat si na 890i za par hodin imho neni spravnej smer…
    (Ne ze bych na ni mel nebo chtel)
    VACA
    VACA --- ---
    Taky je dobry bejt ostrazitej na prodejnich lokacich illegalu.
    Lepej se na to lidi co cekaj az budou moct nekoho snajpnout jen vylezes z lode, nebo jeste lip sejmout ze zalohy kdyz jsi u prodejniho kiosku….

    Kdyby pak aspon lootovali to cargo, jakoze takovy noob piratstvi. Ale je to spis griefing bez zajmu o cargo…
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    Jo a jedna vec na ktery je dobry se nespalit, nestackovat na sebe ruzny druhy carga, bud to vsechno davat jenom na zem, a nebo kdyz uz tak jenom stejny cargo - jinak to derpne a nekdy o to cargo i prijdes, sem takhle vez svejch prvnich 5 mil ze salvage a cargo zmizlo a cus))

    btw nejaky ingame nicky tady do zahlavi / na nastenku?) asi tady hrajem vsichni dost sporadicky ale treba se v tom vesmiru i potkame nekdy)
    muj sc nick je Dyskotron
    valim se zrovna doma s rymyckou takze to celkem i smazim)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    UNREALONE: jj tak. Hodne to nerfli takze je potreba trochu skipovat nez najdes lod s nejakym tucnym kargem(tzn oscanovat lod a kdyz nema dobry kargo tak ani nevylejzas a des na dalsi) ale furt to vydelava nasobne vic nez kterejkoliv jinej loop, spolehlive tak 10m / hod po tom co se v tom clovek rozkouka.

    btw jestli nemas vulture staci napsat do chatu(pripadne dej klidne echo me kdyz budu on) a nekdo ti puci a pak na to tahani carga se da pucit constalation za asi 70k na den, pak uz ji stejne nepotrebujes protoze na svoji c2 si vydelas tak za hodinu)

    Making Millions of aUEC - Salvage Guide - Star Citizen Gameplay 3.21 (2023)
    https://www.youtube.com/watch?v=aVM6RpJ9lBM
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    MONKEYFIGHTER: btw to mluvíš o těch misích kde musíš zaplatit a dostaneš souřadnice nějakého vraku?
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    MONKEYFIGHTER: 12mega? I wish. Já to zatím teda hrál spíš sporadicky, tak Jump byl největší výdělek :⁠-⁠D
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    UNREALONE: ted pred IAE vychazi novej patch kde je novy fps enemy AI z SQ42, nicmene porad to stoji a pada jako vsechno ostatni na tom na jakym jsi serveru - kdyz das do konzole r_displayInfo 1 tak vidis FPS serveru, vetsinou ses nekde 5 - 10, posledne sem hral tuhle jump misi na serveru kde bylo server fps okolo 28 a vytuh sem tam dvakrat, ale to byl teda server hodne v kondici, tolik sem asi predtim ani nevidel.

    Jinak jednou jsem odletel s celym tim jumpem, ale neslo quantum bohuzel.

    Btw jestli si nekdo chce este vydelat hodne penez tak sou imho tak posledni dva dny v tom patchi bude dost nerfnuty salvage cargo, dneska sem si tam zabeh ulovit poslednich 12mega do zasoby, trvalo to asi pul hodiny celkem)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Inteligence npc nepřátel je pořád prakticky nulová.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak se mi jednou zase podařilo hrát misi a neumřít. Ještě že jsou ty npcčka takový lamy. Dal jsem si Jump misi a už tam byl jiný hráč, tak jsem chvíli váhal, ale asi pak umřel on. Zajímavé že jsou výstřely zevnitř vedlejší lodi ve vesmíru slyšet. V hangáru jsem viděl opuštěnou loď Origin 300ku, tak jsem zkusil vlézt dovnitř a šlo to, tak jsem chtěl odletět, ale to nešlo, nějak lagovalo ovládání a pak jsem se nemohl dostat ven :⁠-⁠D
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak v každém Wing Commanderovi byli emzáci - kočky, brouci, teď jsou na řadě ještěrky
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PECA: Tak Star Trek a i Pán Prstenů to jsou jiné ligy a jsou tu už pěkně dlouho.
    Jako jsem zvědav co za protivníky nebo i možné spojence bude?
    Kilrathiové nejspíš nebudou což je škoda.
    V nějakých těch ukázkách SQ42 jsem zahlédl nějaké mimozemštany. Ale přijde mi hloupé jet takovou tu klasiku nepřátelství.
    Takže jsem zvědav na nějaký ten finální scénář.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    PECA: wiki je trochu stroha, ale jsou tam ruzny linky treba i na Xi'an slovnik:)
    Alien languages - Star Citizen Wiki
    https://starcitizen.tools/Alien_languages#cite_note-6

    Xi'an Dictionary - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42
    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/spectrum-dispatch/16202-Xian-Dictionary
    PECA
    PECA --- ---
    Já vám trochu unesu diskusi. Zaregistroval jsem a viděl na některém videu, že v SC jsou zřejmě 2 regulérní cizí jazyky (jako by mimozemské). Ale úplně mi nepřišlo, že by bylo možné se je nějak rozumně učit. Nebo jsem prostě jenom vhodné materiály nenašel?
    Víte o tom někdo něco, zajímá vás to někoho, hodlá se tomu někdo věnovat, jako například "trekís" Klingonětině?
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    ROLAND: Ah jasne ja myslel ze mluvis os SC:) Jinak data uz rozumim no, jediny o cem vim je ze si v sq42 gameplay odemknes nejaky lode ktery nepujdou bezne koupit v SC, hovorili tusim i o nejakych statech etc, ale vic info jsem o tom uplne nepotkal

    bengal je asi nejvetsi o ktery vim, ale ty hodne budouci in concept ships moc najety nemam.
    Idris uz se da potkat ve hre (sundat ji v parte je celkem zabava:)) a presto ze neni jeste komplet hotova da se i cornout a proletet.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Jako největší jsem zatím v listingu našel tuhle a je u ní napsané to samé jako u Irdisu.
    The Javelin - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42
    https://robertsspaceindustries.com/pledge/ships/aegis-javelin/Javelin
    A co jsem tak pátral tak v budoucnu asi největší se kterou hráč bude moci hrát bude Bengal?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    MONKEYFIGHTER: Nenene já mluvím o Filmu ne toho rypu videí co udělal fanoušek. https://www.csfd.cz/film/13895-wing-commander/prehled/
    Ale časové okno u SQ42 bych hádal podle toho jak zestránul Mark Hamill. :)
    Ale teď jsem se ztratil o jakém fanouškovském filmu z SC mluvíš ty? ;)

    No a já tím datovým propojením měl na mysli jako třeba nějaké staty postavy pokud se tam na něco takového hraje?

    Najít se dá i když si hru ještě nekoupil a nehrál? Jako čekal bych když jsem ten nějaký 4,5 miliontý registrovaný že bych mohl vyhledávat přátele aniž bych si to musel koupit.

    Hlavně tedy nesmím prošvihnout jak si psal? Že bude ten den otevřených dveří a že bych si to mohl zkusit zahrát bez nákupu.
    17 mi přijde ID tak propočítám a asi to zakoupím. Jen teď nemám už delší dobu moc dobré období a nějak mě nebaví nic hrát.
    BAT
    BAT --- ---
    MONKEYFIGHTER: jen k velikosti tech lodi bych dodal nasledujici obrazek:
    (nevim jestli jsem to jen ja, ale pro otevreni nezmenseneho obrazku s citelnym textem je nutno kliknout pravym na download ikonu vpravo a stahnout nebo otevrit v novem okne)
    Star Citizen Ship Size Comparison Chart – Community Hub
    https://robertsspaceindustries.com/community-hub/post/star-citizen-ship-size-comparison-chart-jc48WrIUQRr4X
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam