• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    CHEWBACCA: Tak probehl BTC dump a ten nedokaze uz nekolik dnu prolomit 49,75k rezistenci. Pokud se tak podari a pujde na 52k a vejs, tak by se mohl trend otocit a nasledne pak i pro alty, ktery krome NEARu krvacej snad vsechny. Zatim sideways a bearish:)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    co zas blbne ta Solana?
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Zkouseli ste nekdo obchodovat podle newsquake a vortecs score?

    99$ za mesic neni malo, ale pokud dava AI smysluplny tipy, tak asi neni tezky ty prachy zas rychle vydelat...

    5 times quickfire crypto traders bought the news for double (or triple) digit profits
    https://cointelegraph.com/news/5-times-quickfire-crypto-traders-bought-the-news-for-double-or-triple-digit-profits
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Zlodějský týden. Hackeři brali kryptoměny za stovky milionů dolarů
    https://forbes.cz/zlodejsky-tyden-hackeri-brali-kryptomeny-za-stovky-milionu-dolaru/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    DSTEPZ: HODL your Sperm and cum with us on this 9 month long journey

    :))

    Docela verim, ze se tahle pyramida chytne.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    tyvle))
    Elon Sperm - Let’s get SPERM to Mars!
    https://elonsperm.com/en
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Feds: 'Cryptos are securities. Change my mind.' - Insider Intelligence Trends, Forecasts & Statistics
    https://www.emarketer.com/content/us-regulation-planning-still-views-crypto-assets-securities
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Velryba nakoupila 28 miliard SHIB poté, co cena kryptoměn klesla - KRYPTOMAGAZIN.cz
    https://kryptomagazin.cz/velryba-nakoupila-28-miliard-shib-pote-co-cena-kryptomen-klesla/
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    jako zkousim nejake shitcoiny na Gate.io ale ta mala mala kupni sila je znat jako prase :D Spotovy order se provadi asi na 3x
    GORG
    GORG --- ---
    RUDY_CZ: jj pak jsem byl hlavne klidny, kdyz jsem to videl na tom blockchainu.. i kdyz musim rict, ze z toho Polkadot chain scanneru jsem byl zpocatku trochu zmaten


    CHOZZE89: mne se teda lip pouziva ten ledge live.. puvodne jsem teda jel pres polkadot.js jj
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    GORG: Ledger live je k hovnu, použij polkadot.js.org
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    GORG: Pokud Etherscan ukazuje že tokeny došlo tak vše je v pořádku, je otázka jestli ty SW pro různý Ledgery a Trezory (ne)umí zobrazovat tokeny, NFT atp... Blockchain má vždycky pravdu :)
    GORG
    GORG --- ---
    vcera jsem presouvaal z binance nejakych par DOT do Ledger penezenky.. a pak koukam notifikace binance, ze presun hotov
    ale nevidim v logu transakci v Ledger live pripsani te castky

    tak me to nejdriv celkem znepokojilo.. pak sledovanim blockchain dat jsem nasel, ze tam ty DOTy prisly.. a ze asi i ta celkovy mnozstvi penez na Ledgeru asi sediii.... tak mi teda neni jasny, co je za problem? to je na bug report? setkal se s tim nekdo? cekal bych ze to ta apka vytahne z blockchainu a neni tam moc prostor pro omyl.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    TYCHOVRAHE: jo, jednomu poplatku asi neuniknu (a hned bych to i provedl, jenže to zatim nefunguje)
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    MIKULAS: cross chain bridge je možnost a i to zmiňuju, ale tam furt zaplatíš eth poplatek ne?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    TYCHOVRAHE: že odtud jiná cesta nevede platilo, dokud nespustili 8.11. bridge (sice jen na CRO, ale na více chainů) - za měsíc má přijít gravity bridge, který to dělá pro ERC tokeny. Asi si na to počkám...

    SPATZIER: Jo už to chápu - těch cest je několik, leč já nejsem na té ideální - asi to nechám ležet a počkám na ten bridge. Dík!
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    MIKULAS: z appky ne, pouzivam https://crypto.com/exchange, odtamtud sem vybiral do walletu na cronosu, mam ho pres metamask, ale to muzes mit jakkoliv, potrebujes to dostat na ten chain, pres co s tim potom zachazis uz je jedno.
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    MIKULAS: Ta defi wallet je self-custodial ethereum wallet, tzn odtamtud cesta jiná než swapem (ať už nějakej cross chain bridge nebo poslat na centralizovanou směnárnu) nevede a nepovede - holt ten poplatek jednou budeš muset zaplatit

    Z crypto.com pošleš USDC do metamasku v cronos síti a pak z metamasku intereagueš s Defi na cronosu, třeba s tím VVS finance nebo čímkoli jiným
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPATZIER: tzn. poslal jsi USDC z Crypto.com App primo do VVS.finance, kterou mas zabezpecenou MetaMaskem nebo tak nejak...? Ja jsem udelal tu chybu, ze jsem poslal USDC z Crypto.com App do Defi Wallet (nalinkovana na VVS v ramci appky, coz nahrazuje MetaMask), jenze tam ERC20 do CRC20 (zatim?) neprevedu. Swap vzhledem ke gasu neprichazi v uvahu a posilat zpet do Appky se mi to taky nechce :D

    Me zase profit v libovolnem ERC20 uz prestava zajimat, kdyz ti znacnou cast smaznou poplatky. Spis cekam, ze se Cardano odrazi a s nim tyhle early adopters projekty, coz by mohlo v teto chvili i s malym obnosem byt vyhodne. Za predpokladu, ze uzavreni pozic probehne drive, nez prijde ATH na BTC.
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    MIKULAS: ja sem si do walletu na cronos poslal usdc a trochu cro na transakce pres crypto.com, erc20 deposit maj takze to muzes pouzit taky, ale potrebujes registraci s kyc. na vvs.finance sem pulku prodal za vvs token a oboji vlozil do vss / usdc poolu pres autofarm kterej ti za maly fee dela automatickej compounding takze se o to nemusis starat a vychazi to lip nez platit transakce.

    risk vidim jak pises nova sit, novej projekt, vvs je neauditovanej fork pancakeswapu takze tam muzou bejt diry, v kodu kontraktu je prej moznost pres kterou muze jeho vlastnik vsechno vybrat, anonymni team, velka volatilita toho coinu (zajima me profit v usdc, nechci holdovat vvs, to muzes mit jinak)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPATZIER: dik, chtel jsem zkusit LP, ale neni mi jasný ten celý proces: Řekněme, že chceš do poolu VVS/USDC, takže potřebuješ mít oba assety na Cronos Beta.

    Mas Defi Wallet (ale to ty mozna delas jinak), v nem CRO (CRO nebo CRC20) a USDC (ERC20). Převedeš CRO pomocí Bridge do Cronos Beta ... OK.
    Převedeš USDC do Cronos Beta ... jak?

    Současný Bridge to neumí. Dočetl jsem se, že má vzniknout Gravity Bridge, který umí ERC20 (na přelomu roku). Ale podle tvého popisu to evidentně nějak jde.

    Jo a ještě dotaz, mohl bys být konkrétnější v tom "je to znacne riskantni"? Že je síť beta? Nebo že v minulosti došlo k útokům na dApps (Polygon)? Jaká další rizika tam vidíš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam