• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ELIJEN: vid :D Tak nechce se mi uplne zahodit 650usd tak koukam jestli jsem nemissnul nejakou moznost, nez to v hlave odepisu
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BIMBAS: Na tak velke castky bych si uz radeji najal investicniho poradce :D
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    tak jak s Lunou :)
    Byl jsem tyden mimo a dneska koukam ze je na 8 dolarech. Letim to prodat a v tom si vsimnu ze ji mam jen 0,09 ve spotove penezence.
    Koukam ze to celé prejmenovali. TERRA = nový coin LUNA, starý je Terra Classic = LUNC.

    Hm dostal jsem do penezenky odskodne 0,09 LUNA a stareho LUNC mam 20.000ks v cena 2 dolary :D
    Nekdo napad jak to smenit v tom bordelu nejak zajimave ?
    PETRONELLE
    PETRONELLE --- ---
    kdyby nekdo uvital trochu solarpunku do zivota, jeste je par volnejch mist pro hackers&volunteers: https://ethprague.com/#manifesto-buttons
    FND
    FND --- ---
    jj greed - a co teprv takovy DAO projekty, kdyz se pomalu rozjizdely a jejich ROI .. tam se to kouzelne slovicko teprve projevovalo naplno ..) ale tak zas , kdyz clovek cti nejzasadnejsi pravidlo v cryptu, investuj jen to .... ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja teda nekoupil :D jen hecoval :D
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    MATT: Prý rumors, Saylor tvrdí že má likvidačku až na 3k... Na dluh nakoupili něco kolem 30K BTC za 42KUSD, ale můžou ho kolaterizovat ještě dalšíma 92K co ještě maj z předtim.

    https://twitter.com/saylor/status/1523996525151539203
    GORG
    GORG --- ---
    jo ja koupil v terrastation swapem 11000 luna za 25 UST. no uvidime. :) mozna zahozeny penize ale kdyby se to nakonec vzchopilo...a vlastne je to nakup realne za 2.5$ zejo
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MATT: https://ftx.com/trade/LUNA/USD

    Tady muzes jeste prikoupit, ted je za super cenu !!!
    MATT
    MATT --- ---
    ROMI: ja si koupil 500 za 0.08 a uz se to ani neobchoduje..

    BIMBAS: ukázkovej rekt ;))

    RUDY_CZ: ;))
    Michael Saylor is Secretly Selling His Bitcoin and Doesn’t Want You To Know - TechStory
    https://techstory.in/michael-saylor-is-secretly-selling-his-bitcoin-and-doesnt-want-you-to-know/
    GORG
    GORG --- ---
    momentalne pozvolna posledni mesice prikupuju FTM token... jejich okolo 300% APY na liquidity providing PROTON/FTM je lakavych . neco to tedy uz i vratilo zpet na yieldech.. kdyby btc nepadalo, tak bych to mel za 2 mesice zpet a pak uz by to teoreticky jen generovalo pasivni prijem.
    jejich locking schema se mi jevi asi smysluplny... odrazuje lidi od toho, aby to hned prodavali, ale muzou s urcitym penale. PROTON/FTM pair mi prijde relativne bezpecny pro LP farmy, protoze se mi zda, ze ta cena klesa a jde nahoru docela podobne.

    pokud by byl nahodou bear market, tak bych prikupoval dalsi FTM , a potencialne by to bylo pak jeste zajimavejsi..(asi neni primo duvod, aby DeFi prestalo fungovat jen proto, ze je cena dole.. pokud do toho nesel all-in.. nebo neobjevi nejaka security dira apod., co vsechny odradi)

    jediny, co bylo trochu znepokojivy asi 1 mesic zpet jeden z nejznamejsich lidi stojici za tim Fantom bank projektem a jinymi DeFi rekl, z te firmy odesel. ale projekty nevisi na jednom cloveku, jak se i snazili uklidnit lidi z Fantomu i on sam
    GORG
    GORG --- ---
    ja si o coinech neco zjistuju tak v radce asi desitek hodin...
    zpetne si ale rikam, ze jsem jich nemusel rozjet tolik zaroven, protoze se v nich tolik orientovat , aj sledovat ten vyvoj ceny, je tezsi u tolika zaroven. i byt hloubejc obeznamen

    jakoze u Luny jsem si to celkem prochazel, ale ze je ten Do Kwan peknej picus, co mel pred casem na Twitteru ego nejaky posmesky, jsem zjistil az ted.
    GORG
    GORG --- ---
    RUDY_CZ: No vzhledem k tomu, ze jsem v Unity programoval, tak nejakou predstavu mam, cece :)
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Ale je pravda že takhle se asi rodí BTC maximalisti :)
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    GORG: BIMBAS: A vy si borci o těch coinech něco zjišťujete než je začnete obchodovat? Twitter hype není DYOR :)

    Např. u zmiňovaného Unity určitě máte nastudováno co to je za firmu, co dělá za produkt a asi i víte že na něm běží většina her (hlavně mobil) takže jen otázka času než se vzpamatuje. Podle mne je potřeba mít stejný mindset i v kryptu :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: njn, mam kolem sebe par lidi co si brali uvery :D :D
    GORG
    GORG --- ---
    ale aspon se mi podarilo ted prodelat na US30 , AMD. nicmene Unity Software je ted nadejnych -600 Kc .. :) ... za vcerejsek ztrata na accountu o - 2000 Kc.. coz oproti (nerealizovane) ztrate v Lune nebo kryptu celkem jde

    uz jsem u toho Unity dal pryc i stop loss.. jakoze ta cena se zacina uz pohybovat kolem 0$. Dost pochybuju, ze Unity konci, i kdyz bych si asi spis koupil Unreal nebo teda Epic Games, kdyby byli na burze.. Unity je ted na dlouhodobym dne.. a predpokladam, ze ho lidi neprestanou pouzivat, kteri jejich framework preferujou .

    ted je Unity nejakych 10x k listopadovymu ATH.. to uz je pak podobne jako u altu. nakorat tady je jeste paka 1:5. ja teda davam uplne ty nejmensi pozice, co jde..pac zatim je pro me tradicni burza celkove ztrata asi 15000Kc. Uz se mi podarilo prodelat na NATGAS, psenici, AMD, US30, Roblox a Unity.. na burze je spousta prilezitosti jak prijit o penize :) s tim, ze pri HODleni shitcoinu je alespon vzdy nejaka nadeje, ze ty prachy clovek jeste uvidi zpet. na druhou stranu obchodovat na paku si clovek muze vybrat o kolik penez chce prijit dle momentalni nalady a potreby. :D muze prijit nejen o ty prachy, co do toho dal, ale i zbyvajici penize na uctu pri margin callu ,]

    jakoze na tradicni burze jsem mel i radu zelenych ziskovych obchodu, ale kdyz to cele sectu tak je to ve ztrate.. a asi na to nemam nervy a prijde mi to spis jako gamble. a margin trading neni nic jineho nez tradovat pujcene penize. podobna silenst jako kdyby si nekdo vzal pujcku/hypoteku a z ni si pak koupil Bitcoin nebo ja nevim treba LUNU.


    BIMBAS: hmm SOL mam taky pekne zamcene ve stakingu :) tyjo ale ono je to i opacne.. ted treba muze byt to dno, kdy clovek prave myslel, jak to vsechno nakoupi ve sleve.. a znova ma v te chvili fears nekolikaleteho bear marketu . DCA je asi rozumny kompromis.. prikupovat v prubehu casu mensi castky
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: na binance me ted ani nejdet dat na LUNA withdraw. asi docasne..


    BIMBAS: vsak jo.. za par dolaru koupit pakec LUNA a je nenulova sance, ze na tom muze i slusne vydelat..
    mne se takhle podarilo si nakupem a pak prodejem , kdyz cena stoupla na 0.05$ dostal to UST ve vysledku do BUSD za cenu 1$ dolaru cca. udelat to tehdy s celym zbytkem UST, tak se z toho dalo utect i tak.. a asi se da i ted.. riskantni jak je to volatilni, ale malo co pada jenom dolu.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: taky priznamav ze jsem zbytecne greedy. Ja si pamatuju v lete i na SOLanu. Kdyz byla na 250usd zrovna jsem cucal Aperolek na jachte. Cucal se o to lip :))) Koukam na ten svuj asi nejvetsi uspech v investovani (ale bohuzel nerealizovany) a rikam si, "to vydrzí, nebudu to vyndavat ze staku". Po vyprseni staku byla asi na 120usd a ani tehdy jsem to neudelal. proc taky, byl to "jenom" 4 násobek.
    GORG
    GORG --- ---
    ponauceni pro priste.. fakt odolat tomu greedu... precejen ja jeste koukal na UST na 0.91$, kam se to zrovna vysvihlo z nejakych 0.3 ci kolika.. a rikal si hmmm mam se ucastnit panickyho runu na bunku..? tak si rikam ne.. tech 10% ztraty mi prijde dost divny sporeni.. jeste jsem chtel verit, ze to bude jen kratkodoby vychyleni a vrati se to zpet na dolar, takze nebudu panikarit.

    podobne ta LUNA.. jak to bylo 100$ mel jsem ji 99% prodat.. spokojit se s tim, ze mela krasnou pumpu a investovat do jinyho koinu.. ja pri korekci ale pak znovu prikupoval okolo 40$.. a bylo to zpet na tech 100 ale kvuli 100% zisku altcoiner ani nevstava z postele.. ceka az to bude 1000$ za LUNU... ta jednicka by tam i treba byla.. jen ty nuly jsou trochu jinak :D

    ale pravdepodobne kdyby bitcoin a vubec obecne burzy a ekonomiky nemely takovy trable, tak by to vsechno slo zrejme jinym scenarem
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: je to tak. Budu doufat v dolar. S tím jsem tam poslal posledni kilco a nakoupil skoro 20tisic LUNA a jsem s tim smireny kdyby to nevyslo. Prodavat to nebudu. Jen se obavam aby Binance nenapsalo ze ho delistuji a cau, budu si to prevadet na gate.io nebo podobnou dobrotu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam