• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: No, jestli sprvane chapu, tak na Kusamu muze aplikaci na vlastnim para chainu vystavit prakticky kazdy, kdyzto na Polce je potreba nasypat doty, nechat hlasovat a tak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VONTRIX: :D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Bacha, Musk zas pumpuje Doge
    MATT
    MATT --- ---
    JAZZZ: dneska na me na jednom channelu vyskocilo, at pumpuju pomoci jejich trading bota. predpokladam, ze kdybych ho pouzil, ze minimalne vsechno info nekam posle, pokud mi rovnou nevysosa ucet.. ;))
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    JAZZZ: Vubec bych se tomu nedivil :) minimalne objem, ktery se koupil tesne pred dumpem si urcite eviduji, aby vedeli kde zacit dumpovat druhou vlnu.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    vsimli jste si treba u doge a dlasich shitcoinu, ze po ty prvni mega pumpe ty dalsi uz maji maximum niz, aby bagholderi co koupili nahore zustali viset? verim tomu, ze maji statistiku a dokazou si spocitat kolik lidi uznalo ztratu, aby se pripadne vyplatilo pumpnout to vejs a nebo shodit niz aby je to bud vycukalo a nebo se dalo gemblit se stejnejma procentama ale mensima cislama.
    VONTRIX
    VONTRIX --- ---
    PALEONTOLOG: Je dobre take sledovat Kusama.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: Vim, vim. Hlavne me teda zarazila ta razance s jakou to vyletelo chvili po tom, co se zapla nosna cast site.
    Mimo jine jsou v planu implementace bridge do ETH&BTC a nejaka moznost operovat cross-chain. Neco takoveho teda chysta i ATOM.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHOZZE89: tak navrhl to borec co napsal v 2014 whitepaper pro eth,
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: Fakticky 3., Tether nemuzes pocitat. Ja ho sleduju uz nejakou chvili, takze me tohle tesi i ta tachnologie je velice zajimava, forkless s demokratickym hlasovani + volba tech projektu.
    SIK
    SIK --- ---
    PALEONTOLOG: stesti preje odvaznym, good luck! ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIK:
    CHOZZE89: ten coin bezi od lonskyho kvetna a ma 4. Marketcapu.
    Dneska jsem se rozhodl pro all in.
    SIK
    SIK --- ---
    CHOZZE89: nastoupil jsem pri 18. Ted to snad propichne 20 a chvili vydrzi...
    jsem ale opatrnej a jedu za drobny ))
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Tak Polka lame dalsi ATH a vypada velmi slibne, pravdepodobne kvuli
    https://www.financemagnates.com/...ency/news/worlds-first-polkadot-etp-to-be-listed-on-six-exchange/
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    SIK: me pripada ze brzo prijde short season :)
    SIK
    SIK --- ---
    ‘When alt season?’ eToro may have some answers
    https://cointelegraph.com/news/when-alt-season-etoro-may-have-some-answers
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    je sice fakt ze LTC breaknul z toho trojuhelniku, ale ted to byl pump vseho. a taky se mi zda ze tomu nejak dochazi stava. lidi ty hols to 100k kecy asi prestavaj bastit
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    CHOZZE89: priapdaly mi tak ty nakupy pred pumpou kdy roste volume ale moc se nehybe cena

    koukam ze ted pumpujou btc i eth a ltc se asi veze v tyhle parte. ty extremni shitcoiny jako FUN a podobne ignoruju. netraduju nic, co bych nechtel aby mi v nejhorsim zustalo v ruce
    ERTEPLE
    ERTEPLE --- ---
    hezky ETH další resistance 1371 proseklá, teď už snad 1400 jistých
    ERTEPLE
    ERTEPLE --- ---
    JAZZZ: jojo jak to Koudy vypustil, hned jsem si část z XRP uklidil do LTC )))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam