• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DSTEPZ: a proc probehl btc dump?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    CHEWBACCA: Tak probehl BTC dump a ten nedokaze uz nekolik dnu prolomit 49,75k rezistenci. Pokud se tak podari a pujde na 52k a vejs, tak by se mohl trend otocit a nasledne pak i pro alty, ktery krome NEARu krvacej snad vsechny. Zatim sideways a bearish:)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    co zas blbne ta Solana?
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Zkouseli ste nekdo obchodovat podle newsquake a vortecs score?

    99$ za mesic neni malo, ale pokud dava AI smysluplny tipy, tak asi neni tezky ty prachy zas rychle vydelat...

    5 times quickfire crypto traders bought the news for double (or triple) digit profits
    https://cointelegraph.com/news/5-times-quickfire-crypto-traders-bought-the-news-for-double-or-triple-digit-profits
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Zlodějský týden. Hackeři brali kryptoměny za stovky milionů dolarů
    https://forbes.cz/zlodejsky-tyden-hackeri-brali-kryptomeny-za-stovky-milionu-dolaru/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    DSTEPZ: HODL your Sperm and cum with us on this 9 month long journey

    :))

    Docela verim, ze se tahle pyramida chytne.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    tyvle))
    Elon Sperm - Let’s get SPERM to Mars!
    https://elonsperm.com/en
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Feds: 'Cryptos are securities. Change my mind.' - Insider Intelligence Trends, Forecasts & Statistics
    https://www.emarketer.com/content/us-regulation-planning-still-views-crypto-assets-securities
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Velryba nakoupila 28 miliard SHIB poté, co cena kryptoměn klesla - KRYPTOMAGAZIN.cz
    https://kryptomagazin.cz/velryba-nakoupila-28-miliard-shib-pote-co-cena-kryptomen-klesla/
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    jako zkousim nejake shitcoiny na Gate.io ale ta mala mala kupni sila je znat jako prase :D Spotovy order se provadi asi na 3x
    GORG
    GORG --- ---
    RUDY_CZ: jj pak jsem byl hlavne klidny, kdyz jsem to videl na tom blockchainu.. i kdyz musim rict, ze z toho Polkadot chain scanneru jsem byl zpocatku trochu zmaten


    CHOZZE89: mne se teda lip pouziva ten ledge live.. puvodne jsem teda jel pres polkadot.js jj
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    GORG: Ledger live je k hovnu, použij polkadot.js.org
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    GORG: Pokud Etherscan ukazuje že tokeny došlo tak vše je v pořádku, je otázka jestli ty SW pro různý Ledgery a Trezory (ne)umí zobrazovat tokeny, NFT atp... Blockchain má vždycky pravdu :)
    GORG
    GORG --- ---
    vcera jsem presouvaal z binance nejakych par DOT do Ledger penezenky.. a pak koukam notifikace binance, ze presun hotov
    ale nevidim v logu transakci v Ledger live pripsani te castky

    tak me to nejdriv celkem znepokojilo.. pak sledovanim blockchain dat jsem nasel, ze tam ty DOTy prisly.. a ze asi i ta celkovy mnozstvi penez na Ledgeru asi sediii.... tak mi teda neni jasny, co je za problem? to je na bug report? setkal se s tim nekdo? cekal bych ze to ta apka vytahne z blockchainu a neni tam moc prostor pro omyl.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    TYCHOVRAHE: jo, jednomu poplatku asi neuniknu (a hned bych to i provedl, jenže to zatim nefunguje)
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    MIKULAS: cross chain bridge je možnost a i to zmiňuju, ale tam furt zaplatíš eth poplatek ne?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    TYCHOVRAHE: že odtud jiná cesta nevede platilo, dokud nespustili 8.11. bridge (sice jen na CRO, ale na více chainů) - za měsíc má přijít gravity bridge, který to dělá pro ERC tokeny. Asi si na to počkám...

    SPATZIER: Jo už to chápu - těch cest je několik, leč já nejsem na té ideální - asi to nechám ležet a počkám na ten bridge. Dík!
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    MIKULAS: z appky ne, pouzivam https://crypto.com/exchange, odtamtud sem vybiral do walletu na cronosu, mam ho pres metamask, ale to muzes mit jakkoliv, potrebujes to dostat na ten chain, pres co s tim potom zachazis uz je jedno.
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    MIKULAS: Ta defi wallet je self-custodial ethereum wallet, tzn odtamtud cesta jiná než swapem (ať už nějakej cross chain bridge nebo poslat na centralizovanou směnárnu) nevede a nepovede - holt ten poplatek jednou budeš muset zaplatit

    Z crypto.com pošleš USDC do metamasku v cronos síti a pak z metamasku intereagueš s Defi na cronosu, třeba s tím VVS finance nebo čímkoli jiným
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SPATZIER: tzn. poslal jsi USDC z Crypto.com App primo do VVS.finance, kterou mas zabezpecenou MetaMaskem nebo tak nejak...? Ja jsem udelal tu chybu, ze jsem poslal USDC z Crypto.com App do Defi Wallet (nalinkovana na VVS v ramci appky, coz nahrazuje MetaMask), jenze tam ERC20 do CRC20 (zatim?) neprevedu. Swap vzhledem ke gasu neprichazi v uvahu a posilat zpet do Appky se mi to taky nechce :D

    Me zase profit v libovolnem ERC20 uz prestava zajimat, kdyz ti znacnou cast smaznou poplatky. Spis cekam, ze se Cardano odrazi a s nim tyhle early adopters projekty, coz by mohlo v teto chvili i s malym obnosem byt vyhodne. Za predpokladu, ze uzavreni pozic probehne drive, nez prijde ATH na BTC.
    SPATZIER
    SPATZIER --- ---
    MIKULAS: ja sem si do walletu na cronos poslal usdc a trochu cro na transakce pres crypto.com, erc20 deposit maj takze to muzes pouzit taky, ale potrebujes registraci s kyc. na vvs.finance sem pulku prodal za vvs token a oboji vlozil do vss / usdc poolu pres autofarm kterej ti za maly fee dela automatickej compounding takze se o to nemusis starat a vychazi to lip nez platit transakce.

    risk vidim jak pises nova sit, novej projekt, vvs je neauditovanej fork pancakeswapu takze tam muzou bejt diry, v kodu kontraktu je prej moznost pres kterou muze jeho vlastnik vsechno vybrat, anonymni team, velka volatilita toho coinu (zajima me profit v usdc, nechci holdovat vvs, to muzes mit jinak)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam