• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: kdy tak hravas ty? ze bych se zoranizoval na nejake odpoledne (vecer ceskeho casu) kdyz mam tenhle tyden volno
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: vyapda to ze to mam prolinkovane s xbox accountem - ale nemuzu prijit na to jak pridat pratele... (muj xbox account handle je Marwin2048)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARWIN: No, to bude možná problém. My to máme z MS Store.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BTW: jak vlastne funguje grupovani? Mam hru koupenou pres steam, takze muzu pridat nekoho ze steam friendlistu?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: muzem, tenhle tyden mam dovolenou, takze theoreticky muzu i driv (ikdyz to jsou deti jeste vzhuru, takze muze dojit k neocekavanym AFK), nebo zustat vzhuru dyl...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: JJ, Marw -6h
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARWIN: Ty hráváš teda v noci CET?

    Bych šel třeba dřív spát a na třetí vstal? Že bychom dali ve dvou nějakou jednodušší srandu? Třeba kopat poklady apod.?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Ja hraju solo, jednou jsem dal open crew, clovek nic nerekl, podival se na mne a zase se odlogoval...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOUH: to jsme na tom stejne, jen ja teda zacinal se vsema ostatnima, respektive vzdy jsem byl ten zkusenejsi :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    AVATAR: To je pravda ale přiznám se, že zrovna tuhle hru jsem sám ještě ani jednou nezapnul a to tam pár set hodin už mám :).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAGED: hele ja ho chapu. Taky nerad hraju s lidma, kteri maji mnohem vic zkusenosti. Maj nepeknej zvyk poucovat a spoilovat. Prvne si hru osaham sam, abych vedel co a jak a az pak se pridam.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: IMHO je lepsi, kdyz budes delat rovnou plavcika na opravdovem dobrodruzstvi. Zaucis se za pochodu :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Chtěl bych trochu vydělat, vytunit loď a gear a osahat si všechny mechaniky, než bych se s vámi pustil do větších dobrodružství.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já bych uvítal jednoho parťáka do úplného začátku, aby mi pomohl s úvodními questy, abych se do toho dostal, sám jsem takovej bezbrannej, včera jsem vezl poklad z té úplně první výpravy a cestou zpět mě potopili. Chtělo by to jednoho ke kanónu a na opravy. Discord považuji za nutnost.
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hrávám to cca 2x týdně už asi půl roku v kuse. Vždy teda hrávám minimálně ve dvou a je to super pohodová hra, pvp je spíš okrajové ale nikdy nevíš co tě na moři čeká :). Nezdá se to ale hra má hromadu obsahu, achievmentů (zde commendations), na některá skiny je potřeba brutální až nereálnej grind. Momentálně asi nejlepší crossplay co je na trhu (PC - xbox - PS).

    PS: Můžeme uspořádat nějakou plavbu, většinou hrajeme po 20:00 ve třech a jeden vždy chybí. Případně se zkusit připojit na jeden server s více loďma a dát alianci.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MARWIN: tak mne napada ze kdyzhravam v pracovni dny mezi tak je to mezi 0300 a 0600 CEST takze sance ze se potkame je miziva... :-/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Je to zatím boží! Mám svou loď!!! <3
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: ja to hraval po vydani a rad kouknu, co je novyho, tak dej vedet :)

    hra ma zabavny a intuitivni mechaniky, takze bys nemel mit nejakej problem s jejich pochopenim. Mistrne je ovladnout je jina vec :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam