• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    GORG
    GORG --- ---
    co mi neni hlavne jasny, kde se vzala hodnota te nove LUNY.. jakoze ted je to soubezne, tak kde se vzaly ty prachy? tohle je voda na mlyn tech, kteri v kryptu vidi ponzi scheme.. ze si jako clovek natiskne prachy? nebo to zadotovali Terra foundation?
    protoze ted mam ty luny obe zejo :)
    GORG
    GORG --- ---
    ha koukam, ze nova LUNA uz je na vic burzach vcetne binance, kucoin... ale z tech 11 dolaru co to bylo nejvic je ted 7 tak nevim :) jestli se pridat do panic sellingu ,]
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: ja uz se v tom popravde vubec nevyznam :) na tradingview je LUNA ta puvodni Luna Classic, predevcirem mela celkem zajimavou pumpu.. neni mi jasny proc

    airdropem jsem dostal tu novou LUNU, ale zjevne se ani neda prodat.. krome jedne burzy, kde nemam account. navic je velka cast zamknuta

    no uvidime.. na Lune bylo hafo projektu, ale tezko rict, jestli bude po tom vsem popularni, kdyz ted nema ten stablecoin, ktery ji dost proslavil.

    na druhou stranu , co jsem slysel, tak Ethereum melo podobnou udalost.. nejaky hack, ktery pak vedl k forku, kde puvodni eter se jmenuje Ethereum Classic a nadale funguje, a forkem vznikl ten soucasny ETH.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BIMBAS: To si zahodil uz kdyz jsi to koupil. Ted to jsou cca $3.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    BIMBAS: Ne, nic si nepropasl, byla blbost to po tom depegu kupovat.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ELIJEN: vid :D Tak nechce se mi uplne zahodit 650usd tak koukam jestli jsem nemissnul nejakou moznost, nez to v hlave odepisu
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BIMBAS: Na tak velke castky bych si uz radeji najal investicniho poradce :D
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    tak jak s Lunou :)
    Byl jsem tyden mimo a dneska koukam ze je na 8 dolarech. Letim to prodat a v tom si vsimnu ze ji mam jen 0,09 ve spotove penezence.
    Koukam ze to celé prejmenovali. TERRA = nový coin LUNA, starý je Terra Classic = LUNC.

    Hm dostal jsem do penezenky odskodne 0,09 LUNA a stareho LUNC mam 20.000ks v cena 2 dolary :D
    Nekdo napad jak to smenit v tom bordelu nejak zajimave ?
    PETRONELLE
    PETRONELLE --- ---
    kdyby nekdo uvital trochu solarpunku do zivota, jeste je par volnejch mist pro hackers&volunteers: https://ethprague.com/#manifesto-buttons
    FND
    FND --- ---
    jj greed - a co teprv takovy DAO projekty, kdyz se pomalu rozjizdely a jejich ROI .. tam se to kouzelne slovicko teprve projevovalo naplno ..) ale tak zas , kdyz clovek cti nejzasadnejsi pravidlo v cryptu, investuj jen to .... ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja teda nekoupil :D jen hecoval :D
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    MATT: Prý rumors, Saylor tvrdí že má likvidačku až na 3k... Na dluh nakoupili něco kolem 30K BTC za 42KUSD, ale můžou ho kolaterizovat ještě dalšíma 92K co ještě maj z předtim.

    https://twitter.com/saylor/status/1523996525151539203
    GORG
    GORG --- ---
    jo ja koupil v terrastation swapem 11000 luna za 25 UST. no uvidime. :) mozna zahozeny penize ale kdyby se to nakonec vzchopilo...a vlastne je to nakup realne za 2.5$ zejo
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MATT: https://ftx.com/trade/LUNA/USD

    Tady muzes jeste prikoupit, ted je za super cenu !!!
    MATT
    MATT --- ---
    ROMI: ja si koupil 500 za 0.08 a uz se to ani neobchoduje..

    BIMBAS: ukázkovej rekt ;))

    RUDY_CZ: ;))
    Michael Saylor is Secretly Selling His Bitcoin and Doesn’t Want You To Know - TechStory
    https://techstory.in/michael-saylor-is-secretly-selling-his-bitcoin-and-doesnt-want-you-to-know/
    GORG
    GORG --- ---
    momentalne pozvolna posledni mesice prikupuju FTM token... jejich okolo 300% APY na liquidity providing PROTON/FTM je lakavych . neco to tedy uz i vratilo zpet na yieldech.. kdyby btc nepadalo, tak bych to mel za 2 mesice zpet a pak uz by to teoreticky jen generovalo pasivni prijem.
    jejich locking schema se mi jevi asi smysluplny... odrazuje lidi od toho, aby to hned prodavali, ale muzou s urcitym penale. PROTON/FTM pair mi prijde relativne bezpecny pro LP farmy, protoze se mi zda, ze ta cena klesa a jde nahoru docela podobne.

    pokud by byl nahodou bear market, tak bych prikupoval dalsi FTM , a potencialne by to bylo pak jeste zajimavejsi..(asi neni primo duvod, aby DeFi prestalo fungovat jen proto, ze je cena dole.. pokud do toho nesel all-in.. nebo neobjevi nejaka security dira apod., co vsechny odradi)

    jediny, co bylo trochu znepokojivy asi 1 mesic zpet jeden z nejznamejsich lidi stojici za tim Fantom bank projektem a jinymi DeFi rekl, z te firmy odesel. ale projekty nevisi na jednom cloveku, jak se i snazili uklidnit lidi z Fantomu i on sam
    GORG
    GORG --- ---
    ja si o coinech neco zjistuju tak v radce asi desitek hodin...
    zpetne si ale rikam, ze jsem jich nemusel rozjet tolik zaroven, protoze se v nich tolik orientovat , aj sledovat ten vyvoj ceny, je tezsi u tolika zaroven. i byt hloubejc obeznamen

    jakoze u Luny jsem si to celkem prochazel, ale ze je ten Do Kwan peknej picus, co mel pred casem na Twitteru ego nejaky posmesky, jsem zjistil az ted.
    GORG
    GORG --- ---
    RUDY_CZ: No vzhledem k tomu, ze jsem v Unity programoval, tak nejakou predstavu mam, cece :)
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Ale je pravda že takhle se asi rodí BTC maximalisti :)
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    GORG: BIMBAS: A vy si borci o těch coinech něco zjišťujete než je začnete obchodovat? Twitter hype není DYOR :)

    Např. u zmiňovaného Unity určitě máte nastudováno co to je za firmu, co dělá za produkt a asi i víte že na něm běží většina her (hlavně mobil) takže jen otázka času než se vzpamatuje. Podle mne je potřeba mít stejný mindset i v kryptu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam