• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    BATY
    BATY --- ---
    PSYSBEE: Asi ano, Mahle...
    BATY
    BATY --- ---
    PSYSBEE: Já myslím, že na tom Vadu je něco jinýho, myslím, že se ta firma jmenuje od M, ale teď si nevzpomenu...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    BATY: spešl je BROSE, na Boschi to takhle uplne nefunguje..
    BATY
    BATY --- ---
    Na manželky spešlu jde nastavit obvod kola 2000 mm (míň nejde) a pak to pomáhá alespoň do 30 kmh, bez nějakých zásahů...

    To už nám na to naše ježdění stačí ;)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: máš odkaz? Taky by mě to zajímalo, moc tomu u Bosche nevěřím :-)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    CHEWBACCA: softwarově? kolik za to chtej?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DEVIL: to budu žít radši bez pocitu KINGA :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: psal jsem do firmy a delaji to softwarově co sem pochopil a psali že za dva měsíce cca to dokážou u těchto motorů.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CHEWBACCA: tak kolo vrat, kup random kolo z bazaru, na aliexpresu bafang kit a vypni omezovac a budes king za 1/4 ceny
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: jinak spousta prodejců do motoru Bosch chipy montuje bez problémů :-) ..takže záleží na tobě
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: teoreticky se ideální chip nevyvine nikdy. Bosch nestále dělá aktualizace softwaru, motoru atd. a na to musí reagovat výrobci chipů. Bosch chipy neschvaluje. Občas to funguje občas se objeví problémy a pak se zdlouhavě řeší problémy když nepomůže chip jenom vymontovat. Toto celé je daň za tu spolehlivost, funkčnost atd. u Bosch motorů
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: ok díky za info. jak dlouho cca trva u tech novych motoru nez se "vyvine" overeny chip? da se to nejak casove vyjadrit? neni to nic na cem byl lpel ted hned ale do budoucna o tom opravdu premyslim.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: na tenhle nový typ zatím není overeny chip. A ani ten klasický Bosch CX gen.4 nedoporučuju chipovat.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PSYSBEE: Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt), Smart System
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    CHEWBACCA: co mas za motor?
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    CHEWBACCA: Ano, skoro kazdy si zvladneme najit duvod proc udelat neco co se nesmi :) … , verim ze si ale potom na ten skutr das poznavaci znacku ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tak jsem v pondělí pořídil svoje první ekolo a musim po 50km testovací jízdě konstatovat, že ten omezovač na 25km/h mě pocitově dost nevyhovuje, nejenže s podporou tam ma člověk tu rychlost ihned a poté je odsouzen na šlapání bez podpory, což mi přijde náročnější než na normal kole, ale že i nestiha partaky na normalnim kole co uz maj neco najeto a valej 25km/h+ stadnadrdne. nevim jestli treba nedelam neco spatne, ale nemyslim si takze premyslim tom odemknuti toho omezovače z tědlech důvodů.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Dělají, no. Po tom tuningu už to není ekolo, a musí mít výbavu jako skútr, což teda znamená RZ a tak. To je jako s tím "já mám právo provozovat pojízdnou výrobnu dieselových sazí" - sám o sobě žádný z těch kroků není nelegální,a hovno spadne až na dementa na konci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PISKVOR: no meli reklamu, "zvysime rychlost vaseho elektrokola" prave byla debata nad tim,ze delaj elkolum medvedi sluzbu a do rukou dementu nebezpecnej stroj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam