• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DWAY
    DWAY --- ---
    restartoval sem server, udelal sem par zmen. Nejvetsi asi ze sem snizil encumberance multiplier, takze toho vic uneseme. Nebavi me hrat simulator muly :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já chci mít taky čas :(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: to seš hned vedle. A o kousíček dál je Dway, dál do džungle.
    JCD
    JCD --- ---
    Proklete, ta mapa nefunguje spravne...no nic, jsem na tom plateau pod Tarman's Berth, jak tam chodi King Kappa
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: vzhledem k tomu, ze hrajes za zenskou a on za chlapa, tak taky doufam ze si nezkousel vsechny tve zbroje :-D
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: ja jsem udelal barak #2 v sousedstvi, cestou od tebe k brimstounu, tohle je fakt exkluzivni lokalita
    Conan Exiles Interactive Map
    https://www.conanexilesmap.com/#6/-2943.375/2236.250
    a ne nebral jsem ti nic. A ty schody jsou extravagantni :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: základní baráček se špičatou střechou a točité schody vzadu co vedou na pahorek?

    Doufám, že sis nezkoušel všechny mé zbroje a svršky a nespal v mé postýlce!
    CAIA
    CAIA --- ---
    Jak se k vam prosim pekne dostanu?
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: nasel jsem tvoji zakladnu, presne tam jsem ji mel v singlu :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    úplně v pohodě to jede.
    JCD
    JCD --- ---
    tak uz to taky zkousim....steam id neofrommatrix
    DWAY
    DWAY --- ---
    Skoda ze se neda dotahnout do chalupy celou gazelu a tu pak zpracovat. Tohle behani tam a zpatky kvuli vseho me moc nebavi.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale jinac v realu bys mel z Gazely maso na tyden :) Jen ty 4 hlavy uplne nesedi :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: az se mi povede rozchodit mody, tak bych to shodil trosku. Jde o to, ze bez takovehu multiplieru je vyroba cehokoli jineho nez sandstone spise otravny grind nez zabava.

    Na lokale mam supr mod ktery redukuje cenu pouze stavebnin. Je fakt ze me taky sere, ze pri zabiti nekoho sekackem vypadnou 4 hlavy.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo, tenhle bug je i na Xbox, řeším to tak, že se držím v nich, dáváš jim totiž damage pořád, nejlíp s malejma zbraněma jako jsou dýky.
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak už jsem se zabydlel s kámošem Radkem na serveru..všechno šlape..jen ten harvest multiplier je možná moc, trošku se z toho vytrácí survival aspekt, když mám maso na 2 dny z jedné gazely
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: s nosorožci mám stejný zážitky
    JCD
    JCD --- ---
    btw mate taky problemy s nosorozci? nejak nefungujou kolize a behem fightu se vzdy ocitnu uvnitr nej a pak vubec nevim co se deje, nez se vykotouluju ven, tak jsem bez staminy, zabijeni rhinosauru je very unpleasant....
    JCD
    JCD --- ---
    na druhou stranu Sulin 3 s obourucnim kladivem ani zadnou pomoc nepotrebuje :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Akorat sou strasni sulini a pletou se mi pod mec :-D Skoda ze jim nejde dat prikaz neco jako "In fight stay away and look pretty"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam