• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: For the record: došlo mi, že jsem ten nejmenší pastorek bouchnul, když jsem měnil řetěz. Když jsem vracel kolo, tak jak to jde blbě kolem přehazovačky, spadlo mi to trochu šejdrem a místo napřímo, bouchl ten nejmenší pastorek do zadní vidlice. Takže jsem si to zničil sám, ani to nebylo hrubým řazením. Došlo mi to až zpětně.
    Už jsem hold koupil novou kazetu, páč na ten nejrychlejší už se jezdit nedá.
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: chtělo, ale není to vytahané od řetězu. Jeden zub je viditelně ožužlanej. Asi jsem to nechal moc v záběru při řazení. Přeci jen ten motor má sílu a ne vždy stihne motor ubrat, když polevím při řazení.
    Že jsem to stihl kousnout za 2Mm mě mrzí, no.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MINER: tak to by chtelo asi dopredu vetsi prevodnik, jezdis moc na nejtezsi prevod :)
    MINER
    MINER --- ---
    Tak jestli borci z revonte.com dodělají tohle, tak to bude ultimátní ebike. Motor s CVT konstantním převodem umožní pohon řemenem. Po 2000 km mám jeden zub na nejmenším pastorku v píče, a abych měnil kazetu. Řetěz je zlo.

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Tak je to pro tátu, kterýmu je 60, tak hlavní požadavek aby to dobře fungovalo a nestalo se to.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Kdybych jaa porizoval nejaky e kolo tak vezmu neco se zapustenou baterkou a pak si to dotuninguju dle potreby. Tak sem to udelal s Crussiss etland 9.3
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    na tech 50 to tak zacina a za me Bosch... treba na kole Cube
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Za kolik se dá pořídit nějaký rozumnej ht ? Kolem 50k? Nějaký tipy?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    TOM_HOST: Scott ma pekny brasnicky a to ve stejne cenove kategorii.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MINER: taky pekny!
    MINER
    MINER --- ---
    TOM_HOST: na teleskopu mám https://www.deuter.com/DE/en/bike-accessories/bike-bag-race-i-3290617-black.html - narve se tam duše, nářadí, záplaty a malý světýlka na fest. Sedlovce to nevadí.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jakou by jste dali brasnicku nejakou malou a hlavne kam??? Sedatko je pneumaticke tam moc nechci

    Zatim jsem vybral

    Brašna Blackburn Local Top Tube Bag | Bike-Eshop.CZ
    https://www.bike-eshop.cz/brasny-do-ramu/brasna-blackburn-local-top-tube-bag

    MOTTE
    MOTTE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak pro mamku to jiste postaci.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MOTTE: Ti pak poslu fotku, este sem nevidel hezky elektrokolo takze necekam nic vystaviho :D ... škoda žes nenapsal dřiv, ted uz je to pase resit... už to je namontovany, pristi tejden vyzvedavam.. neni to kolo na paradu ale pro mamu aby mohla jezdit i svim handicapem spolu s tatou .) ...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: neni lepsi vzit stredovej pohon? Divim se ze zrovna Psybee rika ze v poho kdyz hejtil vzhled Crussis E Atland 9,3. To bude s timto panecku podivana na kolo po zdarene instalaci.....
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MINER: Vypadá to na KTM Macina Mezzo .... viz:
    EB18: KTM Macina line adds road, city, trail & moto-style enduro MTB e-bikes - e-Bikerumor
    https://e-bikerumor.com/.../eb18-ktm-macina-line-adds-road-city-trail-moto-style-enduro-mtb-e-bikes/
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: stejně by mě zajímalo víc o tom kole. Vypadá to, že to má Fauza drive?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PSYSBEE: asi chapu jak to myslis, ale vetsina lidi s tema elektrohorakama stejne jezdi po cyklostezce, tak proc ne rovnou silnicka... ja teda radsi elektrokola na cestach nez na svem oblibenem trailu :-)

    a to jezdim v 90% na silnicce
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: LED je hodně jednoduchej, LCD nabízí i funkce cyklocomputeru, kterej by sis k LED panelu stejně časem nejspíš koupil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam