• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    Tak se připojím k poplácávání. Včera super hra. Kdo by to čekal po prcnim fail souboji :) o vikendu maluju, ale pokudim se utrhnout si trochu casu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: kdyz mas rovne kormidlo, zadnej smyk nehodis.
    proste zastavit na kotve umi kazdej nouma. Mame na vic a proto to trenujeme - ziskame tim vyhodu nad noumama :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: no zpomalit abychom nehazeli smyky :) Proste kombinace. A tento zpusob sem spise bral na kotveni u ostrova nebo u mola, kdyz tam zrovna nejsou dalsi lode. Takze kdyby se nekdo vynoril na obzorui, tak bude uz kotva vytazena a lod nacyhstana. V boji to uplne prakticke neni no :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: hele to ani nemusis zpomalovat, staci v plne rychlosti vyhodit kotvu a stojis. Nam ctyrem se to jeste nestalo, ale v bete jsme to s ozorem parkrat zazili:

    Ve chvili, kdy shodis kotvu a musis pak hned odjet, tak mas problem, protoze kdyz te zacnou ostrelovat z cizi lode a trefujou te, tak tu kotvu ani nemuzes vytahnout, jak te to od ni odhazuje. Minimalne 20 vterin stojis jak kachna na odstrel, nemuzes opravovat, nemuzes kormidlovat, proste jen tocis rumpalem a modlis se, aby te (nebo lod) mezitim nerozstrileli kanonem, aby te neboardli, aby te neodsnipili.

    Takze jo, pokud mas cas na vytazeni kotvy, tak tvoje reseni ma smysl. Zastaveni je podstatne rychlejsi. Jenze pokud ten cas nemas, je to dost na pytel. Takze je asi lepsi se to naucit bez kotvy a byt vzdy pripraven na rychly odpluti. Je to tezsi, ale obcas ti to zachrani kejhak.
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: ja premyslel ze obcas by se na dokovani hodilo, prvni zpomalit (jen na zadni plachut) potom pouzit kotvu (na zastaveni presne kde chceme) a potom jen zkasat plachty a vytahnout kotvu, at sme ready na rychly odjezd. Stejne vetsinou nekdo zustava na lodi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: mikrak jsem vcera rozchodil, asi stacilo restartovat konzoli.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: btw, minutu pote, co jste se odpojili a ja sel kourit nasi lod potopil kraken :)

    kazdopadne vcera dobry. Jeste tak dva vecery a zvladneme i to parkovani pres plachty :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Btw luxusní plavba vcera. Dokonce sme rozstrileli jednu lod nez si vůbec uvedomili co se děje.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nejake povedome...

    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    VIRIK: díkes!
    MAGE
    MAGE --- ---
    VIRIK: uuu zajima
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: pošlu ti link, kde se dá koupit členství za 2 e na měsíc a na šedivku, kde to maj trochu levnějc.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RUDOLF: Hele ja to momentalne hraju za 150kc. Koupil jsem za to gold clenstvi, na ctrnact dni jsem si vzal na zkousku game pass a hraju. Muzu jak na pc, tak na xboxu.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    jsem teď na osx, tak nevidím cenu ms store.. ale včera jsem někde zahlédl 60 éček - dá se to někde koupit lépe? Chci ci k tomu koupit i nový sluchadla s mikráčem za dardu a mám pocit, že bych měl poplati daně tenhle měsíc..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Nejlepsi pirat pod sluncem!

    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: no ja kdyz to trochu povytahnu tak to hucet prestane, otazka je jestli pritom ten mikrak funguje =D
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    MAGE: jj to mi dělají origoše asi od 6ky. Ale mám nějaký pecky ne přímo od applu, ale kompatibilní s iph a ty fungovaly.
    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: jako earpods? kdyz tam strcim naplno ten trojjack tak to zacne divne hucet.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    AVATAR: v appce na win10, XBOX, máš tam záložku, záznamy ze hry, pak nahoře dvě volby na cloudu z XBOX a na počítači, klikni an ten XBOX a stáhni si ty, které chceš do komplu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam